Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Satın Alır Mısınız ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası En Ucuzu Nerede Bulunur?
Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Şu Anki Değeri 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 9535 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Teknik Bilgiler

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası ürününü 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Kullananlar
124.9 Tl ye satışta olan Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9535 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ben çocuklu bır anne olarak çok kullanışlı cocukların eşyalarını rahatlıkla alıyor duruşu da çok hoş ben çok beğendim kızlar şiddetle tavsıye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: cok şık bir canta severek kullaniyorum rahatlikla alinilabilir
İsim: f** y**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Boyutu çok iyi ve kargo sağlam paketlenmişti, flaş ürün olarak indirimli aldım. kesinlikle almalısınız, ilk başta biraz kokusu var 2 gün açık yerde muhafaza edin mis gibi oluyor. içi geniş ve fermuarlı, 2 tane de ön cebi var ve hızlı kullanım için çok iyi. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz tavsiye ederim. rengi koyu siyah benim ışıktan dolayı kötüDevamını Oku
İsim: D** N**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: cok guzel kesinlikle alinabilir tam beden
İsim: E** A**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Tam fiyat performans
İsim: P** K**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: mükemmel kaliteli kargo sorunsuz hızlı bir şekilde elime ulaştı ayy valla çok beğendim yaa
İsim: D** A** h**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: harika bir çanta kızım için aldım. spor ve çok kullanışlı.
İsim: Ş** G**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: tam fiyat performansı
İsim: A** U**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Ürün elime sapasağlam ve hızlı ulaştı. 2 güne geldi. Özenli paketlenmişti. Teşekkür ederiz :)
İsim: M** U**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: paketleme çok güzel, çok çabuk elime ulaştı çanta çok kullanışlı hiç bir yerinde hasar yoktu ben çok beğendim tavsiye ederim
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: çok iyi özenli bir şekilde paketleme yapılmıştı tavsiye ederim
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: çok güzel 1 tane kendime aldım arkadaşlarım da beğendin 4 tane daha sipariş verdim onlara onlarda çok beğendi kumaşı falan harika
İsim: i** D**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: çok rahat kullanışlı kendime aldım annemde çok beğendi tekrar anneme de sipariş verdim bayıldık hafif rahat kullanışlı içi de genişş beğğendim
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Aşırı güzel ve şık bir çanta, her kombine gider. Çok beğendim, severek kullanacağım.
İsim: A** N** S**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: çok güzel ve çok rahat bir çanta seve seve kullanıyorum herkese tavsiye ederim tereddütsüz alabilirsiniz
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: çanta kızıma aldım çok beğendi teşekkür ederim
İsim: h** l**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Çok kullanışlı okulda kullanmak için almıştık kitap rahat sığıyor
İsim: Ö** D** B**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: kızım için aldım. kullanışlı
İsim: Halime Ç.
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz geldi. teşekkürler çok beğendim.kumasi oldukça kaliteli
İsim: S** Y**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Kullanışlı ve şık
İsim: Burcu A.
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: çok şık çok güzel herşeyle uyumlu oluyor çok teşekkür ederim
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: hediye olarak sipariş ettim çok sevdi
İsim: F** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mart 2023

Yorum: güzel bı ürün fiyatı da uygundu stok yaptım ablam ve arkadaşıma da hediye olarak birer tane aldim
İsim: D** A**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Beklediğimden daha iyi. Güvenilir. Kendi numaranızı alın.
İsim: B** U**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Beklediğimden küçük geldi ama kumaşını beğendim kargo da çok iyi paketlenmişti sorunsuz elime ulaştı memnunum
İsim: Gülbin Ş.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: yiğenime aldım çok severek kullanıyor
İsim: T** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel ve spor bir çanta beğendim tavsiye ederim
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: hastaneye giderken takıyorum hersey alıyor içine
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: kupon indirimiyle aldım çok uyguna geldi ayrıca çok güzel ve kaliteli
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Harika bir çanta ve çok kullanışlı sipariş ederken kardeşime de aldım. sorunsuz ve hızlı bir şekilde geldi çok memnum kaldım. Alın aldırın.
Tarih: 11 Temmuz 2023

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: fermuarlımı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: ❤❤❤❤❤❤❤
Cevap: Teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: memuarlimi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: fermuarlımı?

Soru: İçine defter ve kitap sığar mı?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sığar. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: fermuarlı mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,evet efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: genişliği ne kadar acaba içine kitap koyucam sığar mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sığar. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, fermuarlıdır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, fermuarlıdır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Laptop sığar mı?

Soru: merhaba krem rengi yok mu sayfanızda bulamadım
Cevap: stoklarda olucak efendim en kısa zamanda

Soru: fermuarı var mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, vardır.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kitap sığarmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,sığar. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Bir de su geçirir mi acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, su geçirmez özelliği bulunmuyor. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: جامد المتتج
Cevap: Türkçe sorunuz.-Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba beyazı var mı satılıyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, maalesef. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: genişliği nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 33 cm’dir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: fermuarlı mı ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, fermuarlı. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ürün fermuarlı mı

Soru: Burusma kırılma yaparmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, hayır efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası Detay Resimler

Orijinal Time Serisi 3 Bölmeli Fermuarlı Kapaklı Model Büyük Boy Yumuşak Bez Geniş Kol Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü