Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Alınmaya Değer Mi ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Bu Ürünü Almalı Mı?
Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Anlık Fiyatı 228.14 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Hakkında yaklaşık 184 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Ürün Bilgisi

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Ürününün Satıcısı, ODISE Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah ürününü 228.14 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Kullananlar
228.14 Tl ye satışta olan Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
184 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: tam istediğim gibi yüksek bel. m beden aldım ama daha rahat olsun diye L bedenini de almayı düşünüyorum
İsim: **** ****
Tarih: 26 Aralık 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Happyfox

Yorum: çok güzel çok beğendim çokda rahat bir iç giyim basqa renglerinise siparis edeceyim tam bedeninizi ala bilirsiniz
İsim: G** Ş**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: 92 kiloyum 5xl aldım tam oldu. Çok kaliteli penye ve dikiş. Çok beğendim. Kargo da çok hızlıydı. Minik hediye için de teşekkürler
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Şubat 2024
Beden: Boy:170cm
Satıcı: RED lingerie

Yorum: Tam bədən alın 👍🏻Kullanışlı
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yumuşak kumaşlı, beli yüksek alt karnı da toparlıyor. 163 boy 98 kilo 4 xl aldım tam oldu. Sıkı olmadı. Ama biraz daha rahat olsun diye 5 xl iki paket daha sipariş verdim.
İsim: H** A**
Tarih: 01 Şubat 2024
Beden: Beden:4XL

Yorum: S ve M aldım gayet başarılı
İsim: İris n. A.
Tarih: 27 Aralık 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: kalts guzl anneme aldm ck bgndi
İsim: G** Ç**
Tarih: 20 Ocak 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: gayet güzel 2ci alışım yumuşak bir kumaşı var
İsim: F** ü**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Ürünler gayet güzel detaylı araştırıp aldım. Sıkı ve tok kumaş.. Salmaz kendini ve toparlıyıcı özelliği var yüksek bel. Ben 78 kg civarıyım xxl aldım aşırı büyük id geri yolladım 70_80 bandı xl tercih edebilir.
İsim: Tuğba K.
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: yumuşacık pamuk gibi alın,aldırın paketleme hijyenik çok memnun kaldık dışarıdaki fiyatlara göre de uygun teşekkür ediyorum
İsim: O** Ö**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Kargo çok hızlıydı. Ürünler kaliteli ve fiyatları da uygundu. Ürünün dokusu çok güzel , yüksek bel olması da ayrı güzel. Normalde 40 bedenim. İlk önce denemek için L aldım tam oldu. Daha sonra biraz daha rahat olsun diye 2 paket de XL de aldım. Satıcıya teşekkürler
İsim: G** G**
Tarih: 30 Aralık 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok rahat sevdim
İsim: E** U**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: 88 kilo xl aldım tam oldu ama benim basenim ve kalçam çok yok. aynı kiloda olup basenli olanlar bir büyük alabilirsiniz . ben beğendim güzel sardı. yumuşak. ODISE ye teşekkür ederim 🙏 💐
İsim: S** C**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Kesimi dikimi kumaşı güzel henüz kullanmadım güzel görünüyor hediye için teşekkür ederim 🌸
İsim: G** P**
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: hayatimda aldigim en iyi kilot bu cidden
İsim: Esin B.
Tarih: 21 Ocak 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Tam beden oldu XL küçük hediye için teşekkür ederim
İsim: Dürdane U.
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürün çok kaliteli paketleme çok güzel çok hizli geldi almak isteyenler tam bedenine göre alsin kumaşi çpk güzel
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:6XL

Yorum: Eşimin çok beğendi.güzel bir ürün.tşk ederiz
İsim: M** F**
Tarih: 15 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok, çok güzel kaliteli ve kumaşıda yumuşak tam istediğim gibi teşekkürler ❤❤
İsim: Meryem Ç.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Duygu hanım hediyeniz için teşekkür ederim :)
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: oncelikle notunuz için cok teşekkür ederim ve tam bedeninizi alın çok güzel ozenle paketlenmiş❤
İsim: h** k**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: R** N** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Gerçekten bu kadar tatlı bi satıcı olabilir nota kalbimi bıraktım ürünler bana olmasa bile iade etmem 🤭 bende bi kadin çalışan olarak kadin girişimcileri hep destekliyorum yolunuz hep ışıklı açık olsun duygu hanım burdan sevgiler 🌸
İsim: m** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 1 beden küçük alsam daha iyi olurmuş. Kalıp farkı olduğu için emin olamadım, 6XL aldım. Satıcının ilgi ve alakası için ayriyeten hediye için teşekkür ediyorum. 💫💛 (Güncelleme) Yıkayınca biraz toparlandı. Fark etmiyor yani 5-6XL olması.
İsim: A** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Tavsiye ederim günlük giyime uygun yumuşak alınabilir
İsim: S** U**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: güzel 🌷 kaliteli 👍
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Beğendim güzel ama bi beden büyük alın
İsim: T** B**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Pantolon güzel, kumaşı biraz esnek giyimi kolaylaştırır, tek sorunu bedenleri yanlış,üzerinde yazan beden en az iki beden küçük yazmaliymiş
İsim: D** Ş**
Tarih: 27 Ocak 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: kalitesi çok iyi küçük hediye içinde teşekkürler.
İsim: U** P**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Valla bayıldım yumaşacık tam beden alın
İsim: H** K**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:164cm

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Kumaşı nedir
Cevap: Merhaba! Pamuk %95 elastan %5. Mutlu alışverişler dileriz!

Soru: Hangi kargo
Cevap: Tex ile göndereceğim

Soru: dikişsiz var mı
Cevap: Merhaba. Böyle bir şey yok.

Soru: merhabalar beden aralığını öğrenebilir miyim lütfen.tutku çamaşır markası kullanıyorum 5 numara hangisi oluyor
Cevap: Merhaba! Boyutu seçmek için lütfen ürün kartındaki infografikleri kullanın. Mutlu alışverişler dileriz!

Soru: Merhaba 🤗 Büyük beden demişsiniz ama S bedeni de var. Emin olamadım. Bildiğimiz S beden mi yoksa kalıbı daha mı büyük anlamadım.
Cevap: Merhaba! Boyutu seçmek için lütfen ürün kartındaki infografikleri kullanın. Mutlu alışverişler dileriz!

Soru: 165 boy 75 kiloya hangi beden olur?

Soru: kilom 90 kalça 119 kaç numara olur

Soru: 70 kilo kaç beden almam gerek

Soru: 60 kg hangi beden tavsiye edersiniz

Soru: merhaba resimlerde beden skalası için 5xl 50 beden yazıyor ancak aldığım ürün de(külot) 5xl için 54-56 beden arası yazıyor ve gerçekten 56 beden gibi büyük? şimdi bu ürünleri ne yapmalıyım?
Cevap: merhaba, 5XL=48-50

Soru: 6XL kaç kğ ya kadar olur
Cevap: 115kg a kadar uygundur

Soru: Merhaba, anneannemin rahatsızlığından dolayı, lastiksiz ve pamuklu çamaşır arıyorum. Elinizde varmı acaba? Teşekkürler
Cevap: Merhaba. Maalesef tüm ürünlerimizde elastik bant bulunmaktadır.

Soru: 155 boy 100 kilo hangi beden olur acaba

Soru: Merhaba açıklama da büyük beden diyor ama S M bedeni filan mevcut kafam karıştı ben büyük beden değilim normal s m beden arıyorum olurmu
Cevap: Merhaba ürün S bedenden 5XL a kadar mevcut, büyük bedeni mevcut olduğu için öyle yaızıldı. ürün yüksek beldir. kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah Ürünün Detaylı Resimleri

Pamuklu Battal Büyük Beden Kadın Külot Yüksek Bel Bato 5 Li Paket Likralı Geniş Kenarlı Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü