Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Merve

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Bu Ürünü Almalı Mı?
Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Şuanki Fiyatı Ne Kadar 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Memnuniyet Oranı Nedir?

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Hakkında yaklaşık 413 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Detaylı Açıklama

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Son Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
413 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Eşim için aldım çok güzel 👍
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: fiyatına göre kullanışlı eşime aldım çok beğendi...
İsim: E** B**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: güzel babama aldım beğenerek kullanıyor
İsim: Bahar K.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: eşim için aldım çok beğendi
İsim: T** O**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: eşime aldım çok kullanışlı çok beğendi herkese tavsiye ederim
İsim: b** k**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çok güzel kullanışlı babama aldım çok beğendi
İsim: k** k**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Çok kullanışlı çok şık
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: kucuk minnoş kullanışlı
İsim: R** D**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Sevgilime aldım, çok beğendi
İsim: E** E**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok kullanışlı nişanlıma aldım çok sevdi.
İsim: K** L**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: hem ogluma hem kendime aldım kulanışlı harika teşekkürler Tonny Black
İsim: inci r.
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Gayet şık ve kaliteli duruyor. Kullanışlı bir cüzdan. İndirimde uygun fiyata geldi.
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2023

Yorum: eşime hediye olarak aldım Çok güzel ve çok kullanışlı küçük olmasını sevdim...
İsim: S** B**
Beden: 10 Nisan 2023

Yorum: erkek arkadasim icin almistim çok beğendi
İsim: Ş** D**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel fiyatıda çok uygun 😁😁
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: uyguna almostim indirim olsadahadaiyi olir
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: eşime aldım daha kullanmadı nasıldır bilmiyorum
İsim: e** d** o**

Yorum: ürün güzel ve kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler
İsim: NURDANE G.

Yorum: eşime aldım çok beğendi.
İsim: N** Ö**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Eşim severek kullanıyor
İsim: E** Ş**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: Eşim severek kullanıyor çok kaliteli bu fiyata kaçmaz kargo da çok hızlı geliyor teşekkür ediyorum satıcıya 👍🏻🙏🧚‍♀️
İsim: K** P**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: rahatlıkla alabilirsiniz indirimdeyken aldım
İsim: F** A**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: daha önce kendime almıştım bununda hediye aldım güzel ürün
İsim: G** T**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi çok kaliteli fp ürünü
İsim: S** Ö**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: slmmmmm ürün çok güzel ve 2 sefer aldım eşim çok memnum tavsiye ediyorum 👍 ❤
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel kaliteli bir ürün. kendime aldım
İsim: A** K**
Tarih: 21 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çox güzəl bir ürün tavsiyye ederim çox kullanışlı😍
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Oğluma aldım bəyəndi
İsim: A** X**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: İyi ve kullanışlı cüzdan
İsim: G** G**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: en sevdiklerim arasında alın aldırın
Tarih: 15 Mart 2024

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Merak Edilenler

Soru: İsim yazdırabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Rfıd nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, korumalı mekanizmadır. Ayrıca tuşa basınca görseldeki gibi kartları sırayla mekanizmadan cıkarır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: isim yazabilirsiniz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Videosu yokmuş
Cevap: Merhabalar var efendim sizler için kontrol sağladık ürüne bakarak ürün videosu mevcut. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: siyah renk mevcutmu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,evet efendim ürüne tıklayın asagı kaydırın renk seçeneklerinin başında siyah mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Niye cevap vermiyorsunuz?.....
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sorunuz cevaplanmıştır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba hangi renkler mevcut acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,ürünün altında 8 farklı renk seçeneği mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Qepik pullarıda qoymağa yeri var?
Cevap: Hayır efendim

Soru: SLM hayırlı işler engelliyim hayriniza gönderirseniz sevinirim böyle bir şey istediğim için özür dilerim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, üzgünüz böyle bir uygulamamız bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba cüzdan deri mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, suni deridir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba cüzdanın üstüne işim falan yazdırabiliyomuyuz acaba

Soru: Kahverengi olanında önünde tonny black yazıyormu acaba beyazda yazdığı gibi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, görseldeki gibidir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: otomatik mekanizması cebe katarken çalışıp kart firlatirmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,hayır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: talebi oluşturdum teşekkür ederim ilginiz için
Cevap: Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: süni deridirmi bu güzdan...?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,evet efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ürüne not yazabiliyor musunuz ?

Soru: RFİD koruması çalışıyor mu yani işe yarıyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: on numara bir ürün teşekkürler Trendyol
Cevap: Rica ederiz güzel günlerde kullansın :) -Tonny Black Ailesi-

Soru: məhsulun keyfiyyəti necədir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, belirttiğiniz konuyla ilgili olarak trendyol müşteri hizmetleri veya hesabım sekmesinde bulunan "trendyol asistan" üzerinden destek alabilirsiniz. Sevgiler. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Bu ürünün lila rengi mevcut mu acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Ürünün Fotoğrafları

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü