Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Satın Alır Mısınız?
Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Şu Anki Fiyat Aralığı 46.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Teknik Detaylar

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk ürününü 46.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Ürünü Kullananların Görüşleri
46.0 Tl ye satışta olan Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kizim icin aldim dokusu cok guzel yumusacik kaliteli penye
İsim: T** S** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024
Satıcı: Mistirik

Yorum: bedeninizden 1 beden büyük almanız daha iyi olur
İsim: M** E**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok kaliteli bayıldım
İsim: İ** O**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Bütün renklerini aldım hepsi çok güzel ve rahat
İsim: Ö** C** B**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: modeli begendim ama kalibi cok kucuk. . M beden siparis verdim ama kucuk geldi...ve yuksek bel degili ...normali
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı çok güzel
İsim: T** B**
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: Ürün kalitesi müthiş 🙏🙏🙏
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: güzel bence ben beğendim
İsim: Y** A**
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: aslında güzel ama bana çok küçük oldu malesef
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: rengide çok güzel kaliteside
İsim: M** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Görsellle birebir geldi
İsim: E** O**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 3 renk aldım görselle alakasız. İade etmekle uğraşamayacağım. Ama görseldeki gelmiyor bilginize
İsim: D** A**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: desen de sorun yok ama baya kısa olarak geldi ne kadar çekersen çekeyim olmadı
İsim: E** S**
Tarih: 24 Mart 2024

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Ürüne İlişkin Sorular

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim TrendyolExpress, MNG veya PTT firmaları ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Merhaba! İki ürünü aynı anda seçebilir miyim? Nasıl yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: tabi efendim seçebilirsiniz,ilk önce ilk ürünü seçip sepete ekleyin daha sonra tekrar yeni ürün ekleyebilirsiniz

Soru: 90 kiloyum xl olur mu acaba
Cevap: Bu model olmayabilir efendim

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk Ürüne Ait Fotoğraflar

Paulo Model Fitilli Tanga Slip Iz Belli Etmez Külot Mor Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü