Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı - Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 En Ucuzu Nerede Bulunur

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Şu Andaki Değeri 107.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürün Açıklaması

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz aparatı. Ellerimizi ve parmaklarımızı günde binlerce defa kullanırız ve bunun farkına dahi varmayız. Halbuki onlarsız hemen hemen hiç bir şey yapamayacaktık. Ellerimizi binlerce defa kullanmamıza rağmen, onların sağlığı ile ne kadar ilgileniyoruz. El hareketlerinin azalması sonucu zamanla dejeneratif bir eklem hastalığı olan artrit gelişebilir. El iltihabı, bilekte, baş parmağınızda ve bileklerinizi birleştiren eklemlerde, parmak uçları (DIP eklemi) ve parmakların orta eklemlerinde (PIP eklemi) yaygındır. Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aleti parmak kaslarımızı güçlendirmekte en ideal aletlerden birisidir. Bu aparat elastik yapıya sahiptir ve tüm parmaklara uygunluk arz eder. Kullanımı çok rahattır ve basittir. Her gün yapacağımız egzersizlerle parmak kaslarımı kuvvetlendirir ve olası rahatsızlıklara karşı tedbirlerimizi almış oluruz. Elastik yapıya sahip bu aparat kullanım dışı haricinde kullanılmadığı taktirde sağlam yapısı sayesinde kopma yapmaz ve yırtılmaz. Bu basit ama faydalı egzersiz aleti ile neler yapabilirsiniz ? Yumruk yapma egzersizi, bu egzersiz sayesinde parmak kaslarınızı kuvvetlendirir siniz. Bu egzersiz sayesinde, parmak eklemleri hareket eder kuvvet kazanır. Streç Egzersizi. Bu kolay egzersizi yapmanız sonunda ten donların iyi çalışmasını sağlarsınız. Parmak germe egzersizi, Parmak germe egzersizi sayesinde, parmak kaslarının gerilimi ve tekrar serbest bırakılmasında dolayı parmaklar da ki eklemlerin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olursunuz. Bu ufak fakat kullanışlı egzersiz aleti ile eklem iltihabı, parmak romatizması gibi rahatsızlıklara karşı ön tedbir almış olursunuz. Bu küçük fakat etkili egzersiz aletini cebinizde, çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz._x000D_
_x000D_
Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı Parmak Egzersiz Aparatı TABXB

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 ürününü 107.91 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürün Hakkındaki Yorumlar
107.91 Tl ye satışta olan Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kardeşim için aldım. anlatıldığı gibi görünen neyse o geldi. kaliteli
İsim: Y** Ö**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NordMende Medikal Elektronik Tekstil Yay

Yorum: kaliteli ürün
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ocak 2024
Satıcı: Tilda Bsc. & Home

Yorum: ürün biraz sert bizde zaten sert olmasını istiyorduk yeğenim epilepsi hastası parmakları kuvvetlensin diye aldık tavsiye ederiz
İsim: Seda K.
Tarih: 07 Ocak 2022
Satıcı: For Prime

Yorum: Babam için almıştım benim bile parmaklarım zor sığdı çocuk eline göre yapmışlar ona göre alın
İsim: G** R**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2022
Satıcı: utkustore

Yorum: Güzelll beğendim
İsim: N** Y**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: ZY TİCARET

Yorum: çok güzel bayıldım
İsim: a** t**
Beden: 24 Mayıs 2023
Satıcı: Entelux

Yorum: Yeterli. ben beğendim.
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Parmak güçlendirme egzersizleri için oğluma aldım
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Haziran 2023
Satıcı: Entelux

Yorum: Aynı göründüğü gibi geliyor. Kullanışlı, öneririm
Tarih: 19 Temmuz 2022
Satıcı: Yzc Online

Yorum: İşe yarıyor güzel
İsim: M** K**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Satıcı: TELEFONPARÇALARI

Yorum: Urun kaliteli gibi
İsim: O** A**
Tarih: 23 Ocak 2022
Satıcı: ZY TİCARET

Yorum: Ürün göründüğü gibi, umarım bilek ağrılarıma iyi gelir. kullandıkça güncelleyeceğim yorumu.
İsim: H** C** H**
Beden: 10 Mayıs 2023

Yorum: ergonomik rahat bir kullanımı var hızlı geldi
İsim: F** H**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: güzel değil el hareketi için alıyorsanız almayın ben 23 yaşındayım sor açıyorum kardeşim hiç yapamadı bile
İsim: B** y**
Tarih: 22 Aralık 2023
Satıcı: utkustore

Yorum: hiş beğenmedik.çox dar,oarmağa geçmiyor
İsim: k** f**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: seviyeye göre tüm ürünler gelecek zannediyorum sadece bir tane göndermişler gönderdiğin şey 25 kuruşluk çinden gelme lastik onu da 29 tl ye satıyorsun
Tarih: 11 Mayıs 2022
Satıcı: TELEFONPARÇALARI

Yorum: bu ürün elime ulaşmadı
İsim: R** Ç**
Beden: 27 Şubat 2024
Satıcı: Tilda Bsc. & Home

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Ürün 1 adetmi 2 adetmi
Cevap: 1 adettir efendim

Soru: 12 yaş varmı
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün ebatı standarttır. İyi alışverişler ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün damar ve kolları büyütüyomu
Cevap: Hayır, egzersiz için kullanılıyor. İlginiz için teşekkürler

Soru: Tüm renkler mi mevcut
Cevap: Merhaba evet efendim tüm renkleri mevcuttur

Soru: Sertlik derecesine göre çeşit çeşit mi geliyor yoksa tek sertlik de mi geliyor?
Cevap: Merhaba efendim, sertlik derecesi tek tip.

Soru: ürünün sarı rengi var mı
Cevap: Entegratör Programındaki problem nedeniyle sorunuz tarafımıza geç ulaşmıştır. Trendyol müşteri hizmetlerinden veya Canlı Destek Hattından Bilgi Alabilirsiniz.

Soru: renklere göre direnç farkı var mı?
Cevap: evet direnç farkı renklere göre siyah sert mavi orta sert yeşil yumuşak direnç

Soru: merhaba gri si varmi elinizde
Cevap: Merhaba yok efendim

Soru: Kaç adet takımmı
Cevap: Ürün bir adet, tek satılmaktadır, Alışverişlerinizde NAN Mağazayı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün içeriği nedir ? Kaç tane mevcut, sertlik derecesi nedir ?
Cevap: Merhaba tek adet gelmektedir. Parmaklari cok zorlamadan hareket ettirme seviyesindedir.

Soru: bir yorumda parmak yerlerinin küçük oldugundan bahsedilmiş. yetişkin ebadı varmıdır?
Cevap: Tek ebattır silikon olduğu için genişleyebiliyor. Ürün yetişkinler içindir

Soru: Merhaba, sudek atrofisi için alacağım, lakin dr, orta yada yumuşak sertlikte alın demişti, sertlik derece sinedir? Teşekkür ederim
Cevap: Hangisini arzu ederseniz onu yolları efendim sipariş verdikten sonra yazınız hangi sertlikte olacağını onu yollayalim

Soru: İyi günler.Bu üründen babam için almak istiyorum,parmakların boyutu yetişkin bir insana uyarmı,küçük gelmesin diye soruyorum,teşekkürler.
Cevap: Merhaba babanızın elleri çok büyük değilse ideal boyuttadır genelde herkezin eline uyumludur efendim

Soru: üründen 2 tane mi geliyor? Yani 2 ayrı ele de geliyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim , evet.

Soru: merhaba, en hafifi hangi renk?
Cevap: Şu an turuncu ve mavi renk bulunmaktadir

Soru: Renk ve sertlik ilişkisi var mı ?Kaç adet aparat yolluyorsunuz, hangi renkler? Tek adetse rengi biz mi seçiyoruz ?
Cevap: ürün 1 adet gönderilmektedir renk depo stoklarına göre karışık renk de gönderiliyor efendim

Soru: ne kadarlık direnç uygulanıyor
Cevap: Merhaba, stoklara gelince açılacaktır

Soru: tanesi mi yoksa 3 adet mi
Cevap: Tek adettir efendim

Soru: merhabalar hepsi aynı yumusaklikta mi
Cevap: Evet efendim.

Soru: bütün renkleri kolaydan zora doğru sıralayabilir misiniz
Cevap: merhaba olur efendim

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 Ürünün Fotoğrafları

Parmak Ekstansiyon Egzersiz Aparatı / Parmak Egzersiz Aparatı Nrd El 16 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü