Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici - Dil Sıyırıcı Bu Ürünü Almalı Mı ?

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 105.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Alanlar Memnun Mu?

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Hakkında yaklaşık 6531 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Ürün Açıklaması

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Ürününün Satıcısı, TBRUSH Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı ürününü 105.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
105.0 Tl ye satışta olan Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6531 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Tam aradığım dil fırçası geldi, hijyenik ve derin temizlik için ideal boyutta. 2 adet daha sipariş ediyorum çocuklarım için. Teşekkürler!
İsim: H** C** Ç**
Tarih: 25 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: T-BRUSH

Yorum: Kızım için aldım
İsim: a** k**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: ilk defa dil temizleyici kullanıyorum uzun zamandır almak istiyordum ÇOK memnun kaldım dili çok güzel temizliyor herkese öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Harika bir ürün, sabahları ilk işim oldu kendisi. Tertemiz, hijyenik bir ürün. Ağız hijyeniniz için mutlaka alın.
İsim: P** Ç**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Diş hekimi olarak öneriyorum ağız bakımı için vazgeçilmez bir ürün
İsim: h** k**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Bu ürünü almadan önce her sabah uyandığım zaman ağzımda sürekli değişik bir tat oluyordu. Dişlerimi fırçalasam bile o tat gitmiyordu. En sonda bu ürünü alıp denemek istedim ve gayet başarılı. Dilim kendine geldi resmen :D Tavsiye ederim. Paketlemesini de beğendim.
İsim: M** S**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Bir adet konulan deneme tablet macunum yere düştü üzgünüm 😅 merak ediyordum artık bir ara onu da sipariş ederim. Ürünün kendisi paketlemesi çok güzel, özenli ve kaliteli idi. Teşekkür ederim.
İsim: ERKAN T.
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Paketleme çok özenli gerçekten çok memnun kaldım. Yanında hediye verdikleri naneli tableti denedim ve ondan da almayı düşünüyorum artık, o kadar ferahlattı ki ağzımı. Diş macunlarından çok daha farklı ve etkili oldu. Dil temizleyici fe beklediğimden iyiydi. Çok memnun kaldım 10/10
İsim: C** N** B**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Ürünü sırf merakımdan almıştım, çok memnunum ağız bakımıni ciddi anlamda tamamlayan bir ürün. Özellikle sabah kullanumlarda ağız kokusundan eser kalmıyor.
İsim: Ö** D** Ö**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: günlük kullanıyorum ac karnina Hindistan cevizii yağını ağzımda 15 dk gezdirip bununla siyiriyorum mis pak başlıyorum güne
İsim: M** D**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Merhabalar. Eşim ve kendim için aldım. Çeliği gayet kaliteli duruyor. Harika paketlenmişti. Yanında hediye tablet macunlardan da gönderilmişti. Çok teşekkürler. 💐 Sadece aynı evde yaşayanlar için üzerine Tbrush man ve Tbrush woman gibi yazı eklenebilir ürünlerin karıştırılmaması açısından nacizane öneri. Henüz denemedim ama hindistan cevizi yağıylDevamını Oku
İsim: B** E**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Harikaydı tavsiye ediyorum dostlar
İsim: S** Ö**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: Hızlı kargo ürün bu gün ulaştı hemen denedim ilk kullanımda farkı gördüm teşekkürler
İsim: h** k**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Bir diş hekimi olarak tavsiyemdir
İsim: G** E**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı güzel bir ürün keşke daha önce alsaymışım.
İsim: S** B**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Dil temizleyici formundan dolayı gerçekten çok pratik. Başka ürünlerde kullandım en rahat kavramayı bu ürünle yakaladım. İhtiyacınız var ise bunu değerlendirin.
İsim: C** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Kasım 2022

Yorum: Ürün görselde göründüğü gibi Geldii🩷 Bence Herkesin Kullanması hatta Stoklaması Gereken Bir Ürünn ❤ Minik Hediyesi İçin de Satıcıya Çok Teşekkür Ederiim 🫶🏻 Hijyene Ve Sağlığımıza Dikkat Edelim 💕
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Diş hekimliği öğrencisiyim herkese tavsiye ediyorum hijyenik bir ürün
İsim: E** K**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Harika ötesi bir ürün.. aklınız kalmasın.. muhteşem bir satıcının muhteşem özverisi ile paketlenen yanında da size tebessüm ettirecek mini bir hediye yollanıyor...
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten dili güzel temizliyor. Çelik yapısı sebebiyle uzun süre kullanılabilir. Ağız ve diş sağlığı için kolayca gözden çıkarılabilecek bir fiyat.
İsim: Zeynel A. K.
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: mukemmel bi urun etkisini ilk kullanımda goruyorsunuz
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Daha önce hiç kullanmamış olanlar için yazıyorum. Alsam mı işe yarıyor mu gerekli mi düşünüyorsanız kesinlikle alın. Sabah dişimi fırçalamadan kullanıyorum çok rahatlatıcı ağız kokusunu önlemede yardımcı.
İsim: S** M** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mart 2023

Yorum: Paketleme, hızlı kargo ve gönderdiğiniz hediye için teşekkür ederim. Ürününüzü severek kullanmaya başladım. Gerçekten kaliteli.
İsim: M** K**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Çok iyi inanamazsınız paketleme de çok iyiydi tebrik ederim şiddetle tavsiye olunur
İsim: G** Ç**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: 2 haftadır düzenli kullanıyorum çok memnun kaldım, bir tanede anneme hediye ettim hemen.
İsim: Buse A.
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Beklediğimden daha küçükmüş ama kullanınca bunun daha rahat olduğunu fark ettim. Paketleme çok güzel, plastiksiz ve bir tane de tablet şeklinde diş macunu hediye geldi, çantama attım. Çok teşekkürler
İsim: Y** Ç**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel tam istediğim gibi geldi sağlam paketlenmişti küçük hediyeniz için de teşekkür ederim 💗😊
İsim: Z** K**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: paketleme özenliydi teşekkürler
İsim: B** C**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Çok faydalı ve kaliteli bir ürün aşırı hijyenik paketleme ile geldi
İsim: s** n** e**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: aşşşırı kaliteli ve paketlenmesi çok özenliydi hediye için de teşekkür ederim
İsim: a** a**
Tarih: 24 Haziran 2023

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba agizda metal kokusu bırakıyor mu acaba
Cevap: Merhaba, dil temizleyicimiz paslanmaz çelikten elde edilmiştir. Metal tadı bırakmaz. Sağlıklı günler dileriz 🍃

Soru: Merhabalar, acaba ürünü saklamak için bir kapla geliyor mu?
Cevap: Merhaba , Ürün tekil olarak gelmektedir. Bilgilerinize Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü kullandıktan sonra temizliğini nasıl yapmalıyız? Sıvı sabun ya da katı sabun mu detaylı söyler misiniz?
Cevap: Merhaba sadece su ile durulamaniz yeterli

Soru: merhabalar. ürünün yanında hediye gönderdiğiniz küçük paketin içeriği nedir acaba. şekere benziyor.
Cevap: Merhaba, paket içinde diş macunu tabletlerimizin numune ürünü mevcuttur. Tableti çiğnediğinizde köpürür. Köpürme ile birlikte diş fırçanız yardımıyla dişlerinizi minimum 2dk boyunca fırçalayın ve sonra su ile durulayın. Doğal ve vegan içeriklidir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünü kullandıktan sonra muhafaza edecegimiz bir kılıfnyada kutu varmı acaba?
Cevap: Merhaba,ürüne ait bir kılıf bulunamamaktadır.Banyoda fırça bardaklığınızda muhafaza edebilirsiniz.Sağlıklı günler...

Soru: salam sifaris verdim kalitelisin qoyun ozenle paketleyin
Cevap: Merhaba tüm dil sıyırıcı ürünlerimiz aynı kalitededir,iyi gülerde kullanılsın...

Soru: Diş fırçalamadan önce mi sonra mı kullanacağız?
Cevap: Merhaba,dil siyirici urunumuz sabah uyandiginizda birsey yiyip içmeden, dis fircalamadan once kullanilmaktadir.saglikli gunler

Soru: Saklama kabı yokmu
Cevap: Merhaba,ürüne ait saklama kabı bulunmamaktadır.sağlıklı günler

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol ekspress ile gonderiyoruz

Soru: merhaba dili temizledikten sonra agizda koku olur mu dis fircaladıktan sonra mı yoksa hic bisey yapmadan mı kullanıcaz
Cevap: Merhaba,sabah uyandiginizda birsey yiyip icmeden dil yuzeyinde biriken toksikleri siyirarak kullanabilirsiniz,sonrasinda dis ipi,dis fircalama ve agiz calkalama tableti ile devam edersiniz,saglikli gunler

Soru: ACİL CEVAP!!! Bakır dil sıyırıci mı daha hijyenik ve etkilidir yoksa bu paslanmaz çelik dil sıyırıcı mı? Genel olarak bakırın daha etkili olduğunu duydum ve gördüm.
Cevap: Merhaba,ikiside aynı etkiyi yaratır.Ancak bakır dil sıyırıcının bakımı zordur,zamanla kararma,oksitlenme yapar.Ayrıca dile temas ettiğinden ağızda farklı bir tat bırakabilir.Sağlıklı günler dileriz...

Soru: merhaba bu ürünün üzerinde metal yazıyor ama açıklamada çelik deniliyor ürün çelik mi metal mi?
Cevap: Merhaba,ürün paslanmaz çelikten üretilmiştir.Sağlıklı günler...

Soru: Merhaba ürünü kullanmadan önce herhangi bir sterilize etme işlemi uygulanmalı mıdır
Cevap: Evet efendim

Soru: Ebatları nedir acaba?
Cevap: Merhaba,uzunluğu 15 cm,ağız genişliği 3 cm dir.Sağlıklı günler

Soru: metal diş fırçası kabı satıyor musunuz
Cevap: Merhaba,dil siyiricimizin saklama kabi yoktur,saglikli gunler

Soru: merhaba bilgi verdiginiz için teşekkür ederim önümüzdeki hafta ürünümu bekliyor olucam
Cevap: Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünü bir yıldır kullanıyorum şu an ayrıca hediye için alacağım ; ancak ürünü ne kadar süre içinde yenilememiz gerekiyor acaba? Bir de saklama kabı üretilecek mi? Teşekkürler .
Cevap: Merhaba , Ürün paslanmaz çelikten üretildiği için ömür boyu kullanabilirsiniz. Saklama kabı şu an için üretim planlamalarımızın arasında. Ancak ne zaman stoklarımıza geleceği tarih konusunda netlik yoktur. Bilgilerinize , sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünün yanında saklama kabı geliyor mu?
Cevap: merhaba ,ürün ile beraber saklama gönderilmemektedir.sağlıklı günler...

Soru: Hangi kargo firması ile yolluyorsunuz
Cevap: Merhabalar, trendyol exspress ve aras ile gönderim yapıyoruz, saglikli gunler

Soru: Merhabalar ürün nasıl kullanılmalıdır?
Cevap: açıklamalarda yazıyor efendim

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı Ürüne Ait Fotoğraflar

Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici / Dil Sıyırıcı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü