OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Tavsiye Eder Misiniz ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Bu Ürünü Almalı Mı?
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Şu Anki Fiyat Aralığı 499.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Kaç Kişi Memnun?

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yaklaşık 177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Detaylı Açıklama

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Ürününün Satıcısı, GIESTO OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Kullanıcı Değerlendirmeleri
499.9 Tl ye satışta olan OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok kaliteli yalnız bedeni küçük geldi tam bedeninizi alın oversize dursun
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: GIESTO

Yorum: Eşime aldım çok. Beğendik çokta güzel durdu
İsim: N** A** E**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: On numaraa
İsim: Adem T.
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: şahane kaliteli tam yazlık bi ürün tam beden tercih edebilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: On numara giy çık
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Rengi, dokusu harika. Bayıldım. XL almıştım biraz oversize olduğu icin iade edip Large’ını aldım o bile hafif bol. Harika oldu.
İsim: İ** O** Ç**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: Şık duruyor tam yazlık bir ürün Oversize seviyorsanız kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: 103 kg 1.80 boya XL cok iyi oldu. kumaşı cok guzel ve cok şık.
İsim: Ç** T** C**
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: 178 80 s güzel gömlek
İsim: N** G**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: 187 boy 89 kilo xl aldık. Gayet güzel dökümlü oldu
İsim: M** E** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2023

Yorum: Abi alın aldırın her renginden 3-5 tane stoklamalı , 183 87 kg L beden tam salash oluyor
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: Daha önce lacivertini almistik cok güzel kalibi sevgilime cok yakisti canim benim neyse sonuc olarak memnun kaldik kargo da cok hizliydi
İsim: h** o**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Başarılı gömlek
İsim: R** E**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: ürün harika. kumaşı süper kalıbı müthiş. her renginden aldım. düğmelerini gömlek rengiyle değiştirdim daha güzel oldu
İsim: O** A**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Boy:181cm

Yorum: Harika ötesi bi renk, kalıbı falan da çok iyi kendi bedeninizi alın
İsim: E** T**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Kumaşı ve kalitesi çok güzel. Hemen arkadaşımada önerdim, aldı :)
İsim: M** İ**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: salas cok sık guzel bi gomlek kumasida iyi begendik
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Mükemmel rengi ve kalıbı çok güzel
İsim: D** D**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Ürün gayet iyi özellikle bu rengi hit.
İsim: egehan ö.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Kardeşim beğenerek giyiyor kumaşını duruşunu çok beğendim
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Oversize kumaşı güzel paketleme iyiydi
İsim: E** S**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Aşırı güzel kumaşı beğendim
İsim: O** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Fotoğrafta gri gibi durdu ama gerçekte çok tatlı bir mavi. Bir beden küçük alsanız daha iyi olur. Kumaş kalitesi de güzel
İsim: S** G**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gömlek gayet kaliteli ben bir tık daha bol tercih ettim
İsim: S** Ş**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Güzel. mağazadan aldım beğendim. Trendyolda gördüm 3 tane daha aldım. az önce 3 farklı rengini daha sipariş ettim
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Duruşu çok güzel. Tam fiyat performans ürünü. Yaz aylarında polyester olmasından kaynaklı kullanımı nasıl olur deneyip göreceğiz
İsim: İ** K**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Çok guzel,tril tril,kaliteli, gayet şık duruyor,eşine aldim
İsim: P** U**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok teşekkür ederim
İsim: G** Ş**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel gözünüz kapalı alabilirsiniz. Beyaz rengi biraz daha ince kumaş sadece
İsim: T** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğimiz tonda mavi gelmedi bebe mavisi gibi istiyorduk. Bu iett şöförü mavisi o yuzden iade 😂 beyazını da almıstık daha once siyahını da aldık kalitesi cok iyi memnunuz .
İsim: C** D**
Tarih: 10 Ağustos 2024

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Merak Edilenler

Soru: 1.83 kilo 66
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Merhaba 1.88 95 kg?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1.87 boy 95 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 183 boy 65 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: merhaba iyi günler dilerim.Acaba 1.84 boy /79 kilo için hangi beden Uygun olur.? normal yıkama seyrinde çekme ile karsilasir miyim?
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1,62 85kg hangi beden rahat olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: boy 172 kilo 65 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Hangi kargo ile gelecek
Cevap: Merhaba, tex ile çalışmaktayız

Soru: 70 kilo erkeğe hangi beden olur
Cevap: Merhaba, small beden uygun olacaktır.

Soru: 189 boy 85 kilo

Soru: 1,65 boy 85kg hangisi olur

Soru: merhaba 175 boy 70 kiloya hangi beden uygun olur? Oversize olduğu için s-m arasında kaldım çok bol olmamalı
Cevap: Merhaba, hafif bol olmasını tercih ediyorsanız S beden satın almanızı öneririz sizin için uygun olacaktır

Soru: muhtemelen bol kesim ama ben dar kesim giymeyi seviyorum boy 1.85 kilo 84 M beden uygunmudur ?
Cevap: Merhaba, L beden tercih edebilirsiniz boy ve kilonuz için daha uygun olacaktır

Soru: 1.85 81-82 kilo hangi beden ?

Soru: merhqba 1.70 boy 87 kilo için hangi beden uygun.

Soru: Merhaba boy 1.73 70 kiloyum hangi beden olmali acaba ben birazda hafiften salas seviyorum. Tesekkurler

Soru: Merhana. Boy 178 kilo 75. Hangi beden daha uygun olur hafif overize durması için?

Soru: 178 boy 77 kilo hangi beden

Soru: Merhaba, 1.85 boy 94kg göğüs ve omuz geniş biraz salaş durmasını istiyorum hangi beden uygun olur

Soru: Boyum 181 kilom 63 hangi benden uyar

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Görsel Galerisi

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü