Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Alınır Mı ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Şu Anki Satış Fiyatı 79.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Hakkında yaklaşık 696 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Ürünün Detayları

_x000D_
dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml_x000D_
_x000D_
_x000D_
Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir._x000D_
_x000D_
_x000D_
Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur._x000D_
_x000D_
_x000D_
İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar._x000D_
_x000D_
_x000D_
Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar._x000D_
_x000D_
_x000D_
Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Ürününün Satıcısı, dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml ürününü 79.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
79.95 Tl ye satışta olan Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
696 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Bayıldımmmmmmm kokusu harikaaaaa ve yumuşacık yapıyor saçı …
İsim: E** A** ç**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cozyce

Yorum: kokusuna bayıldım. ben şampuan ve saç kremiyle birlikte aldım saçlarımı tararken hiç zorlanmadan taradım 3 ürünü aynı anda kullanınca baya etkili oldu yumuşattı saçlarımı semsert ve zor bi taranan saçım vardı üründen çok memnun kaldım :))
İsim: Z** A**
Tarih: 06 Kasım 2023
Satıcı: dp Daily Perfection

Yorum: Harika kokusu yapısı kargom hızlı geldi paketlenmesi gayet özenli güzeldi teşekkürler elinize emeğinize sağlık alın aldırın kızlar çok güzel bnce fiyatı gayet uygun hemen alın bence sizde ben iki kutu daha stoklyacam sizde koşun bnce
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ben değil ama kardeşim kullandı taramayı kolaylaştırıyormuş. Bu arada kargo kutusundan bile buram buram kokusu geliyo odam şuan bu saç spreyi kokuyo ama saçda kokusu bir garib sanki denedikce görücem birde ikisi çok uyguna geldi ikisini aldım teşekkürler .
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Vauuuu bunu aldim gerek cox alardim sacim yaniqdi amma bunu hergun istifade edirem super
İsim: S** A**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: çok güzel ürün yumuşacık yapıyor saçlarımı kokusu da ayrı güzel
İsim: ç** u**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: inanılmaz kolay tarama sağlıyor uzun ve kalın telli sık saçlarım duştan sonra ürünü sürerken açılıyor taramama gerek bile kalmadan 👍🏻
İsim: Ü** Y**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Çok çok iyi paketlenmiş çok beğendim zaten sürekli kullandığım bir ürün çok sevdim 👍
İsim: A** U**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: saçı yumuşacık yapıyor. taraması. çok rahat. ve gün boyu kokusu saçım da kaliyor
İsim: h** Ş**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Denemek için aldım paketleme çok güzeldi satıcıya tşkrler
İsim: m** s**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Kızımın zor taranan saçı için aldım gayet memnunuz parlatma kalite yumuşaklık ayrı mis gibi kokusu apayrı çok teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: mükemmel bir koku ve yumuşaklık
İsim: E** T**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Sağlam paketlenmiş işinin hakkını veren satıcı tebrik ederim
İsim: Rüya Y.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: ürün sağlam geldi teşekkürler saçların kolay taranmasını sagliyor kokusu harika🤍
İsim: s** E**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çok iyi paketlenmişti 👍 Dp nin saç kremleri harika
İsim: Serpil B.

Yorum: tavsiye ediyorum harika alın aldırın saçlarımı yumuşacık yaptı kokusuda harika
Tarih: 23 Temmuz 2024
Satıcı: ÇokçaAL

Yorum: saçları yumuşacık yapıyor. kargoda hızlıydı
İsim: M** A**

Yorum: çok güzel saçlarımı tararken artık karışmıyor iki fıslatıp rahatça tarıyorum.teşekkürler

Yorum: saçı güzel yapıyor seti ile birlikte kullanıyorum yumuşaklık veriyor baya
İsim: b** ü**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Stok yaptım gayet güzel bir ürün bence
İsim: R** D**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Saçlarım yumuşacık oldu 🙂↔
İsim: t** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: paketlenmesi harika ürün kokusu mükemmel
İsim: y** e**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Stok yaptım severek kullanıyorum
İsim: S** K**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Saçlarım çok sert ve duştan sonra çok kabarıyor. Şampuan krem ve bu bakım kremini kullandım. Güzel kokulu ve saçı yumuşattı ama tülerme kısmı aynı. Düzenli kullanımda değişir mi bilmiyorum.
İsim: s** A**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çok güzel bir ürün saclari yumuşacık yapıyor ve yaramadı kolay
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Kokusu çok güzel paketleme güzel sorunsuz teslim
İsim: D** U**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel kokusu var
İsim: B** G**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: superrr indirime girdikce alin
İsim: A** A**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel saçlarim yumuşacik olduu😊😊
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: kargo ve paketleme çok iyiydi ürünleri henüz denemedim umarım beklentilerimi karşılar

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: saçı duzlestiriyormu
Cevap: Merhabalar, dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml • Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir. • Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. • İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. • Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. • Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar. • Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Teşekkürler

Soru: Teşekkür ederizz
Cevap: Rica ederiz güzel sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle sevgilerimizle

Soru: merhaba ustundeki son kullanma tarihi nedir ısıtan.gunesten koruma.ozelligi varmi
Cevap: 12/2026 son kullanım tarihi mevcuttur

Soru: merhaba sac kolay taramaya yarıyormu veya hangini almam lazim
Cevap: Merhabalar öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Kolay tarama sağlar ve saçlarınızın daha yumuşak olmasını kolaylaştırır gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz teşekkürler

Soru: merhaba ustundeki son kullanma tarihi nedir güneşten koruma ısıtan koruma.ozelligi varmi
Cevap: Merhabalar, Skt’si 2026’dır .Ürünümüz saçlarınızı kolay taramada daha rahat kullanabilirsiniz

Soru: saçı uzatirmi
Cevap: Merhabalar, Saçlarınızın sağlıklı uzamasını sağlar.

Soru: merhaba ustundeki son kullanma tarihi nedir ısıtan güneşten saci korurmu
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün açıldıktan sonra 12 ay kullanım süresi vardır. Ürün açılmadan 3 yıl bekleyebilir. dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml • Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir. • Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. • İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. • Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. • Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar. • Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz.

Soru: İçeriğini tam yazar mısınız
Cevap: Merhabalar, dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml • Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir. • Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. • İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. • Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. • Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar. • Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Teşekkürler

Soru: merhabalar ürün kullanımında saçta yağlı yada ıslak görünümü oluşuyormu
Cevap: Merhabalar hayır efendim dediğiniz gibi bir durum oluşmaz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle

Soru: Merhabalar, saçımda brezilya fönü var acaba yapısını bozar mı
Cevap: Merhabalar öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Hayır efendim bozmaz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle

Soru: Merhaba. içinde dimethicone veya amodimethicone var mı. Doğal bir ürün mü
Cevap: Merhabalar içerisinde dimethicone ve benzeri içerikler bulunmamaktadir gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle

Soru: merhaba urun açıldıktan sonra kac aydır yazmiyor
Cevap: Son kullanım tarihine göre hareket edebilirsiniz efendim

Soru: merhabalar, acaba hangi mağazalarda bulabilirim ürünlerinizi
Cevap: Merhabalar ürünlerimizi trendyol üzerinden almanızı rica ederiz teşekkürler.

Soru: erkek için uygun mu ve kokusu nedir teşekkürler
Cevap: Merhabalar ürünümüz ünisexdir kokusuda hafif bir kokudur gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle

Soru: merhaba içeriğini öğrenebilri miyim?
Cevap: Merhabalar, dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml • Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir. • Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. • İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. • Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. • Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar. • Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz.... Teşekkürler

Soru: kullandıktan sonra fön çekmek olurmu
Cevap: Merhabalar kullandıktan sonra fön çekebilirsiniz teşekkürler

Soru: merhaba ısı koruma özelliği var midir
Cevap: Merhabalar hayır ısı koruma özelliği bulunmamaktadır teşekkürler

Soru: merhaba. Kullandıktan sonra saçta 1.2 gün kalabilir mi. Yoksa aynı günün gevesi yıkamak mı gerekir. Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar aynı gün yıkamanız daha sağlıklı olacaktır fazla saçta bekletmemenizi öneririz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle.

Soru: merhaba krem olarak mı sıkılıyor yoksa sprey mi
Cevap: dp Daily Perfection Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml • Yıpranmış ve hassas saçlar içingeliştirilmiştir. • Keratin ile zenginleştirilmiş formülü saçınyeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. • İçerisinde bulunan pamuk sütü ve buğdayproteini saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. • Özel formülü ile saçlarınızın daha nemli,sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. • Saçı ağırlaştırmaz, ipeksi yumuşaklık veanında kolay tarama sağlar. • Islak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktardauygulayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz.

Soru: merhabalar ürünü nasıl kullaniyoruz
Cevap: Merhabalar öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Normal saçlarınıza sürerek durulama yapmadan kullanmanızı tavsiye ederiz teşekkürler iyi alışverişler dileriz sevgilerimizle

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml Fotoğraf Ve Görseller

Pamuk Sütü Durulanmayan Sıvı Saç Bakım Kremi 180 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü