Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Ürün Alınmaya Değer Mi?
Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Mevcut Fiyatı 264.57 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Hakkında yaklaşık 106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Ürün Tanıtımı

Papatya Suyu %100 Doğal ve Saf 250 ml_x000D_
_x000D_
Papatya Suyunun Faydaları:_x000D_

Saçınıza parlaklık ve renk kazandırır. >_x000D_

Saçta kepek, kırık ve yıpranma oluşumunu engeller. >_x000D_

Hücre yenileyerek, koltuk altı gibi kararan bölgelerin rengini açar. >_x000D_

Aydınlatıcı etkisi ile cilt tonunu eşitler. >_x000D_

Ciltteki yağ dengesini sağlayarak akne ve sivilce oluşumunu engeller. >_x000D_

Ciltteki tahriş ve kızarıkların azalmasını sağlar. >_x000D_

Cildinizi nemlendirerek daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. >_x000D_
Cildi rahatlatır ve tazeler._x000D_
Derinlemesine temizleyici özelliği vardır._x000D_

Kullanımdan sonra güneş ışığına çıktığınızda saç renginizi açar.>_x000D_
İçeriği Nedir?_x000D_

%100 doğal papatya suyu içermektedir. >_x000D_
_x000D_
Nasıl Saklanmalıdır?_x000D_

Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. >_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılmalı?_x000D_
Dilediğiniz miktarda Papatya Suyunu yüzünüze, vücudunuza ya da saçınıza 15-20 cm uzaklıktan püskürtün ve kurumaya bırakın. Ya da temizleme pamuğuna püskürterekduru cildinize uygulama yapabilirsiniz. >_x000D_
Durulama gerektirmez._x000D_
Gün içinde istenilen sıklıkta kullanılabilir._x000D_
Saç rengini açma işlemi için kullanımdan sonra saçlarınızı güneş ışığına gösterin ve kurumasını bekleyin._x000D_
_x000D_

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Ürününün Satıcısı, Leogg Natural Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik ürününü 264.57 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Hakkında Yapılan Yorumlar
264.57 Tl ye satışta olan Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel saçlarım yumuşacık oldu ve rengi çok fazla açıldı teşekkürler asiye 🌸
İsim: A** B**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Leogg Natural

Yorum: kizimada kendime de kullanıyorum.guzel bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten bukadarını beklemiyordum. Saçları ipek gibi yumuşacık ve parlak yapıyor direkt etkisi görülüyor. Diğer ürünleri de deneyeceğim teşekkürler..
İsim: F** C**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: o kadar güzel bir ürün ki 9 aylık bebeğime hiç korkmadan sıkıyorum herkese tavsiye ederim çok güzel
İsim: N** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: begendim emzirdiğim icin saclarimin rengini acmasinda kullanicam tskler
İsim: B** E**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: 1 haftadir yüzüme ferahlamasi için sıkıyorum yüzümde de geçmeyen lekelerimvar tesadüfen onların açıldığını fark ettim , yüzüme saçıma cocuklarima kullanıyorum ama lekelerimi acitigi için sanırım vazgeçilmez ürünüm olacak Tesekkurler Asiyeeeee 🫠🫠💕
İsim: P** ö**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürünüm 1 günde elime ulaştı asiye hanıma çok teşekkür ederim ilgisinden dolayı paketlemesi çok guzeldi ♥
İsim: M** n** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Asiyeyı severek takıp edıyorum güvenerek aldım hemen kargoya verildi ertesi günü elime ulaşıldı kızıma da kendime de kullanıyorum sadece kokusu hoş değil o da doğal ve parfümsüz olduğundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum
İsim: Ceylan Y.
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Papatya ve biberiye suyunu Asiye hanımın sayfasında görüp aldım, kendi ürünleri zaten.Kendisine güveniyorum ilk kez deneyeceğim tamamen doğal ve vegan ürünler . Paketleme ise çok özenliydi hiçbir şekilde dökülmemişti .
İsim: B** P**

Yorum: çok güzel paketlenmisti akma bir gün içerisinde kargoya verildi 😍
İsim: G** A** K**

Yorum: Oğullarım için aldım deneyip görücem kargomuz çok hızlı geldi teşekkürler
İsim: N** t** K**

Yorum: Asiye ni tavsiyesi ile oglum için aldim.Saclari çok sertti simdiden yumuşacık oldu.Renk tonuda açıldı
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı sipariş verdim, diğer gün kapımdaydı. Aşırı aşırı güzel paketleme cok sağlam ,ürünün boyutu baya büyük cok uzun süre kullanılır , memnun kaldım teşekkürler asiye hanım ❤🥰
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: 2 temmuz da verdiğim sipariş 3 temmuz bugün elime ulaştı harika bir hız 👏👏 paketleme sağlam olmuş ebat olarak da gayet iyi 😌 kızım için aldım ürünü kullanalım yorumumu güncelleyeceğim teşekkürler (1 yıldızı ürünü kullandıktan sonra güncelleyeceğim😁) Asiye & Gökhan
İsim: A** E**

Yorum: Bu kadar hızlı ulaşım ve bu kadar mükemmel bir ürün olamaz. Fenomenlerden birşey almayı sevmem ama @asiyegokhanguler fenomen değil evimizden bir birey resmen. Ürüne bayıldım şimdiden. 1-2 hafta içinde saçımın eski ve yeni halini atıp tekrar yorum güncellemesi yapacağım. :))
İsim: Kadriye B.

Yorum: Ürün o kadar hızlı kargolandı ki 👍🏻 ilk kullanımda bile saçlarım yumuşacık oldu kesinlikle tavsiye ediyorum 👍🏻👍🏻
İsim: S** B**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün zaten asiye ablam çıkartınca gözüm kapalı aldım 😍😍
İsim: S** I**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: kızım için aldım deneyeceğim. Asiye’ye güvendim bakalım sonuçlar nasıl olacak.
İsim: M** B** K**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Ürünler çok hızlı teslim edildi. Doğal olduğu kokularından belli. Mis gibi kokuyorlar. Sıktığım anda ferahladım. Kullandıkça memnun kalacağıma eminim. Asişe güvenebileceğimi biliyordum.😊😊
İsim: İlke H.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Kargo çok hızlı elime ulaştı.paketlemesi de çok özenliydi.deneyeyelim bakalım☺
İsim: S** B**

Yorum: 4 aylık kızım ve kendi saçım için aldım. Kızımın saçında 5 kez kullandım açılma oldu 👍🏻
İsim: E** İ** B**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: çok başarılı bir ürün
İsim: R** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün o kadar güzel paketlenmişti ki verilen emek gözle görülür 🌸 Kokusu bildiğin papatyayı alıp suda haşlamışsın gibi doğallığı çok belli. Bugünden itibaren kullanmaya başlıyorum inşallah saçlarım sağlıklı bir şekilde açılmış olacal🤍 Ellerine sağlık Asiiiş🥹
İsim: E** G**

Yorum: Henüz kullanmadım ama paketleme, kargo hızı çok iyiydi
İsim: P** K** P**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Yeni aldım daha denemedim ama gayet güzel paketlenmişti
İsim: M** O**

Yorum: ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kargolaması harika hiç zarar görmemiş ürün. kullanmak için sabırsızlanıyorum
İsim: İ** A**

Yorum: Gayet güzel
İsim: A** E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: elime çok hızlı ulaştık. paketlenmesi güzel fakat yan durduğunda akma yaşanmış. kullanım sonrası yorumu guncelleyecegim
İsim: S** Ş**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün paketlemesi çok iyiydi strafor ile kaplanmıstı 😍 Asiyeyi severek takip ediyorum. Boyutu beklediğimden büyük geldi. Kullanmadım ama nedense üründen, dogallığından, amaca hizmet etmesinden çok eminim 😁 O zaman deneyelim görelim 🤭 Bu arada kullanma talimatı şaka mı 😅
İsim: M** A**

Yorum: Çok iyi paketlenmişti akma vs hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Kargo çok hızlıydı. Açıkçası kullanmak için sabırsızlanıyorum. Hem kendim hem kızım için kullanıcam. Teşekkürler asiye😇
İsim: G** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Keratin bakım kremi kullanıyorum üstüne bunu sıksam etki eder mi
Cevap: Merhaba efendim, evet etki eder

Soru: kızımın saclari çok uzun açıcı kullaniorm ama onlarda çok iyi deil diolarr bu işe yararmi
Cevap: Merhaba efendim, memnun kalan birçok müşterimiz mevcut ama kesin bir şey söylemek mümkün değil. İçeriği saf papatya suyudur. Kullandıktan sonra güneşe cıkmanız tavsiye olunur. 🙏🏻

Soru: Merhabalar ombreli dipleri koyu uçları sarı boyalı saçta kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba efendim, saçtaki boyalı kısımlara etki etmemektedir

Soru: Dökülmeye iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, evet efendim, özellikle biberiye suyu ile birlikte kullanırsanız daha faydalı olacaktır.

Soru: Bebeklere kullanılabilirmi
Cevap: Merhaba efendim, 6 aydan büyükse kullanabilirsiniz. %100 papatya suyudur katkı maddesi bulunmamaktadır.

Soru: açıcı derkennn tararken çok karışıo ondn
Cevap: Merhaba efendim, fayda sağlayacaktır. Biberiye suyunu da kullanabilirsiniz daha rahat taramak için. 🙏🏻

Soru: bebeklerde ne zaman kullanmaya başlayabiliriz
Cevap: Merhaba efendim, 6 aydan sonra kullanabilirsiniz isterseniz. 🙏🏻

Soru: bebeklerde kullandikdan sonra saçı yikayacak miyiz
Cevap: Merhaba efendim, kullandıktan sonra durulama gerektirmez

Soru: İçmede ne gibi yararı var
Cevap: Uykusuzluk, stres kaygı, mide ağrılarına iyi geldiği araştırmalarda yer almaktadır efendim.

Soru: 5 aylık bebeğimin saçları çok seyrek kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz ama Biberiye suyu daha fazla katkı sağlayacaktır seyreklik için. Ürünlerimiz %100 doğal katkısız. 🙏🏻

Soru: kullanımı nasıldır?
Cevap: Dilediğiniz miktarda Papatya Suyunu yüzünüze, vücudunuza ya da saçınıza 15-20 cm uzaklıktan püskürtün ve kurumaya bırakın. Ya da temizleme pamuğuna püskürterek duru cildinize uygulama yapabilirsiniz. Durulama gerektirmez. Gün içinde istenilen sıklıkta kullanılabilir. Saç rengini açma işlemi için kullanımdan sonra saçlarınızı güneş ışığına gösterin ve kurumasını bekleyin. Güneş ışığına çıkmak istemiyorsanız ürünü kullandıktan sonra fön makinesi ile saçlarınıza ısı vererek rengini açabilirsiniz.

Soru: içinde oriel var mı doğal olmasını istiyorum yada herhangi bir kimyasal madde bulunduruyor mu
Cevap: Merhaba efendim, %100 papatya suyudur içinde herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.

Soru: Dibimize sıktığımızda turunculaşma yapar mı ? Birde güneş değilde kurutma makinasıyla kurutsak renkte acılma olur mu?
Cevap: Merhaba efendim, her saç rengi kendi alt ton rengine göre açılır. Güneş ışığı yerine kurutma makinesinden faydalanabilirsiniz.

Soru: merhaba papatya suyu sacı 1 2 tık acıyo diye duydum dogrumu bir bilginizi var mı
Cevap: Merhaba, evet efendim ama sacınıza sıktıktan sonra güneşe cıkmanız gerekmektedir. 🙏🏻

Soru: 5 aylık bebeğim kullanbilirmi
Cevap: Merhaba efendim, bebekler üzerinde herhangi bir zararı gözlenmemiştir. Doktorunuza danışarak kullabilirsiniz

Soru: merhaba siyah boyalı saça etki eder mi açar mı?
Cevap: Merhaba efendim, boyalı saça etki etmemektedir

Soru: Bebeklerde kullanılabilirmi?
Cevap: Merhaba, evet efendim saçlarına gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. %100 saf ve doğal.

Soru: Merhaba 2 yaşına girecek kızım var saçına kullanıcam kaşları na da sıkabilir miyim aynı sıklıkta Kaş’ta bi zararı olur mu
Cevap: Merhaba sıkabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba hem kolay tarama hem renk açma için papatya mı biberiye mi kullanmam lazım
Cevap: Merhaba efendim papatya kullanmanız daha mantıklı olacaktır. 🙏🏻

Soru: Saça zarar verir mi kırılma sertleşme yıpranma gibi
Cevap: Merhaba efendim, yok yapmaz ama birlikte al kampanyası mevcut biberiye suyu ile birlikte kullanabilirsiniz çok daha sağlıklı olur. 🙏🏻

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik Görsel Galerisi

Papatya Suyu 250 ml %100 Saf ve Doğal Rahatlatıcı ve Nemlendirici Saç Açıcı Tonik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü