Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Güncel Fiyatı 520.55 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Hakkında yaklaşık 214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Ürün Açıklaması

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DİVOLYA Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı ürününü 520.55 Tl'den Satılmaktadır.

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
520.55 Tl ye satışta olan Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ürün çok güzel. Normalde 40 giyiyorum ayaklarım taraklı olduğu için bir numara büyük söyledim tam oldu
İsim: h** n** y**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:41
Satıcı: Divolya

Yorum: hızlı kargo tam numaranızı alın çok beğenerek aldım kaliteli ve aşırı sağlam güvenle alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok tatlı ve şık bir ayakkabı. Tabanı rahat 37 numara giyiyorum 37 aldım tam oldu. Sanırım diğer renklerini de alacağım. Çok teşekkür ederim 🤍
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bayıldımmm bir numara büyük tercih edilebilir 😉
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: ayakkabı aynen göründüğü gibi geldi çok şık ayaklarım taraklı değil kendi numaramı aldım 1 numara büyük alsaydım daha mı rahat olurdu yoksa büyük mü gelirdi bilemedim ama değiştirmeyeceğim yine de iyi gibi
İsim: A** N** A**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz ürün çok güzel geldi
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz çok beğendik
İsim: İ** S**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: çok çok beğendim siyahını sipariş edicem numaram yok gelince hemen almak istiyorum teşekkürler 😍
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: bir beden küçük alınabilir çok şık duruyor bayıldım
İsim: M** S**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Bayıldım çok zarif hiç endişe etmeyin rahatlığı konusunda rengi de detayları da fotoğraftaki gibi çok sevdim bütün yaz kullanacağım:)
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: ba yıl dımmmm🤍🤍🤍🤍🤍 cok cok beğendim başka renklerin stoğu gelirse alacağım hemen harika💞💞💞💞
İsim: s** a**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Güzel görseldeki gibi ama bir beden küçük alın
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: tam bir fp ürünü çok rahat kalıp tam beden alın
İsim: M** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ay kesinlikle çok güzel sık bir ürün çok begendim ama değişim yapicam büyük oldu bi küçük numarasını alicam
İsim: h** k**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: ayyy tam fiyat performans ürünü cokk güzel olduğu numaranızı alabilirsinizz
İsim: B** D**

Yorum: çok iyi çok begendim tam numaranızı alın
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ürün görselin aynısı geldi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Ö** Y**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Harika bir şey bayıldım taraklı ayaklarım olduğu için bir numara büyük aldım tam oldu 😻
İsim: R** S**

Yorum: Harika bir ayakkabı o kadar güzel duruyor ki ayakta tam kalıp numaranızı alın
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: aşırı yüksek kalite olduğunu düşünmüyorum ama yinede cok zarif ben çok beğendim.zevkle kullanacağım
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: cok guzel ve şık duruyo hemde cok rahat kesinlikle alin hediye aldim cok begendi
İsim: S** M**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: ürün elime sağlam ulaştı gerçekten çok kaliteli resimdeki nin aynısı geldi
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok şık ve rahat görünüyor 2 günde elime ulaştı emeğiniz için teşekkür ederim
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Ayy çok beğendim 😊 hem çok rahat hemde aşırı şık ve kaliteli duruyor tam numaranızı alabilirsiniz ayağım taraklı olmasına rağmen tam numaramı aldım oldu🥹
İsim: Ahmet A.
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim 37 numara giyiyordum 1 beden büyük aldım tam oldu
İsim: S** t**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Bir beden büyük geldi küçük numarasını sipariş verdim
İsim: T** Y**

Yorum: ürünü teslim aldım gerçekten çok güzel ayakkabı herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım başka rengini de sipariş edicem teşekürler divolya ailesi

Yorum: Aşırı güzel bir ayakkabı üç rengini de aldım kombin tamamlayıcısı gibi hem şık hem günlük giyerek rahat edilecek bir ayakkabı
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel şık durdu ayağımda
İsim: M** E**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: anneme hediye almıştım annem çok beğendi çok rahat herkese tavsiye ediyorum kendi numaranızı alın
Tarih: 11 Ağustos 2024

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 35 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba 35 numara gelmeyecek efendim

Soru: 37 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba. İyi günler. Ürün stoklarımız ara ara güncellenmektedir. Lütfen takipte kalın. DİVOLYA

Soru: Ayaklarım taraklı güzel dururmu sizce
Cevap: merhab evet toparlıyor efendim hatta. çok hoş duruyor

Soru: 40 da stok acilicakmi
Cevap: Merhaba. İyi günler. Ürün stoklarımız ara ara güncellenmektedir. Lütfen takipte kalın. DİVOLYA

Soru: Merhaba 40 numarası ne zaman gelir

Soru: kolay gelsin siyah babetimizin 41 numarası gelir mi ne zaman gelir

Soru: açılma olurmu burun tarafi biraz sıkıyor zamanla acilirmi
Cevap: merhaba evet esneme payı var efendim üründe

Soru: express ile gonderirmisiniz
Cevap: tabii efendim

Soru: 41 numara taban kaç cm
Cevap: Merhabalar ürünün kalıpları tam efendim giydiğiniz numarayı tercih edebilirsiniz DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: 42 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba yenileme olmayacak maalesef

Soru: 36numara kaç santim
Cevap: Merhabalar ürünün kalıpları tam efendim giydiğiniz numarayı tercih edebilirsiniz DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: 40 numarası ne zaman gelir

Soru: 40 numarası ne zaman Gelecek

Soru: 35 numara gelmeyecek mi
Cevap: merhaba 35 yapmıyoruz efendim

Soru: normalde 37 bucuk giyiyorum ayaklarim tarakli 38 mi almaliyim yoksa 39 mu
Cevap: merhaba 38 yeterli olur efendim

Soru: 41 numara ayakkabının Kemer boyu nedir arkada takılan kısımdaki kemer boyu
Cevap: merhabalar 30 cm efendim

Soru: Merhabalar 42numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba 42 malesef efendim

Soru: merhabalar krem renginde 42 ne zaman gelir acaba
Cevap: merhaba gelmeyecek efendim

Soru: lütfen 38inin ne zaman geleceğini söyleyin lütfennnn 😭

Soru: Merhabalar. 40 numarası ne zaman gelir?

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

Pably Beyaz Rugan ( 2 cm Topuklu ) Sivri Burun Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü