Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Alınır Mı

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Mevcut Fiyatı 86.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Hakkında yaklaşık 3511 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Teknik Detaylar

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Ürününün Satıcısı, Zenix Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml ürününü 86.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
86.0 Tl ye satışta olan Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3511 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Sonuna kadar hakkını veriyor esmer bir cilde sahibim ve bacaklarım bebek gibi oldu ki ilk denemede dahi belli ediyor :) çok teşekkür ediyorum:)
İsim: Büşra A.
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: akiska kozmetikte görmüştüm bütün fenomenlerin önerisiyle aldım aşırı güzel bir ürün harika 🌟💫
İsim: D** K**
Tarih: 13 Mart 2023
Satıcı: DAHAUYGUNYOKCOM

Yorum: işe yarayağını düşünüyorum ilk fırsatta stok yapıcam 💖✨
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mayıs 2023
Satıcı: Tek Global Grup Türkiye

Yorum: ürünü aldıktan iki gün sonra elime ulastı. ilk kullanımda da etkisini gösterdi memnun kaldım stok yapılması gereken bir ürün:)))
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: çok güzel anında beyazlık stok yaptım 🙏
İsim: M** İ**
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: Eleven Kozmetik

Yorum: Harika ilk denemede etkisini gösterdi sürekli stok yapayacağım bir ürün
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: bayılarak kullanıyorum stok yapmayı düşünüyorum
İsim: e** d**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: çok memnun kaldım kullanınca bile yüzu beyazlatıyor çok memnun kaldım indirime girince alcam
İsim: S** T**
Tarih: 05 Nisan 2023
Satıcı: BUTİKGARAJ

Yorum: iyikide almışım çok ama çok güzel kokusu beni benden aldı oda ayrı artı oldu benim için herkese şiddetle tavsiye ederim teşekkürler akiska kozmetik🙏😊
İsim: Elif P.
Tarih: 23 Ekim 2021
Satıcı: akiska kozmetik

Yorum: gerçekten çok güzel bi urun tavsiye ederim sürdüğüm anda anında etkisini gösteriyor ben çok beğendim alıcak kişilere tavsiye ederim renginizi çok güzel acıyor Stok yapmaya devam edicem
Tarih: 12 Ağustos 2023
Satıcı: Eleven Kozmetik

Yorum: stokladim severek kullanıyorum düzenli kullanımda renk açıyor fondöten kullanmıyorum
İsim: E** K**
Tarih: 25 Ekim 2023
Satıcı: TWİNKLE POP

Yorum: gerçekten mükemmel bir hafta da etkisini gördüm düzenli kullanımda baya ise yaricağını düşünüyorum
İsim: m** y**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: 3gundur düzenli bir şekilde kullanıyorum ve faydasink görmeye başladım teşekkür ederim
İsim: g** a**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün sürekli stok yapılması gerekir
İsim: S** G**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: gercekten hic bir beklentim yoktu anlık falan olur sandim VE İNANİLMAZ BİR SEY 3 gündür kullanıyorum ve farkı görmeniz gerekiyor cidden bu fiyata en iyi krem hic dusunmeden alin ve demişler ki yıkayınca gidiyor falan sabah sürdüm akşam duş aldım sabah kalktığımda (ki bu birinci surusumdu) acayip bir renkte açılma vardı benim koltuk altlarım cok karDevamını Oku
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: iki adet aldım artık koltuk altı ve bikini bölgem aydınlandı çok mutluyum
İsim: S** Ş**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Benim cok pek kararmam yok. Dikkatimi cektigi ve fiyati uygun oldugu icin satin aldim. Koltuk altimda denedim ve ilk kullanimda bile ise yaradigini dusunuyorum. Biraz daha kullanir , icerigini inceler yorumumu guncellerim.
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: bayıldım yumusacik dokusu kokusu çok güzel renk açımi çok güzel beğendim stoklamaya devam edeceğim
İsim: s** y**
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: MAVİGÜNEŞKOZMETİK

Yorum: Çok güzel ürün çok beğenerek kullanıyorum Şuan da cildimi tertemiz yapıyo
İsim: A** B**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: gelir gelmez hemen denedim koltuk altıma anında işe yaradı yıkayınca geçer mi bilmiyorjm ama anlıkta olsa mutlu etti azıcıkta olsa gitti işe yarıycagını düşünüyorum hızlı kargoydu ve yanındaki hediye için çok teşekkür ederim 🙆🏼‍♀️
İsim: c** ş**
Tarih: 08 Haziran 2022
Satıcı: DUY

Yorum: ürünler göründüğünden büyük geldi inşallah istediğim sonuca ulaşırım üç paket aldım çevremde kullanan kişilerden gördüğüm iicn almak istedim paketleme çok iyi
İsim: G** a**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: çok muhteşem kokuyor, o kadar harika bir etkisi var ki tekrar almayı düşünüyorum düzenli kullanimda kalıcı etksi olacağına inanıyorum tavsiye ederim.
İsim: N** M**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: ürün çok İyi Ben Beğendim Sizlere de tavsiye Ediyorum harika bir ürünnnn Memnun kalmasam yorum yapmazdım Stok yaptım fiyatı da baya iyi❤
İsim: M** B**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Aşırı güzel bir ürün. ciltte ton eşitliyor , beyazlatiyor . Bu Ürünü kullanınca fondöten kullanma gereği duymuyorum . çok güzel ürün
Tarih: 10 Mart 2023
Satıcı: ArgeTEK

Yorum: Düzenli kullanımda faydasını görürsünüz ben 1 haftadır kullanıyorum şimdiden açılma var
İsim: Y** O**
Tarih: 10 Ağustos 2021
Satıcı: akiska kozmetik

Yorum: Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.O kadar iyi ki fondöten kullanmaniza bile gerek kalmıyor.Sivilce siyah nokta sivilce izi hepsine iyi geliyor
İsim: S** S**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: ilk kullanımdan itibaren bu kadarıni beklemiyordum hem kokusu hem etkisi harika.tesekkurler zenix
İsim: G** K**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: guzel begendim paketleme saglamdi ilk sürdüğümde beyazlama cok degildi ama sonradan emip gercekten beyazlama oldu duzenli kullanimda ise yarar gibi duruyo
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Efsane bir ürün uzun süre kullandıktan sonra yorum yapıyorum ilk kullanımda bile etkisini gösterdi tavsiye ederim.
İsim: B** G**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Satıcı: Afşin Kozmetik

Yorum: memnun kaldım anında ciltte beyazlık sağlıyor ve yağlı his birakmiyor
İsim: e** s**
Tarih: 28 Şubat 2023
Satıcı: Ucuz Al

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Sürdükten sonra bekletilmesi gerekir mi veya bölgenin ıslak mı olması gerekiyor
Cevap: Temiz cilde sürmeniz ve beklemeniz yeterli

Soru: Merhaba diz kararması için etkili olur mu
Cevap: Olur efendim

Soru: merhaba ben bu ürünü aldım da yüzüme de kullansam zararı olur mu
Cevap: Hayır efendim sorun olmaz

Soru: ptt ile gönderir misiniz
Cevap: PTT ile gönderim imiz mevcut değildir

Soru: Ensemde insülinden kaynaklı kararma var. Etkili olur mu
Cevap: evet etkili olur

Soru: Etkisi kalıcı mı yoksa yıkanınca geçiyor mu
Cevap: Düzenli kullanımda etkilidir

Soru: Yüz için uygun mu
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Evet uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Düzenli kullanımda kalıcı mıdır?
Cevap: Evet efendim

Soru: lazere gidyorum tüyleri çıkarır mı tekrardan
Cevap: Hayır efendim

Soru: Merhabalar bikini bölgesi kararmasına iyi gelirmi
Cevap: merhabalar efendim düzenli kulanımda iyi gelir

Soru: karın bölgesine kullanılıyor mu?
Cevap: Merhaba, tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Soru: hamilelikte kullanila bilir mi
Cevap: Kullanılabilir

Soru: Merhaba, göz çevresi için uygun mudur?
Cevap: Merhaba efendim, yüze kullanılabilir fakat göz çevresi için uygun değildir saygılarımızla.

Soru: haftada kaç kez uygulanmalı
Cevap: Haftada 2 defa

Soru: yıkadıktan sonra etkisi geçiyor mu yoksa kalıcı bir etki gösteriyor mu
Cevap: Düzenli kullanımda kalıcı etki gösterir

Soru: Merhaba diz dirsek kararmaları için iyi gelir mi
Cevap: merhaba Özel Bölge Ve Koltuk Altı Kararmalar İçin Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem

Soru: nasıl kulancam
Cevap: Kararma olan bölgeye dairesel hareketlerle krem emdirilir

Soru: nemlendirici ile karıştırıp kullanılabilir mi ?(tek kullanımlik için)
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim tek kullanımlık değil efendim sörekli kullanabilirsiniz

Soru: diz kabağı ve dize sürülürse etkilimidir
Cevap: urun duzenlı kullanımda kalıcılık etkı gostermektedır

Soru: yüzde kullanabirlimiyiz
Cevap: Evet kullanabilirsiniz

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml Resim Galerisi

Özel Bölge-koltuk Altı Kararmalar Için Ten Beyazlatıcı Aydınlatıcı Krem 75 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü