ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK Hakkında Tüm Bilgiler
GÜVENLİK HİZMETLERİ
alarm kurulumu montajı, değerli eşyalar için eskort hizmetleri, gözetim hizmeti, köpekli denetim hizmetleri, koruma hizmetleri, özel koruma, silahlı gözetim, yeminli koruma, 24 saat sürekli gözetim, görüntülü kapı kontrol sistemi, danışma ve güvenlik servisleri, güvenlikle ilgili etkinlikler ve servisler, kaybolan insanların aranması

Özel Doğan Güvenlik Koruma ve Eğitim şirketimiz 13 yıllık ticari geçmişi olan toplum menfaati, güvenini, insan mutluluğunu ön planda tutan uzman eğitim kadrosu, profesyonel güvenlik kadrosu ile sizin güvenliğiniz için kurulmuştur.

Özel Doğan Güvenlik, organizasyon güvenlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri danışmanlığı, park içi ve park dışı güvenlik hizmetleri, stadyum - konser güvenlik hizmetleri, konut ve site güvenlik hizmetleri, tesis - bina güvenlik hizmetleri, K - 9 eğitimi, hastane güvenlik, VIP transfer, plaza güvenlik, kapı ve el dedektörü ile güvenlik, toplu taşıma ve elektronik güvenlik sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Eğitim ve iş başvuruları için sitemizi ziyaret ediniz.

+902125674169

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK adresi nerede?
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK adresi: ESENLER CAD. ZÜMRÜT SOK. NO:3 TERAZİDERE MAH. İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK İletişim Bilgileri:
+902125674169

Adres: ESENLER CAD. ZÜMRÜT SOK. NO:3 TERAZİDERE MAH. İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK Telefon: +902125674169

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK online alışveriş imkanı sunuyor mu?
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK online alışveriş imkanı sunmuyor.

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK Telefon Numarası Kaçtır?
Telefon Numarası: +902125674169

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK Hizmet Kategorileri:
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK, ESENLER CAD. ZÜMRÜT SOK. NO:3 TERAZİDERE MAH. İSTANBUL / BAYRAMPAŞA bölgesinde güvenlik sistemi hizmetleri vermektedir.

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK :
güvenlik sistemi

ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK hakkında verilen bilgiler, hizmetler ve çalışma saatleri konusunda detaylı bir perspektif sunmaktadır. Olası güncellemeler için ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK resmi iletişim kanallarını takip etmeyi unutmayın.
ÖZEL DOĞAN GÜVENLİK hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü