Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Ürün Alınmaya Değer Mi

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Tavsiye Eder Misiniz?
Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Şu Andaki Değeri 200.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Kullanıcılar Memnun Mu?

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Hakkında yaklaşık 39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Ürün Bilgisi

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Ürününün Satıcısı, UPP Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila ürününü 200.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila En Son Yapılan Yorumlar
200.0 Tl ye satışta olan Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çok bilindik bir markanın orta sert seviyesini kullanıyordum fakat en hafif gibiydi sertliği spor hocamın tavsiyesi ile aldım bunu efsane güzel bakın alabileceğiniz en en iyi direnç bandı budur fakat yeni başlayanlara ağır gelir hafif orta ile devam edip en son seviyede bunu alabilirsiniz
İsim: B** İ**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: UPP

Yorum: çok kaliteli sağlam geldi bi sporcu olarak çok kullanışlı çok beğendim
İsim: M** B**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Gayet sıkı bir bant tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok çok iyi ✨ teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: bacak günlerimin vazgeçilmezi bence bir tık daha sıkı olabilirmiş
İsim: B** A**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: tam istediğim gibi
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü
İsim: E** T** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel işimi görüyor. Çok da sert değil. 44/46 Bedenim bana oldu.
İsim: S** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli bir ürün,tavsiye ederim.Ayrıca hızlı kargo için satıcıya teşekkür ederim👍
İsim: C** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: kaliteli ve sağlam geldi. aşırı beğendim.
İsim: y** a**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Sıkılaştırmak için çok güzel
İsim: B** B**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: bu markadan ilk defa alışveriş yapıyorum sağlam geldi🫶❤ hiçbir sorunu yok rengide resimdeki gibi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz (bir kere deneme fırsatım oldu yürürken taktım kayma yapmadı)
İsim: s** ç**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi o kadar sert değil bence yeni başlayanlarda kullanabilir gayet kaliteli bir ürün👍 elime hızlı ulastı 🎀
İsim: g** a**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Direnci güzel
İsim: A** S**
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir ürün
İsim: Songül Ö.
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim
İsim: K** S**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: Güzel beğendim
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Hocamız önermişti kargo zamanında geldi teşekkürler
İsim: Ş** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli ve ayrıca bunu belirtmek istiyorum satıcı çok ilgili.ürün içinden açıklamalı bir kartvizit le geliyor isterseniz videolu egzersizleri instagram hesabından gönderiyorlar harika 🤩
İsim: M** S** A**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok iyi kalite
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet güzel beğendim
İsim: s** k**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Gayet güzel tatlı bir ürün
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ve rengi çok tatlı yeni başlayanlarda kullanabilir çok sert değil
İsim: N** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: teşekkürler hızlı kargo
İsim: s** k**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü
İsim: Y** Y**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: bahsedildiği gibi çok iyi
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Görsellerdeki gibi, kaliteli duruyor
İsim: elif k.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba yaklaşık kaç kg ye karşılık gelir?
Cevap: Merhabalar, yaklaşık 15-18 kg aralığında ağırlıkla çalışılıyor gibi etki sağlamaktadır. Sevgiler🌸

Soru: 42 bedenim bana uyar mı?
Cevap: Merhabalar, bacaklarınız kapalı halde duruyorken dizlerinizin hemen üstünden ölçüm yaparak karar verebilirsiniz. Bandın uzunluğu 37 cm. esnediğinde de 52-53 cm ye kadar açılıyor bandımız. bu ölçülere göre kendi bacak ölçünüzü kıyaslayarak karar verebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Siyah rengi var mı
Cevap: Merhaba, siyah renk mevcut değil ne yazık ki. Lila ve Somon renk mevcut. Sevgiler.

Soru: Merhabalar sert olan yok mu?
Cevap: Merhabalar, şu anda stoklarımızda sadece Orta Sert seviye bulunmaktadır. Sevgiler.

Soru: ürününüz kaç cm e kadar uzayabiliyor ne kadar esnek öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, ürünün esnememiş hali 37cm. En fazla esnediğinde ise 53-54cm ye kadar açılıyor. Sevgiler.

Soru: Ben en sert bandı istiyorum elinizde varmı
Cevap: Merhabalar, bizim ürünümüz ortadan yükseğe dönük sertlikte. Siz daha yüksek sertlikte/dirençte bir ürün istiyorsanız bu ürün sizin için hafif kalabilir. Sevgiler.

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila Detay Resimler

Orta Seviye Pilates Fitness Evde Spor Squat Egzersiz Direnç Bandı Hip Band Lila En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü