Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Güncel Fiyatı 671.53 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürün Detayları

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Limeo Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı ürününü 671.53 Tl'den Satılmaktadır.

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
671.53 Tl ye satışta olan Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Nişanım için aldım gayet rahat :) 37 numara giyiyorum normalde parmak ucum çok çıkmasın diye 38 aldım gayet güzel oldu:)
İsim: N** S**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Limeo

Yorum: çok beğendim çok teşekkür ederim
İsim: M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: 37 numara tam Çok rahat
İsim: B** N** U**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün güzel ve hoş duruyor ben 39 40 numara giyiyorum bunuda 40 beden sipariş vermiştim ama kalıp geniş bu nedenle iade edeceğim
İsim: selma k.
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kargo hızlıydı dicek laf yok paketlemed iyiydi lakin topuk kısımlarının bazı yerleri aşınmış renk kaybı var iade etmekle uğraşmadım düğüne az kaldı diye onun harici ayakkabı şık
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: ayagima uygun degildi iade ettim ayak one kayiyor
İsim: N** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Ürün uzerindeki deformesiyle geldi vaktim olmadığı için iade edemiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 38gelir mi
Cevap: Merhabalar bu ürünün bu sezon için üretimi tamamlandı

Soru: 37 numara ayak ölçüsü nedir
Cevap: Merhabalar ben 24 cmdir

Soru: merhaba , 36 numarası ne zaman gelir ?
Cevap: Merhaba , şuan için tarih veremiyoruz takipte kalınız.

Soru: topuk boyu kaç santimetre
Cevap: Merhaba, topuk boyu 9 cm dir.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba? Nişanımda giymek istiyorum.
Cevap: Şuan tarih veremiyoruz benzer modellere bakabilirsiniz

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürüne Ait Fotoğraflar

Parlak Gümüş Rugan Bilekten Tokalı Önden Çapraz Şeritli Yüksek Kalın Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü