Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Şu Anki Fiyat Aralığı 261.65 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Hakkında yaklaşık 191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Detaylı Açıklama

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Ürününün Satıcısı, Cottonhill Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket ürününü 261.65 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Kullanıcı Geri Dönüşleri
261.65 Tl ye satışta olan Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kalça kısmınız genişse bir beden büyük tercih edilebilir.
İsim: D** K** Y**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Güzel tam beden
İsim: Ş** A** P**
Tarih: 03 Aralık 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: harika kendi bedeninizi alin
İsim: E** A**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ben değişim olmadığını bile bile alt karnımı toparlasın diye bir beden küçük aldım ve iyi ki de öyle yapmışım çok iyi oldu. 1.65 boy 90 kiloyum L beden bana tam oldu alt karnımı çok güzel toparladı.
İsim: N** Ş**
Tarih: 08 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün çok rahat normalde m beden giyiyorum ama s aldım sıkmadı gayet rahat oldu
İsim: E** g** Y**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: S-M arası bedenim ama yorumlara bakarak özellikle M tercih ettim yüksek bel olması çok iyi ürünün dokusu da gayet başarılı tavsiye ederim,satıcıya notları için teşekkürler :)
İsim: M** T**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bir beden büyük almanızı tavsiye ederim.
İsim: S** D**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: 168.69 kgim m aldim siyah iyi oldu krem biraz bol gibi ama paketlemeyi cok beğendim. özenmissiniz gercekten
İsim: P** Ü**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Harika. Tam beden ala bilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel tam beden
İsim: Sultan G.
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: fotoğraftqkinin aynısı alabilirsiniz tam beden alın
İsim: S** A**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: mükemmel bedenime çok iyi oldu
İsim: S** n** G**
Tarih: 19 Kasım 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok iyi gayet güzel ama bir beden küçük alınabilir penye plduğuniçin esniyor
İsim: H** Ö**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: sıkıca tutuyor kocaman göbeğimi :))) teşekkür ederim çok güzel bir ürün
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: paketlenmesi oldukça özenliydi bekleidğimden daha iyi geldi kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: herşeyiyle harika yumuşacık tam kalıp rahatlık maksimum paketleme ve not çok güzeldi kesinlikle birdaha alışveriş yapacağım
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Ürünün kumaşı yumuşak ve yüksek bel olması çok güzel. Vücudu çok güzel toparlıyor. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.
İsim: M** A**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Ürün çok güzel beğendim göndermiş olduğunuz not için teşekkür ederim
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Güzel rahat
İsim: K** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: Çok hoş duruyor yüksek bel oluşu daha bi rahatlık katmış.
İsim: ö** K** A**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kesinlikle kendi bedeninizden bir iki beden büyük alın. İç çamaşırı rahatlığında bir ürün değil. Bel kısmı aşırı sıkıyor. Ve tam kemik çizgisinde kalıyor. Yukarı çıkmıyor. Rahatsız edici
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Coook rahat bir urun😍
İsim: Rena Q.
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: HARİKA ÇOK BEĞENDİM KENDİ BEDENİNİZİ ALIN
İsim: İ** N** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok güzel kumaşı modeli bayıldım. hızlı kargo
İsim: H** Ç** Ş**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Kumaş cok güzel bel kısmı biraz iz olarwk gözüküo alttan ama baya rahat ürün 82 kilo l beden aldım cok iyi
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: xl aldım 72 kg 162 boyunm gayet güzel oldu
İsim: A** Ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: Khuraman A.
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Notun güzelliği ve ürünlerin güzelliği şaka mıığğğ
İsim: Dilan Ç.
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Çok rahat toparlayıcı
İsim: S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım 💖
Tarih: 15 Eylül 2024

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Akıllarda Kalan Sorular

Soru: tekli satılmıyormu
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde tekli satışımız bulunmamaktadır.

Soru: karın bölgesi toparlama yapiyormu birde sıkı bir çamaşır mi
Cevap: Merhabalar efendim, Toparlayıcı özelliği mevcuttur. Sıkı bir üründür.

Soru: Onu yaptım dönüş bekliyorum
Cevap: Merhabalar efendim, Dönüş sağlanacaktır.

Soru: Merhaba sadece siyah renk var mı 3 lü olarak
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde sadece siyah paket seçeneğimiz bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Renk ne geliyor acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Siyah, beyaz, ten rengi olarak gönderilmektedir.

Soru: l si ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kalıbı nasıldır bedenimize goremi alalim
Cevap: Merhabalar efendim, Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba bedenler ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Mrb. M beden güncellenir mi

Soru: M beden 5 dk önce vardı neoldu anlamadım

Soru: L beden ne zm güncellenir

Soru: Dikiş yerleri iz belli eder mi çok
Cevap: Merhabalar efendim, Tercih edeceğiniz kumaş türünü bilmediğimiz için net bir bilgi veremiyoruz.

Soru: çok teşekkürler
Cevap: Rica ederiz efendim, iyi günler dileriz

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket Ürünün Detaylı Resimleri

Pamuklu Yüksek Bel Toparlayıcı Kadın Tanga Külot 3'lü Paket En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü