Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Fiyatına Göre Alınır Mı

Aysu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Fiyatına Göre Alınır Mı?
Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Anlık Fiyatı 159.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Kullanıcılar Memnun Mu?

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Hakkında yaklaşık 179 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Ürün Detayları

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Ürününün Satıcısı, ÖZKAN underwear Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer ürününü 159.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Yorumlar Hakkında Bilgi
159.99 Tl ye satışta olan Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
179 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Cok memnunum hic arastirmaniza gerek yok direk alin cok iyi 1.58 75 kiloyum xxl aldim
İsim: Ş** K**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Beden:XXL
Satıcı: Özkan İç Giyim

Yorum: istediğim gibi tam beden
İsim: N** D**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: tavsiye ederim yeri güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: S** B**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz uzunluğu kumaşı pamuklu olması çok iyi. yazın sıcaklarda polyester gibi koku yapmaz diye umuyorum güncellerim tekrar. keşke ten rengi de olsa.
İsim: Ç** Ş**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Anneme almistik cok guzel geldi
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2024

Yorum: Tam.beden etek içleri için kullanışlı
İsim: O** m**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: 100 kg 1.65 boy tam istediğim gibi oldu sıkı etek altına giymek için aldım bel lastiği incecik dışardan hiç belli olmuyor boyu dizin bir karış üstünde kumaşı çok güzel ve yumuşak ici gostermiyor bol durmasını isteyenler kendi bedeninden 1 büyük tercih edebilir.
İsim: z** A**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Hamile olduğum için beden konusunda kararsız kalıp xl ve xxl aldım. Tanesini 120 tlye aldım ve birini tekrar iade ettim bana 120 tl yatırmaları gerekirken 84 tl yatırdılar cidden bravo
İsim: O** İ**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Yumuşacık çok güzel
İsim: E** A**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Çok rahat ve yumuşak
İsim: E** K**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yeri çok güzel yumuşacık tam beden alın
İsim: M** g**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: yumuşacık, tam kalıp
İsim: D** P**
Beden: 27 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden alın kurtarıcı esnek çok güzel
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: yazın elbiselerimin altından giymek için aldım. tayt badi olarak elbisemin altından çok rahat kullanıyorum. Çok kullanışlı bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: çok kaliteli ve rahat
İsim: H** B**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Hızlı kargo ve çok kullanışlı tavsiye ederim.1.50 boy 78 kg ve göbekli şişmanım XL ı çok güzel oldu. Umarım yıkanınca da formu bozulmaz.
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Kaliteli ve rahat
İsim: f** u**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Elbisenin altına giymek için almıştım çok güzel oldu ama oturunca biraz topluyor kendini yukarı çekiyor. 164/60 kg l aldım
İsim: g** k**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Özkan underwearın birçok ürününü aldım kalitesine hayranım çok memnumum bu da öyle
İsim: B** Ö**
Tarih: 22 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok güzel tam elbise altına giymelik
İsim: m** o**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Özkan underwear 🤍🩵🩲 kaç tane ürün aldjm hepsi harika. kumaşları ve ürünleri kaliteli, 62 kilo ,167 boy M beden tam oldu. Teşekkürler
İsim: B** T**
Beden: 30 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: Z** A**
Tarih: 11 Şubat 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: duruşu çok güzel
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: çok rahat incecık terleme yapmıyo elbıselerın altına rahatlıkla kullanıyorun suan da çok beğendim ❤
İsim: Y** D**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: güzel hoşuma gitti
İsim: D** Ç**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Ürün bugün geldi, çok beğendim. Tam istediğim gibi..
İsim: s** p**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Kaliteli beğendim
İsim: S** B** A**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok kullanışlı
İsim: S** Ö**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: ürün kaliteli olsada rahat değil elbisemin altina giymek için aldım ama bacaklarımı o kadar sıktı ki hiç rahat edemedim konforlu bir ürün değil maalesef kızıma vericem artık
İsim: N** G**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok çok güzel ben biker tayt olarak günlükte uzun tshirt altına giyiyorum iç göstermiyor yumuşak penye mük:*
İsim: H** A** G**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz yüksek beldir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba 44 yada 46.beden hangisi
Cevap: Merhaba, 44 beden 2XL 46 beden 3XL bedene denk gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: beyaz rengi varmi acaba
Cevap: Merhaba maalesef yoktur. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ten rengi var mı
Cevap: Merhaba, bu ürünümüzde ten rengi bulunmamaktadır. Dilerseniz 0412 kodlu ürünümüze göz atabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Bedenler arasında kaç cm oynuyor
Cevap: Merhaba, yaklaşık 4cm kadar oynamaktadır. Ürünün detaylı beden ölçüleri açıklamalar kısmında mevcuttur. Oradan kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: hangi ilden gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, istanbuldan gönderim yapılmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: ten rengi yok mu bu modelin
Cevap: Merhaba, maalesef şuan için sadece siyah rengi bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: pamuk oranı nedir
Cevap: Merhaba detaylı bilgi açıklama kısmında yazmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 46 beden 2 XL mı
Cevap: Merhaba, evet 2XL bedene denk gelmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba parlak kumaşı mı vardır mat görünümlü mü
Cevap: Merhaba, ürünümüzün kumaşı pamukludur. çok parlak bir görünüme sahip değildir. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar,bu taytin pamuk oranı nedir
Cevap: Merhaba, ürünümüz %95 PAMUK %5 ELASTAN'dır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, small beden ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Merhabalar, stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir ancak şuan için net bir tarih veremiyoruz, daha sonra tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba S beden ne zaman gelir? Lütfen gelsin
Cevap: Merhabalar, stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir ancak şuan için net bir tarih veremiyoruz, daha sonra tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba. Beli kaç cm esner acaba?
Cevap: Merhaba ortalama 2-3 cm esneyebilir. Saygılarımızla.

Soru: Bu modelde gelecekte beyaz veya ten rengi çıkaracak mısınız?
Cevap: Merhaba, şuan için böyle bir çalışmamız bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Krem ya da beyaz renk var mı acaba bu modelde
Cevap: Merhaba, maalesef sadece siyah renk vardır. Bunun biraz daha uzunu olan 0413 kodlu modelimizde beyaz ve ten rengi mevcuttur. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ic bacak olcusu nedir m ve s beden
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı beden bilgisi açıklama kısımnda yazmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: affedersiniz ama tabloda en son bel olchusu 41.chocuk beli mi 😅 tablo karmakarishik aydin ve dogru degil bence.saygilar
Cevap: Merhaba o tablo bizim yüklediğimiz bir belge değildir Trendyol sistem otomatikman ürünlere böyle bir tablo önermektedir bizim asıl beden bilgimiz ürünün açıklama kısmında yazmaktadır. 41 santim olarak gördüğünüz bedende tam çevre değildir yani tam çevresi 82 santimdir tablo tek yönünü göstermektedir. Saygılarımızla.

Soru: 44 bedenim bu üründe hangi beden numarasını seçmeliyim.
Cevap: Merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer Ürünün Detaylı Resimleri

Özkan 26591 Kadın Pamuklu Likralı Ara Boy Diz Üstü Kısa Tayt Şort Boxer En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü