Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti En Ucuzu Nerede Bulunur

Naime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
561
0
0
Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Şu Anki Fiyatı 2598.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Ürün Açıklaması

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Ürününün Satıcısı, Leyaton Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti ürününü 2598.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Kullananlar
2598.0 Tl ye satışta olan Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: güzel ürün; et kalınlığı biraz daha fazla olsaydı daha iyi olurdu. ürün birlestirirken vidaları çok sıkmamak gerekiyor yoksa yamuluyor. kurulumu kolay montaj yapılacak yerin sağlam olması gerekiyor. ben kimyasal dübel ile montajladim.
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Leyaton Spor

Yorum: Çakması yapmışsınız resimdekinin birebir aynısı değil bir daha iadele uğraşmamak için geri yollamadım ama yazıklar olsun olsun insanları kandırdığınız için
İsim: u** i**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: indiana D.
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: böyle fiyata böyle ürün bulmak mümkün değil. çok iyi. almak isteyenlere tavsiye ederim.
İsim: R** Z**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Güzel ürün tabiki Çin menşei onu bilerek alın. Bence piyasaya göre fiyat performans ürünü. Diğerleri fahiş fiyatlı. Kol destek süngerleri kırmızı geldi. Siyahlı kırmızılı olmasını isterdim. Yine olsa yine alırım.
İsim: C** U**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: 8 çelik dömen gelmesi gerekirken sadece 4 gönderildi
İsim: A** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Arkadaşlar LEYATON firmasından bu ürünü aldım parçalar halinde kurulumunu yaptım, usta çağırdım evde bulunan perde betonu deldirip gönderilen dübelleri askı aparatlarıyla birlikte taktım buraya kadar herşey olması gerektiği gibi, ürünü yerleştirdim askı aparatlarına ve sağlamlığını denemek amacıyla barfiks denemek için asıldığımda askı aparatlarındDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Vida somon ve pullar eksik geldi,hırdavatçıya gitip satın almak durumunda kaldım
İsim: Baran S.
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: 4 dübel eksik çıktı.
İsim: M** S** Ö**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Ürün oldukça kalitesiz,dübelleri ise kirişi tutmadi,6 tane kullandık ve zar zor kurup denedik ,askı demirleri ilk barfiks denemesinde yamuldu,çok rahat düşüp ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz,en iyisi olsun dedik aldık ama kesinlikle ve de kesinlikle almayın,.. Trendyola da şikayette bulunduk ama yeterince ilgilenilmedi.Adi ürünleri treDevamını Oku
İsim: U** Ş**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Özensiz içinde cıvata eksik
İsim: İ** Y**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Ürün sağlam, kurulumu kolay, parçaları eksiksiz olarak geldi. Kurulum kılavuzu biraz daha okunaklı, anlaşılır olursa şahane olur. ****Ürünü alacaklar için önemli not: Ürün, asabilmeniz için 8 adet "gömlekli çelik dübel" ile birlikte gönderiliyor. Bu ürün tuğlalı duvarda verimli kullanılamıyor, içi dolu betona tutunmak için tasarlanmış bir ürün. DolDevamını Oku
İsim: Buraque B.
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: 4 cıvata eksik geldi ve orta demir takmak için çök uraştım sonun'da takıldı ama bir az yamuk oldu orta demir boyu uzun bir az bide bir vida kıvılcım açıķ değildir ben açtım ürün iyi ama çok kaliteli değil
İsim: Y** S**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: mrb kum torbası asılabilir mi buna resimde öyle gözüküyor
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz tabi efendim

Soru: duvara monte mi
Cevap: MERHABATABİ EFENDİM

Soru: selamün aleyküm demirlerden ekstra satıyor musunuz barfiks demirini tutan aparatlar
Cevap: MERHABA MALESEF SATILMIYOR EFENDİM

Soru: boks torbasi asiliyken barfix dip falan icin kullanilur mi ayni zamanda?
Cevap: Değerli müşterimiz boks torbası takılıyken tabiki barfiks çalışamazsınız efendim

Soru: Urun kaç kg?
Cevap: MERHABA ÜRÜNÜN KENDİ AĞIRLIĞI 8 KG EFENDİM

Soru: kaç kg ağırlık tutuyor
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz kullanacağınız alanın ne kadar dayanıklı olduğuna bağlı sağlam duvarda 120 kg a kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz

Soru: ürün kaç kiloya kadar dayanıklı acaba
Cevap: merhaba efendim 100 kg a kadar taşır

Soru: Hayırlı işler içinden kurulum kılavuzu çıkmadı yardımcı olur musunuz link falan var mı kolay kurulum için
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz video kanalında bulabilsiniz efendim

Soru: ürün 80 90 kilo olan bi kişiyi rahatlıkla taşırmı, maksimum kaç kiloya kadar taşır?
Cevap: MERHABA MONTAJINI SAĞLAM YAPARSANIZ SORUN YAŞAMAZSINIZ EFNEDİM

Soru: Basit işte tutacak sallanacak ;) teşekkür ederim önemli olan sağlamlık
Cevap: Merhaba sağlam efnedim yıllardır satılıyor

Soru: fazladan bir çift duvar kancası gönderme şansıniz var mı
Cevap: MERHABA DEĞERL İMÜŞTERİMİZ FAZLADAN OLMUYOR MALESEF

Soru: ürünün profili kac cm e kac cm ve özellikle profil et kalınlığı nedir diye sordum.Cevap olarak kaç adet lazım diye yazmışsınız.Bu nasıl bir cevap...
Cevap: Toptan alım yapacakların sorusu oluyor genelde bu şekildede ondna dolayı efendim

Soru: hocam kurulum şemasını kaybettim bana yollar mısınız fotoğrafını lütfen
Cevap: merhaba değerli müşterimiz video kanalında bulabilirsiniz efendim

Soru: ilk görsel de olduğu gibi boks torbası takabilirmiyiz aparata, takabilirsek kaç kiloya kadar kaldırır mesela ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz takabilirsiniz efendim

Soru: Selamlar ürünü 6 yaşında kızıma almak istiyorum uygun mudur sağlam bir şey almak istiyorum
Cevap: Merhaa değerli müşterimiz yetişkin insanlar kullanıyor kızın nasıl yada ne şekidle kullnacak bilemiyoruz dolayısıyla onun kararını sizler vermelisiniz

Soru: selam alaykum ayni urun gelirmi
Cevap: A.s tabi efendim

Soru: Eni, boyu ve yükseliği kaç cm dir
Cevap: 80-120 cm aralığında efendim

Soru: Merhabalar,resimdeki manken kimi yerde barfiks var kimi yerde karın kası çalişiyor ve aletin duruşu farklı,duvara monte ettikten sonra sanırım kollarını indirip karın da çalışabiliyoruz baya kullanişli mi yoksa ya barfiks çekecegiz ya da hep karın kası mi çalişacagiz,açıklar mısınız acaba?
Cevap: merhaba değerli müşterimiz 4 kancalı ters düz yani fonksiyonel ürün çevirip çalışmak istediğiniz hareketlere göre değişitiriyorsunuz

Soru: Eğer siz böyle düşünüyorsanız eğer tammadır ürünü bana geri gönderebilirsiniz
Cevap: Şuan bizde süreci bekliyoruz

Soru: ürünü duvara takmak için gerekli malzemelerde yanında geliyor mu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz yanında duvara takacağınız dubelleri vidası geliyor efendim

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti Fotoğraf Ve Görseller

Orjinal 3ü 1 Arada Duvar Barfiks Barı Dips Spor Aleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü