Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Bu Ürünü Almalı Mı ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Alanlar Memnun Mu?
Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Anlık Fiyatı 253.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Hakkında yaklaşık 313 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Ürün Açıklaması

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk ürününü 253.0 Tl'den Satılmaktadır.

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Kullanıcı Geri Dönüşleri
253.0 Tl ye satışta olan Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
313 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Üzerime tam oldu çok memnunum çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL
Satıcı: Mistirik

Yorum: Tam beden alın
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: gerçekten süper rahat ve toparlıyor. 85 B beden M beden aldım başarılı bir ürün 2 renk daha spariş verdim. teşekkür ediyorum MİSTİRİK.🤩💯teşekkürler trent yol 🥳🥳🥳
İsim: S** M**
Tarih: 23 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel çok beğendim kendi bedeninizi alın
İsim: F** K**
Tarih: 07 Temmuz 2022
Satıcı: Bibax

Yorum: Çok rahat 85 beden kullanıyordum Xl aldım beden açısından ben kararsızım fikir olsun
İsim: Nilay A.
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: kızıma aldım çok memnun kaldı
İsim: s** B**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: güzel bir ürün tam bedeninizde alin
İsim: g** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ekim 2022

Yorum: Xxl aldım ama M bedene zor olur
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: Annem için aldım çok memnun. Biraz kalıbı dar olabilir ancak satıcıya sorduğumda toparlayıcı özelliğinin olması için Bir tık dar olmasının ideal olacağını söylediler. Teşekkür ederim
İsim: S** b**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: aşırı küçük kalıplı. bedeninizden 3 beden büyük alın.
İsim: s** o**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: kayınvalidem için aldım 80 kilo xxl aldım başta dar gibi geldi ama giyince açıldı begendik
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Kalıbı çok küçük. Kendi bedenimi aldım olmadı, anneme verdim.
İsim: A** B** K**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: 165 boy 72 kilo xl çok büyük oldu.l beden iyi olabilirmiş yorumlarda çok dar dedikleri için xl almıştım.kqlite olarak güzel.normalde 85 b giyiyorum. küçüğünü sipariş vereceğim.
İsim: M** S**
Tarih: 11 Ağustos 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Bu üründe çok abartılı her yıkamada İç pedi arkaya kayıyor
İsim: B** K**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok memnun kaldım oldukça kaliteli ve rahat
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: kalitesi ve etkisi tartışılmaz. Pedleri de çok kaliteli, iç göstermiyor. Yarım atlet gibi duruyor, ben sadece beden konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama sanırım toparlaması için de biraz sıkması gerekmeli zaten. her kuruşuna değer. edit: çok memnun kaldığım için ikincisini de aldımmmm. Edit: beybiler bir süre sonra eski etkiyi vermemeye başladı, alaDevamını Oku
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: çok küçük geldi bana 85 b beden giyiyorum normalde M aldım ama işe yaramadı belki de küçük beden diye işe yaramadı. pedi iyi durmuyor içinde pedi büyük olsa belki biraz işe yarardı. kumaşı güzel ama
İsim: N** A**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: Hamileyim XL aldım çok beğendim
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: XL istedik resmen M geldi hatta S ama kaliteli sadece boyutları doğru değil
İsim: R** S**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: S** E**
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: m beden aldım ama xs gibi görünüyor 1 veya 2 beden büyük alinmali
İsim: T** S**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Annem için almıştım gerçekten çok memnun
İsim: İ** K**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: çok güze ama alınca 1 büyük beden alın
İsim: Yüksel Ş.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: kumaşı yumuşak güzel fakat pedi sürekli kayıyor Xl aldım tam oldu ama arada sıkıyor beni
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: kalıp küçük bi beden büyük alın
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Güzl gerçekten begndım
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 2 beden büyük alınmalı çok sıkıyor
İsim: Eda Ü.
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Teşekkürler güzel bir ürün bir beden büyük almak gerek alacaklara tavsiye.
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Büyük bedenler için gayet güzel toparlayıcı ve çok rahat❤
İsim: İ** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: 168 boy 75 kiloyum yeni doğum yaptım südyen bedenim 90 2XL çok iyi oldu bi küçük bedeni göğüs altında ki lastiklerden sıkardı
İsim: E** N** E**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 173 59 kilo
Cevap: M Beden alabilirsiniz efendim

Soru: 160 76 kiloyum
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim daha rahat olsun isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz

Soru: 150 63 kilo
Cevap: Sıkı olsun derseniz M beden alabilirsiniz rahat olsun isterseniz L beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba 103 kg 169 boyum normalde sütyen 95 kullanıyorum kaç beden almaliyim
Cevap: Merhaba efendim 2XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: 1.60 boy 80 kilo için hangi beden olur acaba😊
Cevap: merhaba efendim XL beden tercih edebilrisiniz

Soru: 168 cm 105 kg normalde 100D kullanıyorum kaç beden olur
Cevap: Merhaba efendim 2XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: Boy 155 kilo 63 64 hangi beden olur
Cevap: merhaba efendim L beden tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba kilom 74 boy 158 göğüslerimin toparlamasını istiyorum kaç beden almm lazım
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz XL beden daha rahat olsun derseniz 2XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: pamuklu mudur
Cevap: Evet efendim Pamuklu üründür

Soru: 168 boy 63 kilo 5aylik hamileyim kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz L beden daha rahat olmasını isterseniz XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: 165 boy 65 kiloyum kaç beden almalıyım acaba
Cevap: sıkı olsun isterseniz M beden rahat olsun isterseniz L beden alabilirsiniz efendim

Soru: Göğüs çevresi 115-117cm hangi beden uygun? 🙏 😇 🌸
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz L beden daha rahat olmasını isterseniz XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: Slm arkadan kopçalı mı ve 75 kiloyum kaç beden alabilşeim
Cevap: arkadan kopçalı değil efendim, sıkı olsun isterseniz L beden rahat olsun isterseniz XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhabalar. 90b kullanıyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Boy ve kilo söylerseniz beden konusunda yardımcı olabiliriz

Soru: normalde 85-90 kullanıyorum hangi beden almaliyim
Cevap: Boy ve kilo söylerseniz beden konusunda yardımcı olabiliriz

Soru: İçeriği nedir
Cevap: %80 Poliamit %20 elestan efendim Pamuklu üründür

Soru: 1.60 boy 72 kilo
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba 95 kullanıyorum normalde kaç beden almalıyım acaba not oğlum un hesabından yazıyorm ismim Hatice
Cevap: Boyunuzu ve kilonuzu belirtebilirseniz sizlere uygun bedeni önerisinde bulunabiliriz efendim. Bölgesel fazlalıklarınız var ise bunlardan özellikle bahsederseniz daha net bir şekilde yardımcı olabiliriz sizlere. ÖRNEK: (1.60 Boy 55 Kilo Basenlerim çok büyük. Hangi beden uygundur. ) Bu verilen örnekteki gibi bizlere iletebilirsiniz.

Soru: 75 kilo 95 beden göğüs toparlamasını istiyorum kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz XL beden daha rahat olsun derseniz 2XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: 165 boy 110 kilo
Cevap: Xxl beden alabilirsiniz efendim

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk Ürüne Ait Resimler

Panax Kalın Askılı Sıkılaştırıcı Pedli Sütyen Korse Beyaz Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü