Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Fiyatına Göre Alınır Mı

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Şu Anki Değeri 361.02 Tl'den Satılmaktadır.

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Kullanıcılar Memnun Mu?

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Hakkında yaklaşık 191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Detaylı Bilgi

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Ürününün Satıcısı, Cottonhill Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 ürününü 361.02 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Ürün Hakkındaki Yorumlar
361.02 Tl ye satışta olan Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürünü sipariş verir vermez ürün kargoya teslim edildi. Sipariş verdiğimin ertesi günü ürün elimdeydi. Paketleme konusunda son derece titiz davranılmış, memnun ediciydi. Ürünün de her rengi ayrı güzel, ürünün tanga oluşu ürüne şıklık ve zariflik katıyor. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: R** D**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:XL
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Dokuşu duruşu çok güzel, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, bir beden büyük alabilirsiniz.Yanında gönderdiğiniz ufak hediye içinde teşekkürler ☺
İsim: Dilek Y.
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: herkese tavsiye ediyorum çok güzel alın 54 kilo s bedeb aldım
İsim: A** B**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok beğendim kumaşı çok güzel kendi beden ölçünüzü alabilirsiniz.
İsim: İpek A.
Tarih: 21 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: yumuşacık ve çok güzellerdi yorumlara bakarak bir beden büyük almışım iyi ki öyle yapmışım
İsim: D** Ö**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 1 günde elime ulaştı, satıcının ürünleri özenle hazırlayıp paketlemesi çok hoşuma gitti. Ürünlerin kalitesi de gerçekten çok güzel. Tamamıyla pamuk iplikten üretilmiş asla rahatsızlık vermiyor. Kumaşı cildi asla rahatsız etmiyor alın aldırın fiyat performans ürünü bayıldımmm:)
İsim: Simge V.

Yorum: çok güzeller ama bi beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Arkadaşlar çok güzeller dokusu yumuşacık ben s aldım 42 kiloyum beni de biraz sıktı basenleri büyük olanlar m alabilirmiş
İsim: S** K**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Dokusu likrqsı güzel önceden de alışveriş yaptığım firma ama bır beden büyük almayı öneririm
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok yumuşak ben çok beğendim
İsim: Büşra Y.
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Beklediğim gibi guzel. 50 kg'im ama alt bedenim daha geniş olduğu için M aldım. Tavsiye ederim
İsim: E** Ö**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Ürün kesinlikle çok kaliteli, paketlemesi gizliydi yorumlara bakıp M beden aldım ama S alsaymışım keşke kendi bedeninizi de alabilirsiniz ayrıca çok rahat bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: çok güzeller yumuşacık begendim
İsim: F** İ**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: 1 beden büyük alın yuksek bel güzel duruyor
İsim: İ** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim yumuşak ve kullanışlı, alınır
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: bir beden büyük tercih ederseniz daha rahat olur
İsim: E** Ö**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Ürün pamuklu kumaştan, kaliteli ve esnek bir yapıya sahip. Renkleri çok güzel. 5li paket oluşu ekonomik açıdan uygunluk sağlıyor. Satın alındığında asla pişman olmayacağınız bir ürün. Gönülden tavsiye ederim.
İsim: E** N** Ö**

Yorum: Ben 48 kiloyum yorumlara bakarak m beden aldım tam oldular sadece 2 tanesi diğerlerine göre biraz daha büyüktü ama onlar da oldu . Üst kısmındaki şeritlerini de beğendim
İsim: M** k**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Normalde s giyiyorum ama yorumlara bakarak m aldım. L alsamda olurmus, kalıbı çok küçük ona gore alın. Ayrıca m almama ragmen hepsinin boyutları farklı xs gibi çok küçük olanlarda var içinde. Yorumum üstte gözüksün diye 5 yıldız veriyorum.
İsim: Z** U**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Ürünün pamuk olduğunu giydiğinizde birebir hissediyorsunuz. Çok rahat ve konforlu bir dokusu var. Ürünler özenli bir şekilde paketlenip hızlı bir şekilde kargolandı .İçinden çıkan kart ta güzel bir detay 🌸
İsim: M** E**

Yorum: Çok rahatlar
İsim: Ö** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mayıs 2023

Yorum: Ürünler oldukça başarılı beden olarak tam oldu çok güzel sarıyor ama m tercih etseydim daha rahat bir giyim olurdu bol geleceğini düşünerek söylememiştim arada kalanlar varsa bir beden büyük tercih edebilir
İsim: B** Ö**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: bir beden büyük almalısınız
İsim: E** A**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok beğendim
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: g** A**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Beden kucuk bır beden buyuk alınmalı
İsim: C** Ö**
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: çok iyi bayıldım
İsim: S** D**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Çok çok güzel
İsim: Kader B.
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel bir beden büyük alınmalı
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Korse kesinlikle işlevini görüyor toparlama konusunda tebrik ettim zayıflatma beklentisine girmeyin toparlaması açısından cok güzel ben bir beden küçük aldım sanırım o yüzden beldeki lastik kısmı bir tık rahatsız ediyor iki üç saat giymek icin ideal
İsim: B** k**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:167cm

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Merak Edilenler

Soru: yok denemedik
Cevap: Merhabalar efendim, İade tabli oluşturabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize buradan ulaşabilirsiniz . İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Paketleme nasıl oluyot
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz üzerinde markamızın logosunun yer aldığı kargo poşeti ile gönderilmektedir. Ürünlerimiz “Gizli Gönderim” olarak gönderilmektedir. Gizli Gönderim, müşterilerimizin siparişlerinin gizlilik önceliği ile teslim edileceğini, paket üzerinde siparişe ait ürün ismi bulunmayacağını göstermektedir. Paket üzerinde ürün içerik bilgisini içermeyen kargo barkodu, ürün bilgileri ise paket içerisinde yer alacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba. Yüksek belmi?
Cevap: Merhabalar efendim, Ara beldir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: l beden yok mu
Cevap: Merhabalar efendim, Bu paket özelinde L beden stoklarımız tükenmiştir. Diğer paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Soru: 155-54 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 75 kilo kac bedan olur
Cevap: Merhabalar efendim, Boy, kilo bilginizi bizimle paylaşabilirseniz size beden konusunda yardımcı olabiliriz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: s beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 170 boy 59 kilo kac beden olur acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hijyen diyorsunuz ancak ürünlerin üzerinde hijyen banti yoktu
Cevap: Merhabalr efendim, Ürün üzerinde değil şeffaf ambalajın üzerinde pembe renkte üzerinde hijyen bandı yazan bandımız mevcuttur.

Soru: 1.70boyum 58.59kilo arası hangi beden önerirsiniz

Soru: M beden ne zaman stoğu güncellenir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: iyi gunler 163cm boy 64 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre L beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 Görsel Galerisi

Pamuklu Basic Kadın Tanga Külot 5'li Paket - 2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü