Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km-sa Bu Ürünü Almalı Mı

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa En Ucuzu Nerede Bulunur?
Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Şuanki Fiyatı Ne Kadar 13465.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Alanlar Memnun Mu?

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Hakkında yaklaşık 449 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Ürün Bilgisi

Motor Gücü2.25HP DC Motor _x000D_
Ekran TipiLED _x000D_
Max.Hız:0.8-14.0km/s _x000D_
Program SayısıP1-P12 _x000D_
Kurulu Ebatlar: 1300*700*1150mm _x000D_
Koşu Alanı108*42cm _x000D_
Taşıma kapasitesi:110 kg _x000D_
Koşu bandının ağırlığı:43 Kg _x000D_
Eğim:3 kademeli manuel eğim ayarı mevcuttur. 1. kademe düz yüzeyi temsil eder. Diğer 2 kademe farklı eğim açılarını temsil eder. _x000D_
Açıklama:pasifik Koşu Bandı LED ekrandan hız , kalori, km, zaman görebilir bu sayede performansınızı ölçümleyebilirsiniz. Motor Gücü: 2.25HP DC Motor Motor gücü, koşu bandınızdan alacağınız sonuçları etkiler. Sizin kullanımınıza en uygun motor gücüyle çalışmalısınız. Boy, kilo ve yaşınıza göre seçeceğiniz motor gücüyle hedefinize ulaşmanız kolaylaşır. Cihazınızın ömrüde uzar. Ürünün max. Taşıma kapasitesi: 110 KG Koşu bandından üstün performans almak için onunla uyumlu olmalısınız. Koşu bandınız 110 kg'a kadar sizinle uyum içinde çalışır. Taşıma kapasitesinin yükseltmemeniz cihazınızın ömrünü uzatacaktır. _x000D_
Koşu alanı108*42 cm Koşu bandınızın hareket alanı koşarken hareket özgürlüğünüzü kısıtlanmamalıdır. Forma girmek için ideal ölçülerde koşu alanına sahip olmalısınız. 108*42cm alan sizin için konforlu ve rahat bir alandır. _x000D_
Program sayısıP1-P15 15 ayrı programı sayesinde antrenmanlarınızın şiddetini değiştirebilir ve daha hızlı güç kazanabilirsiniz. Zayıflama hedefinde iseniz daha kolay zayıflayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz doğru seçimlerle bu programlar sayesinde hedeflerinize çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendinizin belirlediği zaman dilimini girerek (orn: 30 dk) geri sayımla kendi programınızı yapabilirsiniz. _x000D_
Emniyet anahtarıGüvenli emniyet anahtarı tehlikeli bir durumda anahtarın cihazdan ayrılarak cihazın elektriğini keserek düşme riskini ortadan kaldırır. Emniyet anahtarı takılı olmadığı zaman koşu bandı çalışmaz. Ekran verileri 0 gösterir. Kauçuk ayaklar zeminin çizilmesini önler. Tasarruflu elektrik sistemi sayesinde aylık tüketiminiz 1 ampul tüketimi kadardır. Pasifik Koşu bandımız kolay kuruluma sahiptir. Kolay kurulumu sayesinde kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Tekerlekleri ile kolayca taşınabilir. Tam kaplanabilirliği sayesinde yer kaplamaz. Yatak, koltuk gibi eşyalarınızın altında saklayabilirsiniz. Ekran kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir. Ana konsolda telefon tutma yeri bulunmaktadır. _x000D_
Öneriler: Egzersiz yapmadan önce isınmanız daha sagliklidir.İsinnan kaslar daha kolay gerilir, bu nedenle ısınmak için aşağıdaki yöntemlere uygun olarak germe egzersizleri yapın. 1.Vücudu, sırtı ve omuzları rahatlamak için vücutunuzu öne doğru yavaşça eğin. (bkz. Şekil l). 2. Bir bacağınızı doğru düzleştirin, ayak parmaklarınıza dokunmaya çalışın ve 10-15 saniye tutun (bkz. Şekil 2). 3. Duvarı yönünü eğmek için bacakları düz ve topukta tutun. 10-15 saniye. (bakınız Şekil 3). 4 . Sol elinizle duvarı veya masayı kullanarak dengenizi sağlayın ve daha sonra sağ elinizi geriye doğru sağ ayağınızı kalçaya doğru alıp yavaşça çekin ve ön uyluk kaslarınız gerginleşene kadar çekin. 10-15 saniye. Her bir bacak için üç kez tekrarlayın (bkz. Şekil 4). 5. Ayaklarınızı aksine, dizlerinizi dışarıya doğru 10-15 saniye boyunca oturun. Üç kez tekrarlayın _x000D_
_x000D_

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Ürününün Satıcısı, Proforce Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa ürününü 13465.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Ürün Hakkındaki Yorumlar
13465.0 Tl ye satışta olan Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
449 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Alırken biraz tereddüt etmiştim ama çok memnunum şuanda. İndirimli aldım teşekkür ederim teslimat hızlı ve temizdi..
İsim: E** n**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Proforce

Yorum: Uzun araştırmalar sonucu bu ürünü satın aldım öncelikle paketlemesi gerçekten çok iyi yapılmıştı sapasağlam elime ulaştı yurtiçi kargoya da çok teşekkür ederim sağolsunlar kapıma kadar çıkardılar ürün aşırı ağır tek başınıza taşımanız imkansız kurulumu çok zor değil kitapçıktan bakarak 40 dakikada kurdum ilk başta bant kayması sorunu yaşadım ama vDevamını Oku
İsim: Z** S** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: bugün geldi kullanmaya başladık bile hiçbir sıkıntı yaşamadık inşallah bundan sonrada öyle olur satıçıya çok teşekkür ederim paketlemesi muazzam 👏👏👏kargo şirketinede burdan ayrıca teşekkür ederim eşimle ikinci kata çıkardılar normalde ağır kargolar çıkarılmıyo
İsim: s** a**
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: Harika bir koşu bandı. Pazar günü siparişi verdim ve Van’da bulunmama rağmen Çarşamba günü elimdeydi. Kırık, çizik vb hiçbir şey yoktu. Kurulumu biraz vaktimi aldı o da bu işlerde çok deneyimli olmadığım için. Yanlardaki tutacaklar 1.57 boyunda olmama rağmen bana göre bile biraz aşağıda kalıyor, birkaç cm daha yukarda olsaydı benim için tam olacaktDevamını Oku
İsim: D** G**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Gerçekten beğendim. Araştırmalarım sonucu fiyat olarak da gayet iyi. Kurulumu kılavuzdan okuyarak rahatlıkla kurabilirsiniz. Tüm malzemeler içinde gönderiliyor, başka bir malzemeye ihtiyacınız yok. Kargolama gayet sağlam. Kargocuyla birlikte çıkardık yalnız geldiği için. Tavsiyemdir.
İsim: Ebru B.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım gayet sorunsuz ve hızlı geldi çok teşekkürler. Kullanımı ver kurulumu çok basit memnunum
İsim: R** T**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: ürünün zarar görmesi icin paketlenme süper kargoda cok iyi ürünüde kurdum çalısıyor teşekkür ederim 🙏
İsim: S** Ö**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnun kaldım, çok ev için ideal koşu bandı. İhtiyacınız varsa çekinmeden alabilirsiniz
İsim: K** C**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Öncelikle firmaya teşekkür ederim güzel paketleme için kargoda sorunsuz teslim etti ürüne gelince spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için mükemmel bir koşu bandı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz…
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Ürün elime geldi çok iyi kutulanmıştı. Gayet sağlam teslim aldım ürün ağır kargocu arkadaşla birlikte xor çıkardık kutu toplam ağırlığı 60kiloya yakın ürünün kendisi 45kilo kadar. Kurulumu basit şekilde anlatılmış ve kolay oldu. Hız ayarları son derece tatmin edici ses gayet makul. Ürünü ev için tavsiye ederim sonuna kadar 👍
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Çok beğendik çok güzel bir koşu bandı ev için ideal her şeyiyle, kurulumu da kolaydı bir sorun yaşamadık şuan kadar 3 gün oldu henüz kullanmaya başlayalı, umarım bundan sonra da bir problem yaşamayız :)
İsim: Y** Y**
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: Ürünün paketlemesi çok iyiydi hiçbir zarar görmemiş ,tabi yukarı taşımayı kendimiz yaptık,kurulumu tek başıma yapabildim ,performansıyla ilgili sonrasında güncelleme yaparım ,suanda beğendiğim güZel bir ürün
İsim: Nihan Ç.
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Kargo çok iyiydi.benimde yardımım ile yukarı kadar taşıdık.kurulumu çok kolay oldu.daha çok deneme imkanı bulamadım.küçük bir çocuğum var o çok eğlendi.ondan bana sıra gelmedi.çok sessiz çalışıo.sadece biraz ağır.ama çok sağlam ve kaliteli bir ürüne benziyor.teşekkürler trendyol
İsim: Cem Ö.
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Hemen kargoya verildi hızlıca ve sorunsuz ulaştı . Kurulum için gerekli talimatlar anlaşılır , malzemeler eksiksizdi . Bikaç gündür kullanıyor oğlum çok memnun kaldık. Tavsiye ediyorum .
İsim: Betül M.
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: fiyat performans ürünü gayet güzel bayıldım kargo sorunsuz 2 günde elime ulaştı satıcıya teşekkür ederim
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Kesinlikle kaliteli geldi, ev içinde rahatlıkla kullaniyorum her şey özenle paketlenmişti ayrıca aşırı yer kaplamiyor bu da bi artı. teşekkürler
İsim: M** M** S**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Aldığım koşu bandı çok güzel çok kaliteli herkese tavsiye ediyorum paketleme çok güzeldi kargo çok hızlı zamanda geldi çok teşekkür ederim
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: 5yildizi hak etti çünkü çok güzel gayet sağlam gayet güzel paketlenmisti herkesin işini görür düşünmeden alın teşekkürler
İsim: Y** Ş**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: bu kadar performans beklemiyordum kesinlikle alınmalı paketleme ayrıca itinalı
İsim: Ş** B**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Orta bütçe için alınabilecek en iyi koşu bandı ayrıca paketleme çok güzeldi teşekkürler
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Çok tereddüt ederek aldım ama mükemmel bir ürün 12 programlı kalori mesafe nabız hepsini gösteriyor tam istediğim gibi ve çok beklemeden 3-4 gün içinde elimde oldu teşekkürler
İsim: A** T**
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: Hızlı kargo için teşekkür ederim. Hizmet ve üründen çok memnun kaldım
İsim: M** Y**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Sorunsuz teslim aldık denemede yaptım gayet başarılı tavsiyed ediyorum
İsim: I** A**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün paketlenmesi oldukça iyiydi memnun kaldık 😊 teşekkür ederim
İsim: F** N** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: İyi ki almışım , çok memnunum. Satıcısı da ilgili. Alın aldırın
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Ev için boyutu çok uygun, çok ses de çıkarmıyor çok beğendim.Kurulumu da çok basit oldu.
İsim: esra a.
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme güzel daha kullanmadım
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Tüm yorumlarda tutacak aşağıda yazmışlar ben 1.94 boyundayım ve yürüyüş bandında tutacakla ne işiniz var? o kadar çok ve önemli merak ediyorum.ben çok memnun kaldım tavsiye ederim alacak kişilere.firma paketlemeyi özenli yapmış firmaya teşekkür ederim.
İsim: E** A**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Kurulumu kolaydı , beklediğimizden daha fonksiyonlu bir koşu bandı ve kargo şirketi de zamanında getirdi tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: çok güzel bir ürün gondericiyede çok tesekkur ederim çok ilgilelerdi indirimdeyken aldım ama ev için en ideal koşu bandı
Tarih: 11 Kasım 2021

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba bisiklet mataranız var mıdır
Cevap: Merhabalar, bulunmamaktadır. İyi günler dilerim.

Soru: Kurulum yokmu?
Cevap: Merhaba. Kurulum gerekmiyor, ürün %90 kurulu şekilde teslim ediyor. İçinden çıkan kurulum kitapcılığı ile 15dk içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz. İyi günler.

Soru: Ağrı da servisi var mı acaba
Cevap: evet mevcuttur

Soru: merhaba az önce optimum modeli verecekken stokta bitti ne zaman stoğa girer
Cevap: Merhabalar, ürünümüz stokta mevcuttur. Sayfanızı güncelleyerek tektardan sepetinize ekleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kurulumu yaptıktan sonra ilk kullanımdan önce yağlamak gerekir mi ve ne kadar aralıklarla yağlamak gerekli
Cevap: Merhabalar efendim, İçerisinden 2-3 kullanımlık yağ çıkmaktadır. Yağlama sonrası her 15 saatlik kullanım sonrası yeniden yağlanması gerekmektedir. Proforce slikon sprey yağı 500ml veya Proforce sıvı yağ 1 Litre alıp ilerdeki yağlamalarınızda kolaylık yaşayabilirsiniz. YAĞLAMA BAKIMI: Yürüyüş bandının start verildiğinde dönen kısmının (Bant) sağ ve sol tarafından elle kaldırarak zemin tahtasının üzerini yağlıyoruz Ölçek : yağdanlıkla yağladığımızı düşünürsek her iki tarafa da 5'er damla şeklinde kolinin içinden çıkan yağ tek kullanımlıktır yarısını sağ tarafına diğer yarısını sol tarafına uygularsanız yağlama tamamlanmış olacaktır. Sprey ile yapıyor iseniz sağ taraf üst ve alt kısma 1 er tam sıkım olmak üzere ve sol taraf üst ve alta yine aynı şekilde 1 er tam sıkım yapmanız gerekmektedir. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: paketlenmiş halde ağırlığı ne kadar ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Koşu bandının ağırlığı: 43 Kg dır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İyi günler kolay gelsin öncelikle ürün harika çok teşekkür ederim çok beğendim sadece nasıl yağlamam gerekiyor onu öğrenmek istiyorum ve kaç ayda bir yağlamak gerekiyor teşekkürler
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. İçerisinden 2-3 kullanımlık yağ çıkmaktadır. Yağlama sonrası her 15 saatlik kullanım sonrası yeniden yağlanması gerekmektedir. Proforce slikon sprey yağı 500ml veya Proforce sıvı yağ 1 Litre alıp ilerdeki yağlamalarınızda kolaylık yaşayabilirsiniz. YAĞLAMA BAKIMI: Yürüyüş bandının start verildiğinde dönen kısmının (Bant) sağ ve sol tarafından elle kaldırarak zemin tahtasının üzerini yağlıyoruz Ölçek : yağdanlıkla yağladığımızı düşünürsek her iki tarafa da 5'er damla şeklinde kolinin içinden çıkan yağ tek kullanımlıktır yarısını sağ tarafına diğer yarısını sol tarafına uygularsanız yağlama tamamlanmış olacaktır. Sprey ile yapıyor iseniz sağ taraf üst ve alt kısma 1 er tam sıkım olmak üzere ve sol taraf üst ve alta yine aynı şekilde 1 er tam sıkım yapmanız gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Nabiz var yazmissiniz. Dogru mu ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğimiz için teşekkür ederiz.Evet tutma kollarında nabzı ölçer bulunmaktadır

Soru: Bir sorum daha var. Evimdeki alan boy 140 cm, en 80 cm. Bu alana sığar mı? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar, ürün ölçüleri sizin için Uygun ise sığar. İyi günler dilerim.

Soru: Video alabilir miyim
Cevap: Merhaba. Mail adresinizi paylaşırsanız size ürünümüzün videosunu göndeririz. İyi akşamlar.

Soru: Ürünün garanti süresi nedir ve paketlemede sorun yaşarmıyım bazı yorumlarda kırık gittiğini gördüm böyle bi sorun olur mu
Cevap: Merhaba. Ürüne 2 yıl garanti veriyoruz. Eğer ürün elinize ulaştığınıda kargodan dolayı kırık çıkarsa bizimle iletişime geçerek ürünün değişimini sağlayabilirsiniz. İyi günler.

Soru: Kendimiz mi kuracagız?
Cevap: Evet efendim, çok fazla bir işlemi olmamaktadır o yüzden kurmanız kolay olacaktır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: merhaba türk malı mı
Cevap: Merhabalar, ürünümüz yurt dışından ithal edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargo firmasıyla calısıyorsunuz
Cevap: Merhaba. Yoğunlukla Aras kargo ile çalışıyoruz. İyi günler.

Soru: merhaba ürün ağırlığı ne kadar?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. 43 kg ağırlığındadır.Keyiflidir alışverişler dileriz.

Soru: merhaba şipariş verdiğim ürünün teşhir ürünü olmasın lütfen ayrıca cok iyi paketleme dini riça ediyorum kargoda kırılmasın lütfen teşekkürler
Cevap: Merhaba. Siparişiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz sıfır, depodan direk gönderim sağlıyoruz. Paketlememiz avrupa standartlarına göre yapılmıştır. İyi günler.

Soru: Merhabalar ✨ ses çıkartıyor mu
Cevap: Merhabalar efendim, şöyle düşünün normal nefes alma 10dB/A, Motorlu testere 90dB/A. Bizim koşu bandımızın ses 40dB/A. Halı ve zemin Koşu Bandı minderi kullanarak yapılan ölçümlerde 85 kg ağırlığında bir kişinin 6 km hız ile koşması 30 dB/A ya denk gelmiştir. Ev ve apartman ortamlarında kuşkusuz kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü aldık ama açılımı biz mi yapacağız
Cevap: Merhabalar efendim, ürün kolay kurulumdur. Evet efendim sizin açıp kurmanız garantisini bozmayacaktır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, bu koşu bandınızın stoğunu ne zaman yenilersiniz acaba ? Almak istiyorum ancak bir süredir stokta olmadığını görüyorum.
Cevap: Merhaba, pandemik sebeplerden ötürü ürünümüzün üretimi gecikti bu sebeple yeniden stoğa girmesi yaklaşık bir ay sürecektir.

Soru: kolay gelsin servis Van ilinde varmı kurulum yapmak için ben ürünü aldım Van ili Muradiye ilçesindeyim kurulum için kimle iletişim i geçebilirim.
Cevap: Merhabalar,teknik servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz efendim 555-895-30-38 iyi günler diliyoruz.

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa Detaylı Resimler

Pasifik Koşu Bandı - 2.25 Hp, Katlanılabilir, Kolay Kurulum, Led Gösterge, 0.8-14 Km/sa En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü