OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Bu Ürünü Almalı Mı ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Alınır Mı?
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Şu Andaki Fiyatı 499.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yaklaşık 352 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Teknik Detaylar

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Ürününün Satıcısı, GIESTO OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK ürününü 499.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Yorum Ve Değerlendirmeler
499.9 Tl ye satışta olan OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
352 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam beden tam ölçü
İsim: Oğuz Ş.
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Boy:188cm
Satıcı: GIESTO

Yorum: Ürün kesinlikle mükemmel. L giyiyorum ve L aldım, tam üzerime oturdu diyebilirim. Kaliteli bir duruşu var teşekkürler GIESTO!
İsim: E** K**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: sevgilime aldim o kadar yakısıklıı ki zaten cuval giyse yakisiyo kurtlar sofrasi foto falan koyamam bye
İsim: M** A**
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Beden:S

Yorum: 184 76 kiloyum L tam oldu ,çok şık ürün
İsim: M** B** Ş**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: S beden aldım duruşu dokusu harika alın aldırın 😉
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok güzel, bir beden küçük alın
İsim: s** ç** t**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Bu fiyat ve bu kalite çok iyi çok beğendim düşünmeden bütün renklerini almaya geldim. Tam beden alın
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: tam yazlık çok kaliteli
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok kaliteli kardeşime aldım herkes çok beğendi duruşu falan çok iyi kumaşı da gayet kaliteli beğendim alın derim:)
İsim: H** D**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz salaş kumaşı var bilginiz olsun
İsim: E** A**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: 187 80 kiloya l beden aldık
İsim: P** K**
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: 175 boy 75 kiloda m beden aldik salasligi uzunlugu gayet ideal, kumas guzel bence yazlik mevsimlik
İsim: K** E**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Eşime aldım kumaşı çok güzel kalıbı da gayet hoş fiyat performans ürünü diyebilirim rengine ayrı bayıldık umarım uzun süre kullanabiliriz yıkamadan sonra da güzel kalır
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ekim 2023

Yorum: Eşime aldım ürün hoş alınır
İsim: D** Y**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Bu rengi ve kalıbı mükemmel, kendi bedeninizde alın. Yazlık bir ürün alırken bunu düşünerek alın.
İsim: M** E** E**
Tarih: 08 Şubat 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: 193 boy 83 kilo xl beden boydan ve genişlikten çok iyi oldu kaliteli bir mal.
İsim: Ö** F** F**
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendik
İsim: B** B**
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Agalar dokulmuyor. bedenler kucuk
İsim: C** K**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel erkek arkadaşıma aldım kumaşı duruşunu beğendik
İsim: S** Ü**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: çok iyi tam kalıbınızı alın
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Gömlem çok güzel fakat bedeni boyu gayet küçük. Eşim 1,80 en büyük bedenini aldım kısa oldu karnını kapatmadı. İade etmem gerek mecburen ama iade kargo seçeneği yok. İlçemizde de şube yok. Trendyol ekspres ile aldırabilir misiniz? Sizin talebinizle oluyormuş öyle söyledi müşteri temsilcisi
İsim: A** B** Ç**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: 190 boy 95 kilo eşim için xl hem boy olarak hem de istediğimiz oversize görüntü açısından çok güzel oldu. Kaliteli tam yazlık bi gömlek o kadar beğendik ki beyazını da verdik. Diğer renkleri de almayı düşünüyorum. Fotoğraf çekince ekleme yapıcam. Tavsiye ediyorum.
İsim: Fadime G.
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:190cm

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi zaten ona her şey yakışıyor
İsim: e** c**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: sevgilime çok yakıştı, ona her şey yakışıyor zaten iyi günler
İsim: T** G**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: çok güzel , bedeninizi alın
İsim: Erensoy G.
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: 175-85 S beden tam üzerime göre oldu biraz daha salaş isteyenler M beden alabilir. Kumaşı ve dokusu güzel.
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: kaliteli marka gömleklerim hep buradan
İsim: A** A** D**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Ürün baya iyi 182 , 78 kiloyum bol sevdiğim için XL aldım satıcıya teşekkürler.
İsim: Berkay Y.
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: gayet güzel ve şık duruyor
İsim: İ** b**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Çok güzel ve iyi bir parçadır. Sadece beyaz pantolon giyerseniz renginin aktarılacağını ve önceden iyice yıkanacağını unutmayın.
Tarih: 29 Ocak 2024
Beden: Boy:174cm

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Merak Edilenler

Soru: 190 90 kilo
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: %100 pamuk mu?
Cevap: %100 polyester içeriğe sahiptir pamuk değildir

Soru: 187 78 kilo
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1.75 70 kg
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1.82 68 kg?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 175 75 kilo
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 180 boy 90 kilo hangi beden uygun
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 187 85 kg hangi beden ?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: merhabalar yıkamadan sonra hemen solma renk atma gibi durumlar söz konusu mu ve oversize mi
Cevap: Merhaba, evet ürünümüz oversize dır ancak renk atma gibi bir problem olmamaktadır.

Soru: 185 boy 65 kiloya hangi beden olur

Soru: kış için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz yazlık bir üründür kışlık değildir

Soru: 179 boy 80 kg hangi beden uygundur

Soru: Hi what size is good for 185cm, 90kg?

Soru: 175 boy 58 kg hangi beden acaba
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Aerobin mi ?
Cevap: Merhaba, hayır aerobin kumaş değildir tamamen farklı kumaşlardır

Soru: Boy 1.80 kilo 75 civarı

Soru: merhaba 1.76 83kg hangi beden

Soru: 1.87 boy 120 kilo

Soru: merhaba boy 1.65 kilo 74 spor vucut hangi olcu uygun olur?

Soru: 177 boy 76 kg hangi bedeni almalıyım çok salaş olsun istemiyorum ?

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Resim Galerisi

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü