Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Alınır Mı

Lale

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
229
0
0
Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Ürün Alınmaya Değer Mi?
Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Anlık Fiyatı 124.7 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Memnuniyet Durumu Nedir?

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 999 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Ürünün Detayları

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası ürününü 124.7 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Yorumlar Ve Değerlendirmeler
124.7 Tl ye satışta olan Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
999 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: oğlum icin almıştım çok güzel kullanışlı tavsiye ederim
İsim: İ** A**
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: sadece çok kullanışlı ve kaliteli. Tüm eşyalarım sorunsuz bir şekilde yerleşiyor. Satıcıyı şiddetle tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: mükemmel bir çanta gerçekten kaliteli oğlum görüp beğendi ben kalitesiz bir şey diye tereddüt ettim sipariş verirken açıkçası doğrusu kötü bir şey bekliyordum ama çok güzel geldi teşekkür ederim şunu da söyleyeyim çok tatlı
İsim: S** e**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Nişanlıma hediye olarak aldım
İsim: E** İ**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Arkadasıma hediye aldım çok begendi.hızlı teslimat 👏🏾
İsim: Serpil U.
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: eşim için aldım guzl
İsim: P** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2023

Yorum: eşime hediye aldm cok gzl kaliteli ürün begendm

Yorum: Oğlum için aldım çok kaliteli
İsim: M** S**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: oğlum için aldım çok beğendi
İsim: B** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çantanı aldık parfümü hediye gönderdiler.Teşekkür edirik.Çok iyi tavsiye ederiz
İsim: f** x**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: oğlum için almıştım severek kullanıyor teşekkürler
İsim: G** T** Ö**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: oğluma hediye aldım çok beğendi tereddüt ettim alırken küçüktür diye ama boyutu gayet iyi teşekkürler
İsim: H** T**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: çok güzel zarif ve iyi
İsim: H** t**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: eşim için aldik cok kullanisli
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: oğlum için aldım güzel
İsim: G** A**
Beden: 19 Ağustos 2023

Yorum: çok severek takıyorum

Yorum: Aşırı kullanışlı ve şık ben erkeklerde yan çantayı çok seviyorum ksrdeşime aldım gayet memnun
İsim: H** N** D**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Hediye aldım çok güzeldi
İsim: N** S**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok guzalllll
İsim: m** r**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Oğlum için aldım severek kullanıyor bir tanede eşim için alacam
İsim: S** Y**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: eşime aldım sağlam kullanışlı bir çanta tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: benim vazgeçilmezim
İsim: H** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Güzel kullanışlı
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok teşekkürler
İsim: G** e** A**
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: güzel kullanışlı bir çanta
İsim: K** ç**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: küçük ama iş görür tavsiye ederim
İsim: Bülent g.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: güzel beğendik
İsim: H** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim.Ürün gayet güzel.Çok büyük değil.Bence olması gereken boyutta.Teşekkür edrim
İsim: N** S**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Gayet güzel.Ogluma aldım.İçinde de küçük bir cep var.Tesekkur ederim.
İsim: B** A**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Performans krem...
Tarih: 03 Eylül 2024

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: hediye gonderionuzmu
Cevap: merhaba efendim, şuan hediyemiz mevcut değildir

Soru: kaç cebi var
Cevap: 2 cep mevcut efendim

Soru: parfüm hediyesi varmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, yaptığınız alışveriş ile sizin adınıza mama bağışında bulunuyoruz. Bağışlarınızla, yüzlerce can'ın kahramanı olduğunuz ve onların tok uyumasını sağladığınız için çok teşekkür ederiz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kaç cm acaba
Cevap: 20*13 efendim

Soru: başka rengi varmıdır
Cevap: bu üründe tek renk efendim

Soru: bu kadınlar için mi yoksa erkek mi ona göre alcam
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, unisextir.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kolay gelsin çantanın midi iki cesitmi resimlerde kimisini köşeleri oval kimisinin keskin
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, görseldeki gibidir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: hediye gönderiyo musunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, yaptığınız alışveriş ile sizin adınıza mama bağışında bulunuyoruz. Bağışlarınızla, yüzlerce can'ın kahramanı olduğunuz ve onların tok uyumasını sağladığınız için çok teşekkür ederiz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: efendim hediye gönderiyormusunuz

Soru: bu bel çantanın Bir büyüğü daha var ne zaman gelecek
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhabalar iyigünler hediye gönderiyor musunuz

Soru: dikişleri belirgin, yerli üretim mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, kendi üretimimiz. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: teşekkür ederim hayırlı işler
Cevap: Biz teşekkür ederiz keyifli alışverişler

Soru: Hangi Şehirden Geliyor?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, İstanbuldan gönderiliyor. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kızlarda kulanirmi bu cantayi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet unisextir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: hediye gönderiyor musunhz yanında

Soru: Hediye parfüm gönderiyormusunuz

Soru: merhaba içerisine tablet sıgarmı acaba
Cevap: hayır efendim sığmaz

Soru: Hediye Gönderiyormusunuz umarım gönderiyorsunuzdur

Soru: İpad mini 5 zorlasak sığarmı yanları sığmaz ama 5cm genişya hani olurmu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,ölçülerle kıyaslayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası Ürün Resimleri

Orijinal Unisex Su Geçirmez Günlük Spor Çapraz Ayarlanabilir Askılı Astarlı El Göğüs ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü