Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Tavsiye Edilen Yer Neresi

RüyaGemisi

Bilgili
9 Ağu 2023
258
0
0
Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Alınır Mı?
Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Şu Andaki Fiyatı 530.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Hakkında yaklaşık 72 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Detaylı Açıklama

RENK:Karbon gri_x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN FAYDALARI_x000D_
Açma / kapama kolaylığı:Tek seferde açılıp kapanan vidalı paslanmaz çelik kapak. _x000D_
_x000D_
Sağlamlık:Çok sağlam ama ısı yalıtımı sağlamayan paslanmaz çelik. Ağızda tat bırakmaz 233g. _x000D_
_x000D_
Kullanım kolaylığı:Geniş sap ve ağız (taşıması ve bakımı kolaydır). 1 L. _x000D_
_x000D_
Isı yalıtımı:Isı yalıtımı yok. Serinliği korumak için ısı yalıtımlı 1L bir kılıf kullanın. _x000D_
_x000D_
Tamir:MH100 paslanmaz çelik ve MH500 tekli satılan kapaklarla uyumludur. _x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ_x000D_
_x000D_
ÜRÜN BİLEŞİMİ:Şişe/gövde100% Paslanmaz ÇelikKapak90% Paslanmaz Çelik, 10% Silikon_x000D_
_x000D_
SAKLAMA TAVSİYESİ:Saklamadan önce yıkayın ve kurutun. Kapağı açık olarak saklayın. Kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin. _x000D_
_x000D_
KULLANICI TALİMATLARI:Derin dondurucu veya mikrodalga fırına koymayın. _x000D_
_x000D_
TEKNİK BİLGİLER_x000D_
Kullanım önerileri : Paslanmaz çelik ısı yalıtımı sağlayan bir bileşen değildir. İçeceklerinizi mataranızın içinde serin tutmak istiyorsanız ısı yalıtım özellikli bir kılıfla kullanın. Gazlı içecekler için uygundur. Dikkat, mataraya sıcak içecekler koyabilirsiniz, ancak çabuk soğurlar ve matara ısınarak tutması zor hale gelir. Mikrodalgaya veya dondurucuya koymayın. Özellikler : Saplı kapağı sayesinde elde taşınabilir, kayış veya kanca ile sırt çantasına asılabilir. 3,6 cm çaplı boğazıyla taşıması ve bakımı kolaydır. Daha dar olsun istiyorsanız başka bir matara tercih edebilirsiniz (MH500 model). Serinin diğer kapaklarıyla, özellikle de MH500 kapakla (kod: 8575855) uyumludur, sportif bir görünüm ve kullanım sağlar. Paslanmaz çelik kapak ayrıca da satılır (kod: 8615551). Bakım önerileri : Her kullanımdan sonra matarayı sıvı bulaşık deterjanı ve su ile temizleyin. Ürün gerekirse bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dikkat, ürün bulaşık makinesinde yıkandığı sırada kapağın silikonu çıkabilir. Mataranın su sızdırmazlık sağlaması için silikonu tekrar takmalısınız. Kapak ve matarayı ayrı ayrı iyice kurutun. İyice temizlenmesi için karbonatlı suda bir gece bekletin. İlk kullanım : İlk kullanımdan önce ürünün tamamını duru su ile 3 kez yıkayın. Bileşenler ve yasalar : Hem mataranın kendisinde hem de kapağında içecekleri güvende tutan, sağlam ve kolay geri dönüştürülebilir bir bileşen olan 18/8 paslanmaz çelik kullandık. Silikon contası su sızdırmazlık ve kullanım ömrü sağlar. Ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Ağırlık ve boyutlar : Hacim: 1 litre Boyutlar: çapı 8,2 cm X 23,5 cm (sapı inikken) / 25,5 cm (sapı açıkken) Geniş boğaz: çapı 3,6 cm Ağırlık: 233 gram (168 gram gövde ve 65 gram kapak) Mevcut modelleri: 0,6L / 1L / 1,5L Çevresel etkiyi azaltma (1/2) : Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz. Bu termosta 18/8 paslanmaz çelik kullandık. Bu çok dayanıklı, kullanım ömrü uzun, geri dönüşümü kolay ve içecekleri koruyan bir bileşendir. Ayrıca termosun içinde ve dışında cila kullanmadık. Normal kullanım koşullarında metal kısımları 5 yıl garantilidir. Çevresel etkiyi azaltma (2/2) : Ürün ayrıca şu özelliklere sahiptir: - Çözücü madde kullanılmadan lazerle işlenerek işaretlenmiştir. - Yine çözücü madde kullanılmadan tozla boyanmıştır, bu sayede yoğunlaşma sınırlandırılmış olur ve termos elde tutulurken daha az kayar. - Paketlenirken ve taşınırken olabildiğince az ürün kullanılmıştır. - %100 yenilenebilir enerji kullanan bir fabrikada üretilmiştir. - Bu ürün şu an Çin'de imal ediliyor, ancak Avrupa'da üretilmesi için çabalarımız sürüyor. Ürünleri atmıyor, tamir ediyoruz : Ürünlerimiz dağ yürüyüşleriniz sırasında size eşlik eder. Siz kullandıkça eskiyebilir, bazı parçaları aşınabilir, kırılabilir veya kaybolabilir. Termoslarınızın onarımını hızlandırabilmek adına kapaklarını ayrı olarak da satıyoruz. Contaları ise kolayca değiştirilebilirdir. Quechua olarak çevreye duyarlı yaklaşımımız kapsamında bu parçaları sizin için erişilebilir kılıyoruz. Ürünlerin tasarımı: Profesyonel becerilerimiz : Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur. Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenman yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz. Bu benzersiz avantaj sayesinde dağda yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz. _x000D_
_x000D_

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Ürününün Satıcısı, Decathlon Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 ürününü 530.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
530.0 Tl ye satışta olan Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
72 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İndirimde 530tlye aldım kaliteli bir ürün çok beğendim üç günde de geldi kargo patpata sarılmıştı ve kutuya koyulmuştu hasar almamış hiç
İsim: R** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım, kullanışlı
İsim: S** k**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Kocama hediye olarak aldim. Spor icin kullaniyor. Cok begendi.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: ODİ HOME

Yorum: Çok soğuk kalmıyor
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: 1000tl ye aldım 3 günde 500e düşürdünüz helal olsun güzel kazık atıyorsunuz insanlara.
İsim: E** G**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Baby-Shop

Yorum: Akıtma, koku yok şimdilik
İsim: E** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Hafif güzel okul için ideal
Tarih: 12 Eylül 2024
Satıcı: GBA-KOOP

Yorum: çok şık ve kullanışlı, şimdilik memnunum.
İsim: B** K**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: kızım kullanıyordu beğendiğimiz için ikinciye aldım kendime.
İsim: N** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Yürüyüşe giderken kullanması için anneanneme aldım çok beğendi🫶🏻
İsim: G** G** Ü**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: güzel geldi çok beğendik 2 adet aldık
İsim: A** Z**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Plastik şişe kullanmak istemediğim için işyerine aldım. Çok kullanışlı taşıması kolay
İsim: n** ı**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: 10 yaşındaki oğlum için aldim görseldeki renk gelmedi ama ama gelen rengide çok beğendiğim için değiştirmedim hafif ve cok kullanışlı
İsim: C** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2022
Satıcı: ODİ HOME

Yorum: çok güzel daha öncede almıştık
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Eşimin kullanması için aldım gayet iyi
İsim: S** K**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: 2 tane aldım ikisindede inanılmaz bir metal kokusu var suya geçiyor koku
İsim: f** e**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Biz deprem matarası olarak aldık baş ucumuza koyduk, çok kaliteli bir matara…
İsim: P** A**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: oğluma 1 litrelik aldım. kızıma 0,6 litre. sağlam bir ürüne benziyor. beğeniyorlar.
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: guzel kulanisli tavsiye edrrim
İsim: R** A**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Son derece özensiz bir paketleme. Bari havalı naylona falan sarsaydınız. Allahtan ürün zarar görmemiş.
İsim: G** F**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: begendik guzel urun
İsim: Ö** T**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Ürün cidden kurtarıcım oldu kim görse soruyor yıldızı kurma sebebim soğuk tutma özelliği yok ve ara sıra metal tat veriyor ama paketlenmesi ve kargo gerçekten hızlı güzel
İsim: F** A** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Hizli kargo diye buna derim ,siparisi aksam verdim,sabah elime ulasti.Urun cok iyi.
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Tartışmasız güzel
İsim: T** T**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: süper bir ürün
İsim: h** y**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: Güzel ve hafif çantada taşımaya uygun
İsim: I** Y** B**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: Güzel ürün..Tavsiye ederim
İsim: Özlem Ö. O.
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: çelik matara çok güzel
İsim: R** A**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Sağlam geldi teşekkürler
İsim: E** Ç** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Haziran 2024

Yorum: Dayanikli
İsim: N** O**
Tarih: 07 Mart 2023
Satıcı: MAGG STORE

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: kaç saat soğuk tutma özelliğine sahip
Cevap: Kullanım önerileri Paslanmaz çelik ısı yalıtımı sağlayan bir bileşen değildir. İçeceklerinizi mataranızın içinde serin tutmak istiyorsanız ısı yalıtım özellikli bir kılıfla kullanın. Gazlı içecekler için uygundur. Dikkat, mataraya sıcak içecekler koyabilirsiniz, ancak çabuk soğurlar ve matara ısınarak tutması zor hale gelir. Mikrodalgaya veya dondurucuya koymayın.

Soru: alüminyum mu çelik mi?
Cevap: Paslanmaz çelik mataradır.. Ürün adında ve özelliklerinde yazıyor.. iyi alışverişler dileriz..

Soru: Merhaba üretim yeri neresi
Cevap: istanbul ve adana efendim

Soru: Peki üzerinde neden made ın çin yazıyor
Cevap: Efendim ürün Decalton ürünüdür decalthon tüm termoslarında aynı şey yazmakta made in çin olarak isterseniz decalthon müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz bizden yana hiç bir sıkıntı yok gönlünüz ferah olsun

Soru: ağzı çelik mi
Cevap: Merhaba, kapağı da dahil tamamı paslanmaz çelik olacak şekilde tasarlandı.

Soru: boyu kaç cm
Cevap: Merhaba sporsever, boyutlar: çapı 8,2 cm X 23,5 cm (sapı inikken) / 25,5 cm (sapı açıkken) Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Termo mu? Termalmı?
Cevap: Merhaba sporsever, ısı yalıtımı yoktur. Serinliği korumak için ısı yalıtımlı 1L bir kılıf kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Selam, doğa da ateşe konularak su ısıtılır mı?
Cevap: Merhaba Sporsever, ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba, siyah renk mevcut mu? Bir de hediye almayı düşünüyorum paketleme nasıl oluyor acaba?
Cevap: Siyah renk mevcut.. paketleme normal bir karton kutuya, kargo şartlarına dayanabilecek şartlara göre yapılıyor.. hediyelik paketleme kargo şartları için pek mümkün olamıyor.. iyi alışverişler dileriz..

Soru: Kaç saat sıcak tutuyor
Cevap: Merhaba sporsever, çok sağlam ama ısı yalıtımı sağlamayan paslanmaz çelik termostur. Isı yalıtımı yoktur. Serinliği korumak için ısı yalıtımlı 1L bir kılıf kullanabilirsiniz. Dilerseniz diğer ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Yalıtımı nasıl? Ayrıca kapak kısmında plastik yok değil mi?
Cevap: Merhaba sporsever, ısı yalıtımı yoktur. Serinliği korumak için ısı yalıtımlı 1L bir kılıf kullanabilirsiniz. Vidalı kapaklı, tutma saplı, tamamı paslanmaz çelik matara. Sade ve çok dayanıklı bir üründür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba, ürün yere düştüğü zaman ezilme olur mu acaba? birde garantisi var mı?
Cevap: Yere düştüğünde ezilme olma ihtimali tabii ki var.. bu şekilde ezilme olmayacak bir ürün yapılmış olabileceğini sanmıyorum.. garantisi ise yok.. orijinal ve kaliteli bir Dechatlon ürünüdür.. iyi alışverişler dileriz..

Soru: merhaba sizdirmazlik bilgisi yazmiyor , okul cantasina ekleyecegim esyalarin islanmamasi icin uygun mudur
Cevap: Merhaba sporsever , tek seferde açılıp kapanan vidalı paslanmaz çelik kapak sayesinde ürün tam kapandığı sürece su sızıntılarını engeller.Sağlıkla kal!

Soru: siyah ürünün yedek.kapaklari varmı aceba alabiliiyiz.
Cevap: Maalesef stoklarimizda sadece kapak bulunmamaktadır.. iyi alışverişler dileriz

Soru: Merhabalar beyaz rengi mevcut mudur
Cevap: Merhaba sporsever, ilgili ürünün aynı boyutta farklı rengi bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba sporsever, lokasyona göre Trendyol Express ya da Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlamaktayız. Sporla kalın!

Soru: merhaba, ürün buzdolabına koymak için uygun mu?
Cevap: Merhaba Sporsever, buzdolabına koymanızı tavsiye etmiyoruz. Sporla kalın!

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 Görseller

Paslanmaz Çelik Matara - Siyah - 1 L - Mh100 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü