Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Bu Ürünü Almalı Mı?
Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Güncel Fiyatı 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Hakkında yaklaşık 212 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Detaylı Açıklama

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan ürününü 199.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan En Son Yapılan Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
212 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok iyi bir ürün.1 tane kendime 1 tane de arkadaşıma aldım.ikimiz de severek kullanıyoruz
İsim: **** ****
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: kutulu güzel paketlenmiş kullanışlı
İsim: G** D**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: kardeşime ve kendime aldım değiştirip değiştirip kullanıyoruz cok begendik
İsim: S** A**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel, kullanışlı bir ürün mekanizması çok iyi kartları rahatlıkla çıkarabiliyorum .Herkese tavsiye ederim
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim kaliteli
İsim: p** b**
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok beğendim çok hoşuma gitti .
İsim: H** a**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürün çok güzel beş tane kart sığıyor kağıt para yeride var . boyutu küçük her çantaya sığar

Yorum: kendim için aldım ve ürüne bayıldım kesinlikle fiyat performans mükemmel
İsim: S** N** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Haziran 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı çok iyi.
İsim: S** K**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Cok kullanışlı hediye olarakta aldım
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: kızıma aldım çok beğendi
İsim: Z** B**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Hızlı geldi kargo beğendik 2 tane aldık
İsim: Seda D.
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: çok kullanışlı
İsim: D** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: guzeeelllllll
İsim: Ş** B**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: guzellllllllllllllll
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: çok beğendim. çok şık duruyor. daha ufak çantalar için bu boyut birebir. kart mekanizması benimkinin sorunsuz çalışıyor.
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: anneme aldık fiyatına göre çok iyi
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Kasım 2023

Yorum: hediye aldım çok beğenildi tsk ederim
İsim: Y** D** E**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık beğendik
İsim: M** İ**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: arkadaşıma hediye aldım çok tatlı
İsim: B** Y**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim çok güzel. Fiyatı da uygundu. Sadece başka renk seçebilirsiniz ama rengi sevenler için gayet hoş.
İsim: S** T**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Kardeşim hediye aldı çok güzel geldi çok beğendim
İsim: E** Ç**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel kullanışlı sevgilime aldım hızlı kargoydu
İsim: F** B**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: çok şık çok teşekkür ederim
İsim: y** b** A**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmel aşırı kaliteli kendime bu renk aldım erkek arkadaşıma da siyahını aldım çok kaliteli bu fiyata böyle cüzdan zor bulunur gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: A** K**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel yumuşak kullanışlı
İsim: S** T**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: ogluma aldım kullaniyor bi sorun olmadı
İsim: A** Y**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık ve indirimde almıştım küçük çantalar için kurtarıcım mekanizması çok güzel
İsim: H** U**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: eşime doğum günü hediyesi aldım çok beğendi teşekkür ederim
İsim: E** C**
Tarih: 07 Aralık 2023

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: hangi ilden geliyor
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, İstanbuldan gönderilir.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: ürün kategorisi ne ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, cüzdandır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: İsim yazılıyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Rengi beyaz mı krem mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, bejdir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: BAŞKA RENK GELİR Mİ
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba bu kart yerine basılarak açılıyor degilmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kaç tane Kart alıyo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, mekanizması 5 adet alır harici olarak da 4 adet daha kart bölmesi vardır Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: İyi çalışmalar mor rengini ve lacivert rengini getirmeniz mümkün mü
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: selam cüzdanın üzerine ad soyad yazmaq olurmu sizde? ben sizden cüzdan almaq istiyorum ismimi cüzdanın üzerine yazdırmaq istiyiyorum
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Özel isim yazar mısınız

Soru: merhaba bunları kadın kullana bilirmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, kullanabilir. Unisex ürün. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Aynı mesaj gönder durmayı soruma cvp veri
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sorunuz nedir anlamadık. Daha önce sorduğunuz sorular gözükmemektedir bu yüzden tam bir şekilde sorun lütfen. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan Resim Ve Fotoğraflar

Orijinal Otomatik Mekanizmalı Kutulu Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Para & Kartlıklı Cüzdan En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü