Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Düşük Fiyat Nerede

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Anlık Fiyatı 249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürün Detayları

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Son Yapılan Yorumlar
249.0 Tl ye satışta olan Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: sorunsuz geldi kaliteli urunler
İsim: S** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2023
Satıcı: Delta Spor

Yorum: hızlı teslimat teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kullanıyor beğendim
İsim: V** D**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: delta ürünlerini tek geçerim zaten
İsim: i** i**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde geldi tavsiye ediyorum
İsim: M** E** E**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: ürün güzel kargo biraz geç geldi ama olsun, delta farkı ürünlerinden her zaman çok memnun kaldım 👍
İsim: V** a**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün lastik olmadığı açıklamada zaten yazıyor fiyattan dolayı tercih ettim ürün tamamen f/p ürünü..
İsim: Y** I**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ürün sıkıntısız geldi
İsim: m** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: kaç kilo direnç uyguluyor
Cevap: Merhaba, Şu anlık kilogram bilgisi karşılayamamaktayız. En kısa sürede ürün açıklamalarımıza eklenecektir. Delta Spor

Soru: Merhaba bu lastik kaç cm ?
Cevap: Merhaba, Uzunluğu 200 cm ; eni 4 cm ölçüsündedir. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba ürün orta sert mi tam sert mi? bir de kaç kg direnç sağlıyor? teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürün orta sert direnç seviyesine sahip bir üründür. Kg bazlı değil sert bazlıdır. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: yüksek sert direnç olarak varmı 👍💙🖤💪
Cevap: Merhaba, evet vardır mağazamızda superloop olarak aratmanız yeterlidir. İlginize teşekkûrler, Delta Spor.

Soru: Merhaba öncelikle. Ben barfiks için kullanmak istiyorum, uygun mudur? Birde yeni başlayacağım ama orta direnç bandı iyi midir? Hangisini almalıyım?
Cevap: Merhaba, Bu ürün size uygundur. Delta Spor

Soru: kaç kg direnç?
Cevap: Merhaba, Üzgünüz; böyle bir test sonucu elimizde mevcut değildir. Teşekkürler... Delta Spor

Soru: merhaba uç kısmı açık / kapalı derken neye göre seçmeliyiz? ilk kez alıyorum acemilik için kusura bakmayın
Cevap: Merhaba, Bu ürün gibi ucu kapalı olanlara "squat bandı" ya da "loop bant" Ucu açık olanlara "pilates bandı" ya da "pilates lastiği" denir. Her ikisi ile farklı egzersiz hareketleri yapılır. İnternet arama motoruna bu kelimeleri yazarak karşınıza çıkan videolardan farklı yapılan egzersiz hareketlerini görebilirsiniz. Teşekkürler...

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Detaylı Fotoğraflar

Orta Sert SuperLoop Bant Barfiks Çekmeye Yardımcı Direnç Bandı Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü