Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik En Düşük Fiyat Nerede?
Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Şimdiki Fiyatı Ile 262.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Hakkında yaklaşık 30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Detaylı Bilgi

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Ürününün Satıcısı, BORENO Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik ürününü 262.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Kullanıcı Değerlendirmeleri
262.0 Tl ye satışta olan Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok çok beğendim çok tatlılar renk hoş takım yaptım ben cartier ile çok güzel duruyor hepsi
İsim: L** S**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:6,5 cm
Satıcı: BORENO

Yorum: Ürün çok guzel çok beğendim 1 haftadır kullanıyorum hiç çıkarmadan rengi fln solmadı inşallah rengi fln atmaz Teşekkürler böyle güzel Ürün gönderdiğiniz için
İsim: B** A**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Beden:6 cm

Yorum: güzel beğendik Kibar şık duruyor
İsim: Ş** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim ve 2.ci siparişimi verdim mükemmel satıcı mükemmel bilezik bayıldımmmmm 🤗🤗🤗👏👏👏👏👏
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Elime çok zor girdiler ama kalitesine görünüşüne vs bayıldım mükemmel
İsim: A** Ç**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: ürün gayet hoş umarım zamanla kararma yapmaz yeterince parlak . 6 numara ince bilek icin uygun .hediye olacagini belirttigim icin hediye pakedinde gonderildi yeterince sağlam paketliydi . kararma vs. yapmazsa 5 yıldız . Alacaklara öneririm
İsim: S** N** Ş**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Çok çok güzel
İsim: S** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim kaliteli duruşuda çok şık insanlar gerçekten altın sanıyorlar hep kolumda kararma yapmadı
İsim: H** D**
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel. 4 al 3 öde kampanyası ile aldım eşime. 4 ürün aldık diye böyle bir gönderim, paketleme olamaz. Hediye aldık. Bu şekilde gelmesi hiç hoş değil.
İsim: H** Y**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Sorunsuz ulaştı çok güzel
İsim: D** C**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: m** k**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: 10 gündür kullanıyorum. elde bulaşık yıkıyorum herhangi bir renk atma solma kararma yapmadı mükemmel
İsim: N** T**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Bayadır kullanıyorum kararma falan olmadı güzel
İsim: M** T**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: kararma yapmazsa güzel
İsim: G** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim gerçek gibi duruyor
Beden: 09 Temmuz 2024

Yorum: Bılezık olculerı dogru geldı kalitesınde su an da sorun yok zamanla kullanıldıkca renk degısımı olur mu bılmıyorm. Iyı ki hediye paketi diye rıca da bulunmusum bnm ricamı kabul edip bir hediye paketinı andıran posete koymuslar. Ama bilezikleri sardıkları kotu bır kagıt vardı yakıstramadım. Urun ne kadar onemlı ise paketleme de o kadar onemldır beniDevamını Oku
İsim: E** Ç**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Kendim almasam gerçek sanacağım o derece kaliteli ve tok bir duruşu var. Bu ajda bileziklerde çok hevesim vardı. İşçilik vs ödemeyeyim diye gerçek altın almadım bakalım eğer hevesimi bununla alamazsam doğru kuyumcuya.. :))
İsim: A** K**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: yanlış boyutta aldığım için bileğime zor taktım çıkartamadım sıkıldığımda ve ya kararsa kestiririm diye düşündüm ve hiç çıkartmadım banyo havuz bulaşık yıkamak kısaca her yere girdi çıktı her hangi bir kararma söz konusu değil aldığımdan beri bileğimde ilk gün gibi duruyor teşekkürler
İsim: R** Ç** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: gerçek gibi kaliteli ve çok hos duruyor. paketleme sağlamdı teşekkür ederim
İsim: Ç** S**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim,gerçekle hiç bir farkı yok ,eğer kullandıkça da solma olmassa mükemmel olacak,Herkes gönül rahatlığıyla alabilir...
İsim: H** B**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok güzeller kaliteli duruyor bileği ince olanlar tercih edebilir 🤩
İsim: m** Ş**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: şimdi teslim aldim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz çok begendim
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel hızlı geldi bileğime zor oldu ama güzel duruyor
İsim: Z** Y** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Merak Edilen Konular

Soru: 25 cm varmı
Cevap: Merhaba efendim, maalesef mevcut değildir.

Soru: 6.8 veya 7 varmı?
Cevap: Merhaba efendim, 6 cm ve 6.5 cm mevcuttur

Soru: kaç yıl garantili acaba
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüzün materyali paslanmaz çeliktir. Denizde, havuzda kararma yapmaz. Markamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Soru: 24cm var mı
Cevap: Merhaba efendim, evet mevcuttur.

Soru: 60 cm 65 cm varmi
Cevap: Merhaba efendim, evet ikiside mevcuttur.

Soru: Bileğim 15 cm, 6 büyük mü olur, 6 da küçük var mı
Cevap: Merhaba efendim, 6 cm sizler için ideal olacaktır.

Soru: Merhaba ilk defa alıcam kararma yaparmı
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüzün materyali paslanmaz çeliktir. Denizde, havuzda kararma yapmaz. Markamız tarafından garantilidir.

Soru: Merhabalar bu modelin en küçük boyu mu
Cevap: Merhaba efendim, evet en küçük boy olup 6 cm seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Soru: Elinizde 6.8 cm var mı
Cevap: Merhaba efendim, maalesef şu an en büyük numaramız 6.5 cm’dir.

Soru: 6.8 yada 7 varmı
Cevap: Merhaba efendim, maalesef şu an en büyük beden 6.5 cm’dir

Soru: merhaba 19 cm bilek ölçüsüne 6,5 olur mu
Cevap: Merhaba efendim, evet 6,5 sizler için ideal olacaktır.

Soru: Merhaba. İç çapı 6,5 cm kaç cm bileğe uygun. 22 - 23 cm e olur mu?
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: Merhabalar altın kaplama mı şimdi bu 14 ayar?
Cevap: Merhaba efendim, evet 14 ayar kaplamadır.

Soru: 22 cm mevcutmu acaba
Cevap: Merhaba efendim, evet 6 cm seçeneği 22 cm’e denk gelmektedir.

Soru: Merhaba ürünlerde kararma olmuyor değil mi
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüzün materyali paslanmaz çeliktir. Denizde, havuzda kararma yapmaz. Markamız tarafından garantilidir.

Soru: merhaba deterjanı teması ederse solarmı

Soru: 100 kg olur mu
Cevap: Merhaba efendim, söylemek istediğiniz maalesef anlaşılmamıştır.

Soru: merhaba bilek ölçüm 19 cm uygun olur mu elinizdeki ölçü
Cevap: Merhaba efendim, 6.5 cm sizler için uygun olacaktır.

Soru: Merhaba rengi 22 ayar gibi mi yoksa 14 ayar gibi teşekkür ederim
Cevap: Merhaba efendim, rengi 22 ayara daha yakındır.

Soru: elinizde 6,8 veya 7 varmi
Cevap: Merhaba efendim, evet 6.8 mm son 2 adet 3’lü olacak şekilde mevcuttur.

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik Ürüne Ait Fotoğraflar

Paslanmaz Çelik Üzeri 14 Ayar altın kaplama 3'lü Ajda Bilezik, Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü