OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
602
0
0
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Tavsiye Eder Misiniz?
OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Anlık Fiyatı 499.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yaklaşık 227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Ürün Tanıtımı

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Ürününün Satıcısı, GIESTO OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK ürününü 499.9 Tl'den Satılmaktadır.

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Yorumlar Hakkında Bilgi
499.9 Tl ye satışta olan OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kesinlikle bir beden büyük daha salaş duruyor. Normalde L giyiyorum XL aldım süper oldu
İsim: emir G.
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:177cm
Satıcı: GIESTO

Yorum: S beden almıştım iade edip M bedeni aldım çok daha iyi durdu
İsim: S** Ş**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çok kaliteli ürün. Bedeniniz ne ise onu alın
İsim: Ö** F** A**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Çok kaliteli tam beden alın
İsim: G** A**
Tarih: 19 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bedeni bir tık dar bir beden büyük alınır
İsim: M** A**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Gayet güzel ve kaliteli ürün kumaşı çok iii tavsiye ederim bir beden küçük alın
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Bir beden büyük alırsanız daha güzel duracaktır
İsim: B** B**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Eşime aldım çok güzel oldu keten ve boyu çok ideal kısa değil, rengine de bayıldımm xl aldım gayet dökümlü düzgün duruyor 😻
İsim: M** L**
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: 177 76 İlkinde M beden aldım baya bir bol geldi. İade edip yenisini S beden aldım. Tam oturdu. Gömlek genel olarak güzel. Kullandıkça anlaşılır.
İsim: Azad Y.
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: 178 78 s :) tavsiye edilir güzel ürün
İsim: N** G**
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Diğer gömlekleri beğendiğim için bu rengi de aldım fakat 2 beden küçük geldi. Gömleklerin kalitesi duruşu mükemmel ama bu rengi almayın sıkıntılı
İsim: E** G**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: 187 boy 80 kiloya l beden aldık
İsim: P** K**
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: eşime aldım dokusuna,duruşuna,kalitesine bayıldık..
İsim: Y** Y**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Sevgilime aldım renkleri müthiş kumaşıda güzel🤩
İsim: E** G**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: S aldım L gibi ona göre alın normalde m giyiyorum
İsim: Y** S**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Erkek arkada için aldık salaş çok güzel bir gömlek
İsim: H** Ö**
Tarih: 11 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Yorum: beden olarak diğerlerinden küçük gibi
İsim: ü** ö**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürünü esime aldım çok begendi
İsim: A** G**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: çok güzel , bedeninizi alın
İsim: Erensoy G.
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım tam anlamıyla BAYILDIKK çok beğendik kalıbı küçük diyenler olmuştu tedirgin olmuştum başta ama fiyat ve kat kat performans ürünü diyebilirim kızlar alın aldırın Yakışıklıma her şey yakışır 🫶🏼
İsim: g** f**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:187cm

Yorum: salas cok sık guzel bi gomlek kumasida iyi begendik
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kocama aldım. severek giyiyor. renk ve kalıp olarak güzel. zaten ne giyse yakışır
İsim: İ** P**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: 175 boy 70 kg m beden harika oldu tam yazlık kesinlikle öneririm
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi ve çok yakışacağına eminim zaten ne giyse yakışıyor
İsim: T** G**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Tüm renklerini aldım gayet iyi kaliteli önerirm
İsim: B** A**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:184cm

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel. resmi olarakta spor olarakta kombinlenebilecek bir parça.
İsim: F** G**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Harika kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Sevgilime aldım kumaşı baya güzel rengi de öyle
İsim: A** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Muhteşem, kumaşı kaliteli.
İsim: M** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: gorgeous!!
İsim: a** b**
Tarih: 26 Ağustos 2024

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Merak Edilen Konular

Soru: 182 94 kilo
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 190 70 kilo
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Xlarge bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: pantolon varmı
Cevap: Malesef tükenmiştir ve tekrardan satışta olmayacaktır

Soru: Merhaba 180 70 kiloya hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 170 boy 65 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Bazı yorumlarda siyah renk ile yeşil renk arasında bedenlerin kalıplarının farklı olduğu söyleniyordu. Siyah, lacivert ve kahverengi ürünlerde S beden tam üzerime göre oldu. Yeşilde bir beden büyük mü almalıyım yoksa yine S beden mi
Cevap: Merhaba, yine aynı bedeni satın almalısınız herhangi bir farklılık bulunmamaktadır

Soru: 170 boy 65 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Small bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: Merhaba 180 boy kilo 73 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Medium bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 180 boy 80 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: 1.73 65 hangi beden

Soru: 177 boy 70kg hangi beden acaba?

Soru: 1.78 87 kilo hangi bedeni alayım

Soru: Boy 1.70 / kg 75

Soru: 175 boy 89 kg hangi beden olur cok fazla bol durmamakla beraber hafif oversize istiyorum
Cevap: Merhaba, beden ölçülerinize göre en uygun beden Large bedendir boy ve kilonuza göre oldukça uygun olacaktır kupon fırsatları için mağazamızı takip etmeyi unutmayın 🙌şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz ilginiz için teşekkür ederiz😊

Soru: İyi günler boy 1.86 kilo 84 hangi bedeni önerirsiniz şimdiden teşekkürler

Soru: 178 81 kg hangi beden önerirsiniz ?

Soru: 1-76 boy 74 kg gömlekler için hangi beden önerirsiniz oversıze durması açısından

Soru: 180boy 60kilo

Soru: 1.75 boy 78 kilo için hangi beden uygun acaba ?

Soru: merhaba kalıbının fazla bol olduğu söylenmiş 1.77 74kg için hangi beden olur acaba

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK Resim Galerisi

OVERSİZE DÖKÜMLÜ GÖMLEK En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü