Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Bu Ürünü Almalı Mı

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
306
1
0
Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Şimdiki Fiyatı Ile 179.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Memnuniyet Durumu Nedir?

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Hakkında yaklaşık 425 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Detaylı Açıklama

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Ürününün Satıcısı, ÖZKAN underwear Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt ürününü 179.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Yorumlar Hakkında Bilgi
179.99 Tl ye satışta olan Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
425 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: harika tam bedeniniz alın
İsim: H** T**
Tarih: 29 Mart 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Özkan İç Giyim

Yorum: bir beden büyük aldım iyi ki öyle yapmışım tam oldu. kumaşı kesimi güzel uzunluğu bana fotoğraftaki gibi oldu
İsim: Ç** Ş**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Güzel tam beden aldım
İsim: M** D**
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: tam beden çok güzel
İsim: S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2021

Yorum: çok Çok beğendim. 44 beden giyiyorum XXL tam oldu
İsim: Ö** T** K**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Kumaşı penye ve yumuşacık. Çok güzel sarıyor. Elbisenin altına giymek için aldık. 50 beden giyiyorum. 4xl tam oldu. Hızlı ve temiz kargo için firmaya teşekkürler.
İsim: H** N**
Tarih: 16 Haziran 2022
Beden: Beden:4XL

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: Y** Y**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: İç gösteren pantolonların altına giymek için aldım, memnun kaldım. Normalde M bedenim ama korse gibi sıkıp sarıp darlamasın diye L aldım; bol da olmadı sıkmadı da tam istediğim gibi rahat oldu.
İsim: S** s**
Tarih: 24 Mart 2022

Yorum: iyi ki yorumlara bakarak 1 beden büyük almışım o bile biraz sıktı .. ciddi bedeni küçğk normale göre bilerek alın bunu
İsim: B** C**
Tarih: 01 Eylül 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: elbise altina giyme icin aldim cok beğendim kalınlığı gayet yerinde hic rahatsiz etmedi
İsim: E** G**
Tarih: 20 Temmuz 2021

Yorum: Çok güzel tavsiye ederim tam beden
İsim: Sultan F.
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: tam beden aldim sadece rengi ten renginden daha acik ama penyesi kalitesi cok guzel
İsim: f** s**
Tarih: 21 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: İncecik pamuklu bir kumaşı var. Hangi renginde hatırlamıyorum ama bazı yorumlarda toparlayıcı olduğunu okudum, öyle bir beklenti içine girmeyin, ürün korse değil, tayt. Ben bununla birlikte siyah ve beyazını da aldım. 48 beden giyiyorum, 4XL aldım tam oldu. Bacaklarınız kalınsa en alt kısmı biraz sıkabilir, o yüzden küçük beden değil kendi bedeniniDevamını Oku
İsim: G** Ö**
Tarih: 08 Temmuz 2021
Beden: Beden:4XL

Yorum: Ürün güzel tam bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2021

Yorum: 100 punım olsa da versem 100%pamuklu kumaşı var normal xl giyorum azcı sıkı olsun istedim L beden aldım iyi oldu tam istediğim gibi ne çok sıxmadı ne çox boş kalmadı farklı 3 rekden 3 tane aldık yumşacık süpər
İsim: S** A**
Tarih: 03 Ağustos 2021

Yorum: Çok güzel tam beden
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Hamile kilotlarımı da aynı satıcıdan almıştım çok memnun kaldım. 98 kiloyum şu an 2xl rahat oluyor siyah ve ten rengi aldım 2sinden de çok memnunum
İsim: Ö** Y**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: tavsiye ederim tam beden alabilirsiniz
İsim: S** B**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Penyesi güzel , kaliteli ve tam bedendi beğendim.
İsim: E** A**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Elbise giyince iç bacakta sürtme problemi yaşayanlar için birebir. Pamuklu olduğu için terletmiyor, ten rengi olduğundan beyaz elbiselerle de rahatlıkla kullanılabilir. Boy ölçüsü de ideal 1.63 boy için diz kapağının yaklaşık 4-5 parmak üzerinde bitiyor. Kendi bedenimi aldım tam oldu 👍🏻
Tarih: 14 Ağustos 2021
Beden: Beden:M

Yorum: ürün çok guzel elbise etek altina iç gostermesin diye cok uygun tam dizkapak ustu bitiyor rengi ideal ama çok çok esnek degil malesef dar oldugu icin iade edipnyeniden bir beden buyuk alcam.sıkı olsun diyorsaniz tam beden yada ufak alinabilir dar sıkı olmasin derseniz bir beden buyuk alinmali
İsim: n** b**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: 44 bedenim xxl aldım gayet güzel oldu. Elbiselerin eteklerin altına giymek için ideal, boyu dize kadar kısa tayt gibi. Kaliteli ve güzel ürün
İsim: M** G**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** U**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: her yıl alıyorum elbise altına giymek için. çok çok memnunum. 85 kilo xl çok iyi oluyor.
İsim: Ç** Ş**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Fiyat performans ürünü, giydikçe açılıyor. 80 tl ye almıştım 95 kilo 1.73 xl tam oldu.
İsim: D** K**
Beden: 27 Eylül 2023

Yorum: çok büyük geldi, kumaşı güzel
İsim: A** A** B**
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: 4 aylık hamileyim L beden aldım şu an sıkmadı ama karnım büyüdükçe sıkcak gibi yine de çok rahat
İsim: b** K**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: hızlı kargolama 167 boy 93 kiloya 2 xl aldım yorumlara bakarak tam istediğim gibi oldu sıkmadı bolda olmadı 2 farklı rengini almıştım beğendim. elbise altına giy cik rahat
İsim: Hatice Ş.
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: tam beden alabilirsiniz çok güzel kumaşı
İsim: A** Ş**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: elbise altına aldım toplanmıyor çok rahat
İsim: M** Ö**
Beden: 02 Ekim 2023

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar ,Aras Kargo ve Trendyol Express

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba evet yüksek beldir. Saygılarımızla.

Soru: indirime girecek mi
Cevap: Merhaba, belirli aralıklarda kampanyalar yapılmaktadır bizi takipte kalmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Olmazsa gönderebiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, denemediğiniz ve paketine zarar vermediğiniz sürece iç giyim ürünlerinde iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, vucut yapınıza göre azda olsa iç göstere bilir ürün iç giyim ürünüdür. Saygılarımızla.

Soru: Kumaşı pamuklu mu
Cevap: Merhaba efendim, %95 PAMUK %5 ELASTAN.

Soru: merhaba 168 boy 67 kiloyum hangi beden onerirsiniz çok sıkı olmasın istiyorum
Cevap: Merhaba, kalıplarımız standarttır normalde kullandığınız bedeni sipariş verebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 38 beden için m mi alnalıyım
Cevap: Merhaba, kalıplarımız standarttır normalde kullandığınız bedeni sipariş verebilirsiniz. Genel ölçü birimine göre 38 beden M bedene denk gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba urun icerigi nedir
Cevap: Merhaba efendim, %95 PAMUK %5 ELASTAN

Soru: ürünün uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünün uzunluğu bedene göre değişiklik göstermektedir. Bedenlere göre ürün boyu; S=41cm/M=43,5cm/L=46cm/XL=48,5cm/XXL=51cm/3XL=53,5cm ve 4XL bedenin uzunluğu 56cm'dir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, 90 kilo için kaç beden alınmalı? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba, kalıplarımız standarttır normalde kullandığınız bedeni sipariş verebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba XL bedenin boy uzunlu kac cm
Cevap: Merhaba bedene göre uzunluklar açıklama kısmında yazmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba 🌹 ben pantolon beye elbise altına giymek için alicam,1.60 boy..77 kilodayim acaba ...M mi L alsam bilemedim siz ne dersiniz?

Soru: 165 boy ve 80 kiloya hangi beden uygundur. Bilgi verirseniz sevinirim.
Cevap: Merhaba, ölçülerimiz standartlara uygundur. Size uygun bedeni alabilirsiniz.

Soru: paçaları kivriliyor yukarı cikiyormu
Cevap: Merhaba, sorunuzu tam olarak anlayamadık normalde yukarı kıvırmak isterseniz kıvıra bilirsiniz esnek bir üründür ancak normalde kıyafet altında veya yürüdüğünüzde kıvrılma yapmaz %95 Pamuk %5 Likralı esnek ve rahat bir üründür. Saygılarımızla.

Soru: 50 bedene uyan hangisi acaba ? hiç bilgi yok
Cevap: Merhaba, bu ürünün en büyük bedeni 4XL yani 48 bedendir. 50 beden bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba bunun aynısı ve aynı kumaştan uzun tayt var mıdır sizde ve varsa da hangi ürün adi olarak geçiyor?
Cevap: Merhaba, mağazamıza giriş yaptıktan sonra arama kısmında 0415 kodunu ve 0458 kodunu inceleye bilirsiniz 0415 uzun olan ayak bileğine kadar 0458 kodlu olan da diz altıdır. Saygılarımızla.

Soru: Merhab 2XL kaç beden oluyor
Cevap: Merhaba, 44 bedene denk gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba göbek deliginin üstünde mi kalıyor lastik kısmı
Cevap: Merhaba, görselde görüldüğü üzere standartlara uygundur. Yüksek yada alçak bel modeli değildir.

Soru: Merhaba, 168 boyunda 67 kiloluyum, kaç beden alsam? m- l?

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt Resim Ve Fotoğraflar

Özkan 0413 Kadın Likralı Esnek Yumuşak Pamuklu Örme Diz Üstü Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü