Oversize Dökümlü Erkek Gömlek En Düşük Fiyat Nerede ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Oversize Dökümlü Erkek Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Güncel Satış Fiyatı 499.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Hakkında yaklaşık 688 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Ürün Tanıtımı

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Ürününün Satıcısı, GIESTO Oversize Dökümlü Erkek Gömlek ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Hakkında Yapılan Yorumlar
499.9 Tl ye satışta olan Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
688 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: S** T**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: GIESTO

Yorum: İkinci kez aldım, çok memnunum, bedeninizden bir beden küçük alabilisiniz
İsim: Ö** S**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok kaliteli bir üst. Tam beden alabilirsiniz.
İsim: N** S** E**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Harika, beklentimin üstünde bir gömlek. Beyazdan sonra siyahı da sipariş ettim. Tam bedeninizi ya da bir küçük bedeninizi alın. Oversize olduğu için ikisi de uygun olur.
İsim: O** Y**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel bir beden küçğk alabilirsiniz salaş olmasın der iseniz
İsim: B** Y** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2023

Yorum: 1 beden küçük alın
İsim: A** c** K**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Bir beden küçük almanızı tavsiye ederim fiyat performans ürünü
İsim: İ** S**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: bedeninizden bir beden küçük alın
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: BAYILDIM MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALIN GİBİ DURUYO AMA İNCECİK KETEN GİBİ KUMAŞI VAR HARİKA TAM YAZLIK İNCEDEN İÇ GÖSTERİYO AMA SORUN DEĞİL 1.87 92 KİLOYUM XL ALDIM BİRAZ BOL OLDU KESİNLİKLE DİĞER RENKLERİNİDE ALICAM
İsim: V** T**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Çok kaliteli çok güzel bir ürün rahatlıkla alabilirsiniz bir beden ufak almanızı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel kesimi tam beden alın
İsim: A** K** Ö**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kendi bedeninizi alin fiyata gore iyi
İsim: A** M** G**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Kalıp çok iyi bedeninizi alın
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Mükemmel bi gömlek tam bedeninizi alın
İsim: H** G**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Çok iyi tam beden
İsim: Z** S** K**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: 1.90 boy 75 kilo L beden aldım çok güzel oldu kalıbı sadece beyaz renk biraz iç belli ediyor ama yine de kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: Eşime aldım çok iyi durdu gardropta durması gereken yazlık beyaz gömlek
İsim: c** c**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Baya iyi, parasini hal ediyor, bedeninizi alin.
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Boy:193cm

Yorum: sevgilime aldimm o kadar güzel oldu ki tekrar asik oldum..
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Bayıldım kumaşı harika. Tüm renklerini sipariş verdim çok beğendim bol olsun diye XL sipariş verdim.
İsim: T** K**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Kardeşime aldım harika çok güzel bir kalıp ve ütüye bile gerek yok
İsim: Nuran Ö.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: bir beden buyuk alinmali gayet kaliteli bi kumas sadece ic gosteriyo ama 10/10 kalite
İsim: e** z**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok yakıştı 184 85 kg l beden
İsim: Ö** D**
Beden: 18 Temmuz 2023

Yorum: Large beden aldım oldukça salaş ince bir yapısı var tam yazlık 👍
İsim: F** K**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Muhteşem bir gömlek sevgilime aldım s beden çok iyi oldu oversize harika yaa kumaşı falan çok güzel
İsim: Ş** Y**
Tarih: 22 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: On numara gözü kapalı alın
İsim: S** F** K**
Tarih: 18 Haziran 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: 184-85L güzel
İsim: S** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Bayıldık 2 rek aldık tavsiye ederim
İsim: T** G**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Eşime aldım. Her zaman m giyer bunda da m tercih ettik. Salaşlığı çok ideal oldu, öyle çuval gibi değil. Kumaşı da çok iyi dökümlü ama derli toplu.. dağınık durmuyor
İsim: C** Ç** A**
Beden: 13 Haziran 2023

Yorum: Oğluma tam bedenini aldım kumaşı duruşu harika
İsim: Ö** K**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Boy:174cm

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba, 181 boy 67 kilo için hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Merhaba 178-63 hangi beden uygundur acaba
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 120 kgyum XL olur mu
Cevap: Merhaba, boy ve kilonuzu beraberinde paylaşırsanız öneride bulunabiliriz

Soru: 1.76 51kg isterim biraz boyuk gorsensin hansini alim
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 179 a 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 182 boy 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Merhaba 1.77 boy 75kg hangi beden olur acaba hafif dökümlü dursun istiyroum

Soru: L beden giyen biri oversize olduğu için m beden mi almalı çok bol duruyor mu
Cevap: Merhaba, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz ancak çok bol tercih etmiyorsanız M beden de satın alabilirsiniz

Soru: 1.80 65 kilo

Soru: merhaba 194 boy 120 kilo için hangi beden uygun
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 180boy 115 kg XL beden olur mu
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Merhaba, 190 cm boy 75 kilo hangi beden almalıyım?

Soru: 175 boy 78 kilo

Soru: Boy 180 kilo 56 hangi beden alayım

Soru: 170 68 hangi beden almalıyım. bi tık salaş durmasını istiyorum

Soru: 173 boy 78 kg göbek yok hangi beden almalıyım ?

Soru: 170 bol 70 kilo

Soru: 184 boy 86 kilo hangi bedeni almam uygun olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1,65 boy , kilo 60 , hangi beden uygun sizce , biraz ovze dursun yapışmasın

Soru: 170 boy 60 kilo hangi beden almalıyım?

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek Resim Ve Fotoğraflar

Oversize Dökümlü Erkek Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü