Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan En Düşük Fiyat Nerede ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Anlık Fiyatı 199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Açıklama Ve Özellikler

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Yorumlar Ve Değerlendirmeler
199.9 Tl ye satışta olan Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Eşime aldim cok begendi
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: nişanlıma aldım çlok beğendi severek kullanıyor
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: kardeşim icin aldık cok begendim
İsim: A** p**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: Gayet şık baya kullanışlı👌
İsim: A** Ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım TEŞEKKÜRLER:)
İsim: E** G**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: dokusu cok güzel yumusacık kaliteli bu fiyata böyle bir cüzdan bulunmaz bence

Yorum: Eşime hediye aldım beğenmedi geri iade ettim bu arada kargo poşetinde çıkardığım gibi fotoğrafını çektim Kutular dağılmıştı bu şekilde de gönderilmez bir kutuya konulabilirdi.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: arkadaşıma dg hediyesi olarak aldım sevdi ama içinde kötü bir koku vardi
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: kibar gzl kullanisli
İsim: z** k** ö**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kaliteli duruyor. beğendim. bazı gözlerine kart zor girdi ama genel olarak güzel
İsim: A** K**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel severek kullanıyorum
İsim: Ş** U**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: çok beyendim.kargo ve paketleme harika teşekkürler
İsim: S** O**
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: unisex bir ürün çok güzel dikişleri sağlam
İsim: E** P**

Yorum: Eşime almıştım biraz dar bir ürün ama güzel
İsim: Rabia A.
Beden: 01 Haziran 2024

Yorum: rengi çok güzel kalite çok iyi
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: çok kullanışlı
İsim: İ** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Güzel geldi başarılı
İsim: Edanur A.
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: Daha iyi olabilirdi
İsim: UĞUR K. A.
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Kullanışlı
İsim: H** Ç**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Normal bir kredi kartından biraz daha büyük olucak şekilde bir boyuta sahip, ben memnun kaldım, öneririm...
İsim: Y** Ç**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: güzel ürün alinabilir kullanisli
İsim: s** ü**
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel ve kullanışlı gözüküyor
İsim: M** M** E**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Ben sevmedim kaba iade ettim
İsim: M** D**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: tavsiye etmiyorum kesinlikle almayın
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Resimdekinin aynısı güzel kullayorum tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Çok basitti iade maalesef
İsim: B** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kağıt gibi yapışkanları açılıyor geleli 2 dk olmadı iade
İsim: E** K**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: gayet güzel tek kötü yanı kilit dili biraz daha uzun olsa iyi kart ve para koyunca sıkarak kapatmak gerekiyor
İsim: V** T**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: ürün yanlış geldi hiç alakasız bir ürün gonderilmis kargoyla geri göndermeye çalışsam cüzdandan fazla yol parası çıkacak.
Tarih: 24 Temmuz 2024

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Kullanmadık . Teşekkürler
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: isim yazılıyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: on tarafında şeffaf görünümü var mı kimlik kartı koyabileceğimiz yer
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, yoktur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: üründe yapışma problemi mi var yorumlarda öyle bahsedilmiş , ne kadar nakit para koyulabiliyor acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, hayır sorun yoktur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Merhaba turuncu renk gelir mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: turuncu veya yeşil renk üretimi yapıyor musunuz
Cevap: Efendim güncel renklerimiz şuan mağazamızda bulunanlardır

Soru: efendim nerden gönderiyor sunz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, İstanbuldan.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: para yerine 200'lük banknotlar sığıyor mu çoğu cüzdana sığmıyor rahat alıp çıkarılabilir mi cüzdanın açık boyutu kaç santim uzunluk
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sığar. Hem açıklama hem görseller kısmında cüzdan ölçüleri yer almaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan Ürünün Detaylı Resimleri

Orijinal Unisex Kartlıklı Kağıt Para Bölmeli Çok Gözlü Çıtçıtlı Yumuşak Deri Mini Şık Kartlık Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü