Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket En Ucuzu Nerede Bulunur

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Alınmaya Değer Mi?
Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Güncel Fiyatı 349.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Ürün Özellikleri

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket_x000D_
Paket içerisinde 5 adet farklı renk/desende ürün bulunmaktadır._x000D_
Ürün İçeriği:_x000D_
%95 Pamuk %5 Elastan_x000D_
Külot Beden Ölçülerimiz:_x000D_
S:36 M:38 L:40 XL:42_x000D_
Yıkama Talimatları_x000D_
- 30 derecede elde yıkayınız_x000D_
- Klorlu beyazlatma yapılamaz_x000D_
- Ütülenemez. Buharlı işlemler yapılamaz_x000D_
- Kuru temizleme işlemine izin verilemez._x000D_
- Lekelerin çözücülerle giderilmesine izin verilmez_x000D_
- Tamburlu kurutma yapılmaz._x000D_
_x000D_

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Ürününün Satıcısı, Cottonhill Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket ürününü 349.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Yorum Ve Değerlendirmeler
349.9 Tl ye satışta olan Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürün gayet güzel. 57 kilo s beden oldu
İsim: Aysun Ö.
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Hem cok rahat hem cok kaliteli kesinlikle alinmali
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: yumuşacık oldukça rahat bir ürün gün içerisinde hiç rahatsızlık vermiyor, kardeşime de alacağım. özellikle kedili olana bayıldım <3 :):)
İsim: C** E**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Desenleri çok tatlı ve gerçekten çok rahat bir ürün, iyi ki almışım bayıldım. 🤍☺
İsim: M** Ö**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürünün kumaş dokusuna bayıldım, kesinlikle çok rahat ve sanırım bir paket daha satın alacağım 🩷☺
İsim: Ş** G**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok kaliteli, bayıldııım. Normalde bu tarz çamaşırlarda çok rahatsız hissederim ama kumaşının yapısı, esnekliği aşırı rahat hissettiriyo
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: yumuşasık çok beğendim gözüme küçük gibi gözüktü bir beden büyüm alsaydım dedim ama yumuşak ve esnek olduğu için rahatsız etmedi hiç
İsim: E** G**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Paket içindeki her desen ayrı güzel, bu ürünü çeşitlendirin derim gerçekten çok kaliteliler 😍🫶🏻
İsim: S** e**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: gayet güzel ve rahatlar aralarından sadece bitanesinin dikiş kısmında minik bi yırtık vardı sadece onun dışında hepsi gayet güzel geldi dokusu da çok güzel 🩷
İsim: B** T**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: ürünler özenle ve titizlikle paketlenmiş. tertemiz geldi. çok teşekkür ederim. üstünde ki not içinde ayrı teşekkür ederim.
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba iç gösteriyor mu taytlarda
Cevap: Merhabalar efendim,Ürünümüz lazer kesim değildir iz belli edebilir.

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket Ürün Resimleri

Pamuklu Desenli Kaşkorse Kadın Tanga Külot 5'li Paket En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü