Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Tavsiye Eder Misiniz ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Güncel Satış Fiyatı 1599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Ürün Tanıtımı

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Ürününün Satıcısı, Sewor Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati ürününü 1599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Ürün Hakkındaki Yorumlar
1599.0 Tl ye satışta olan Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi bir sorun yok şuan kurma olayı biraz sinir bozucu ama onun dışında müko :)
İsim: Y** A**
Tarih: 17 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATLİNE

Yorum: İçi sarı olan saati sipariş etmiştim. İçi beyazı göndermişler. Memnun kalmadım. Soru sordum cevaplar pişman etti. S
İsim: Mustafa R.
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Kargo süresi biraz uzun sürdü fakat saat fiyatına göre başarılı bir ürün
İsim: İ** K**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Saat çok kaliteli duruyor, fiyatına göre bence çok güzel ve klas bi ürün. Sadece alırken mekanik olmasına ve sizin her gün elle kurmanız gerektiğine dikkat edin
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Ürün güzel ve kullanışlı
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: salam aleykum cox gozel saatdir cox beyendim
İsim: E** H**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: Harika bir ürünn
İsim: M** A**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: hızlı teslimat
İsim: T** K**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Urun super arkadaslar
İsim: C** A**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Saat üzerindeki Romen rakamında hata var
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:186cm

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: yani hergün yeniden kurulması mı gerekiyor ?
Cevap: Her gün kullanacaksanız her gün kurmanız gerekiyor Kullanmadığınız zaman kurmak zorunda değilsiniz size geldiğinde kullanım kılavuzunda detaylı bilgiler yazıyor

Soru: Stoklarda kalmadıysa ona göre hareket edilirdi bilseydim almazdım nolacak şimdi?
Cevap: Aynı ürün safece iç renk beyaz

Soru: İçi sarı söylemiştim içi beyaz olan gelmiş bi yanlıilık var sanırım
Cevap: İçi sarı stoklarda kalmadı

Soru: Bu model çok hoşuma gitti hayır kurmalı bi saat kullanmadı bu modele yakın veya benzeri sayfanızdan bulamadım
Cevap: Bu tür ürünler kurmalı mekanizma oluyor korumalı mekanizma kullanmak kolay değil günlük kurulması gerekiyor otomatik olarak Çalışmaz kurduğunuz zaman çalışır pilli ürünlere bakarsanız daha sağlıklı olur bu görüntüdeki ürünler pilli olmaz

Soru: dünkü fiyatını ne kadardı
Cevap: mağazamızdan Sepette %20 indirimli ürünlere bakabilirsiniz

Soru: Merhabalar üründen almak istiyorum ama kordonunu desensiz yani düz deri takma şansınız varmı acaba ?
Cevap: Bize hazır şekil geliyor kendiniz herhangi bir yerde değişilik yapabilirsiniz

Soru: saatin suya dayanıklılığı ne kadar
Cevap: El yüz yıkamada su almaz fazla su temasından uzak tutunuz

Soru: saat sürekli olarak duruyor
Cevap: Saat kurmalı mekanizma günlük kurmanız lazım yoksa durur kutu içinde kullanım klavuzuna bakanız

Soru: talep ediyorum zaten gönderilmesini
Cevap: Şuan talep gelmedi bize

Soru: Merhaba, kasadaki mekanizma çalışırken görünüyor değil mi ?
Cevap: Arkalı önlü şeffaf cam. Mekanizma görünüyor. Kurmalı Mekanizma Pilsiz İç Fonksiyonları Aktif.

Soru: ürün kasa çapı tam olarak nedir?
Cevap: 45 mm kasa çapı

Soru: merhaba kolay gelsin kordonu kapanma yerinide cekermisiniz rica etsem nasıl bakabikirmiyim ona göre sipariş vercem
Cevap: Merhaba buradan resim atma seçeneği yok malesef

Soru: Merhaba kolay gelsin saat kordonu yaptırılmaya müsait mi acaba ?
Cevap: Kordonu yıllarda değiştirmek istediğiniz zaman istediğiniz kordonu takabilirsiniz çapı uyduğu sürece problem olmaz

Soru: Efendim bu saat kasası paslanma yaparmı bide kordonu orjinal derimi?
Cevap: Mrb. Ürünleri jilatininde ve sıfır kutusunda gönderiyoruz kontrol ederek gönderiyoruz. Zarar görmezse ürüne kendiliğinden birşey olmaz.

Soru: saatin garantisi varmı kaç yıl
Cevap: Kullanım kılavuzu ile geliyor size. Kullanım klavuzuna uygun kullanılması gerekiyor. Kullanıcı hatası dışında firması 6 ay garanti veriyor.

Soru: garanti belgesi var mı acaba
Cevap: 1 yıl garantili efendim.

Soru: salam bilmek isterdim ki saatın kol kemeri hakiki derimi?
Cevap: Normal suni deri

Soru: Saat 20 dakikada bir neden duruyor
Cevap: Saat kurmalı mekanizmaya sahip efendim. Günlük kurulması gerekiyor yoksa durur

Soru: ic mekanizma gorselden mi olusuyor yoksa çalıştığı gozukuyor mu
Cevap: Mrb. İç fonksiyonlar aktiftir.

Soru: farkı kordon plasitik kordon isteğe göre takılabiliyor mu ve fonksiyonları hepsi aktif mi ?
Cevap: Görselde ne görüyorsanız sizede aynı ürün geliyor. Kordon değişikliği için bireysel olarak kendiniz istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz ileride

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati Fotoğraf Ve Görseller

Otomatik Mekanizma Deri Kordon Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü