Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Alanlar Memnun Mu?
Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Güncel Fiyatı 2850.0 Tl'den Satılmaktadır.

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Hakkında yaklaşık 45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Teknik Açıklamalar

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Ürününün Satıcısı, POEDAGAR Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati ürününü 2850.0 Tl'den Satılmaktadır.

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati En Son Yapılan Yorumlar
2850.0 Tl ye satışta olan Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: gerçekten güzel ve şık duruyor
İsim: M** c** A**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CEO ACCESSORY

Yorum: çok beğendik zengin gosterisli
İsim: kader c.
Tarih: 22 Temmuz 2024
Satıcı: POEDAGAR

Yorum: Çok güzel ve şık
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: harika hediye aldım çok begendik alın aldırın
İsim: Y** Y**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: çok şık ve güzel bı saat
İsim: R** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: gayet guzel ürün
İsim: CEREN B.
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: harika bi ürün tavsiye ederim teşekkürler
İsim: Muammer K.
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: SUN CARS STORE

Yorum: Çok şık dikkat çekici büyük değil küçükte değil kolda şık ve kibar duruyor
İsim: G** A**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok iyi beğendim
İsim: O** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel ve şık
İsim: E** Y**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel ötesi harika
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: ürün kaliteli güzel tavsiye ediyorum
İsim: Necla c.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: sevgilime aldım benim gibi saatte ona yakıştı her anı benimle geçtiği için saatin farkına varmasa da olur
İsim: g** m**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok şık bir saat herkeze tavsiye ederim
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Uzun zamandır almayı düşünüyordum sonunda aldım. Herkese tavsiye ederim
İsim: H** R**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: sevgilime doğum günü hediyesi olarak almıştım çok beğendi kaliteli ve duruşu ağır gözüküyor 1 sene oldu aldığım hala ilk aldığım gibi tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim çok güzel teşekkür ederim
İsim: M** k** B**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Bence gayet çok güzel
İsim: N** Ç**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: A** O**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel çok iyi teşekkür ederim
İsim: E** A** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel ağır duruyor
İsim: E** n** A**
Beden: 04 Ağustos 2024

Yorum: saati oğlum beğendi diye doğum günü hediyesi almisdim indirim bekledim bı süre olmadı biz aldıkdan sora indirim oldu demekki 3500 olan saat 2350 de olabiliyormuş ve 150 tl indirimi de var ayrıca peki soruyorum bu fiyat farkı haksızlık degilmi hem satıcıya hemde trend yola kızgınım bu yuzden daha elime geceli 3 gun oldu boy ayarı yapmasaydık iyadeDevamını Oku
İsim: b** y**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Göründüğünden daha güzel
İsim: Zeynep Ç.
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Very low quality product. Not worth the money. Loses its appearance very quickly. I don't recommend buying it.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: ürünüm geldi beklediğim den daha şık Tşk ederjm paketlemesi sahene
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: iy günler dilerim saatim geldi yanlız Saniyesi çalışmıyor size msj attım ama gonderilemiyor msj bana ulaşacağım bir numara verirmisiniz
İsim: m** k**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: ürün resimdeki kadar kaliteli değil görsel evet aynı ama malzeme kalitesi en alt seviye 400 500 TL'lik saat Kordon'un dan farksız ilerleyen zamanlarda umarım boyası atmaz
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: saniye çubuğu ve yelkovanı calismiyo kutusu kırık bi şekilde geldi ama görünüşü cok guzel yelkovanı ve saniye göstergesi çalışmadığı icin aldığıma pişman oldum
İsim: E** k**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ben ürünü alalı 20 gün falan oldu ama saat durdu dört beş gündür çalışmıyor pili bitmiştir diye saatçiye gittim pili dolu dedi pilden değil dedi. Size nasıl ulaşabilirim soru sor kısmına yazıyorum sorum yayınlanmıyor
İsim: u** t**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: ürün iade edeceğim görünüşü guzel ama gece fosforu yok hiç parlamiyor gece en ufak bir ışık bile yok
Tarih: 24 Haziran 2024

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Ürüne Dair Sorular

Soru: merhaba garantisi varmı komple celik mi bu kendi markanız mı ve bayan kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim ürün 1 yıl uluslararası yurtdışı ithalatçı garantilidir tamamen çeliktir gümüşün aksine paslanma kararma solma yapmaz.Kadranı Hardlex Kristalden üretilmiştir çok aşırı şiddetli olmadığı sürece çizilme kırılma gibi şeyler meydana gelmez. Bu ürünümüz sadece erkekler içindir mağazamızda bayanlar için çeşitli saatler mevcuttur iyi günler dileriz

Soru: fonksiyonları çalışıyormu ?
Cevap: Merhaba efendim evet aktif olarak çalışıyor

Soru: garantisi var mj
Cevap: Evet efendim garantilidir

Soru: saat otomatik mi
Cevap: Merhaba efendim, manuel olarak ayarlanabilmektedir.

Soru: bütün herşeyi çalışıyor dimi
Cevap: Merhaba tabiki 🙂

Soru: saati istedim de kutusunun fotoğrafları falan varmı varsa göre bilir miyim?
Cevap: Buradan resim iletemiyoruz efendim.

Soru: kolay gelsin almak istiyoruz. tarih gösteriyorum beden ölçüsü varmı yokda sitandartmi
Cevap: Tarih gosterilmiyor efendim, beden olcusu aparatiyla geliyor siz kendiniz sokup kolunuza gore ayarlayabilirsiniz.

Soru: otomatik degilmi
Cevap: Yok efendim

Soru: merhaba garantisi varmı komple celik mi ve bayan kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim ürün 1 yıl uluslararası yurtdışı ithalatçı garantilidir tamamen çeliktir gümüşün aksine paslanma kararma solma yapmaz.Kadranı Hardlex Kristalden üretilmiştir çok aşırı şiddetli olmadığı sürece çizilme kırılma gibi şeyler meydana gelmez. Bu ürünümüz sadece erkekler içindir mağazamızda bayanlar için çeşitli saatler mevcuttur iyi günler dileriz.

Soru: sadece kordon bulabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim sorunuz anlaşılmadi

Soru: ürün garanti ve kurulumu ?
Cevap: Merhaba efendim kutu içeriğinde uluslararası garanti kartı var. Kurulum olarak da bizler Türkçe olarak gerekli bilgileri kağıda aktarıp paket içinde gönderiyoruz.

Soru: Garanti süresi ne kadar?
Cevap: 2 yil efendim

Soru: Kaç yıl garantisi var
Cevap: Uluslararası Garanti Kartı mevcuttur efendim süresi 1 yıldır

Soru: saat mehanikmi çalışıyor
Cevap: Merhaba efendim saatimiz Qartz olup pil ile çalışır. İlginiz için teşekkürler .İyi alışverişler dileriz 😊

Soru: çapi 50 vc 55 videosunu gönderebilirmisimiz
Cevap: Görsellerdeki videoları referans alabilrisiniz efendim burdan yükleme yapamıyoruz malesef.

Soru: Ürün her bileğe göre ayarlanabilirmi ?
Cevap: Merhaba evet efendim. Kordon ayarlama aparatı hediye olarak gönderiyoruz bu aparat ile kordon uzunluğunu bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. Aparat ile Kordon altındaki yönlere doğru çıkarmanız gerekir . Kendiniz yapamadıysanız bir saatçide basitçe yaptırabilirsiniz 😊

Soru: Hocam saatle birlikte gönderdiğiniz siyah aparat nedir ne işe yarıyor
Cevap: Merhaba efendim.İsmi Saat kordon ayarlama aparatı diye geçiyor. Saati kendi kolunuza göre kordon uzunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. eğer saat kolunuza geniş gelirse bu aparat sayesinde genişliğini daraltabiliyorsunuz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Bileklik veriyormusunuz
Cevap: Merhaba şuanlik stoklarımızda bileklik kalmadığı için veremiyoruz🙏🏻

Soru: merba kol saatini ayarlamak için apart gonderiyormusunuz
Cevap: evet efendim.

Soru: Yok okumadım valla :) bilgim yoktu kusura bakmayın, normal olarak çalışmazmı peki?
Cevap: Yok efendim uzun saniye ibresi kronometre fonksiyonu ve saati ayarlamak için mevcut diğer saatlerden farklı biraz. Akıllı saat gibi düşünün bir nevi tasarruf sağlıyor pil için.

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati Görsel Galerisi

Orijinal Paslanmaz Çelik Erkek Lüx 1. Sınıf Kol Saati En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü