Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Şimdiki Fiyatı Ile 699.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Gerçekten İyi Mi?

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Hakkında yaklaşık 82 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Açıklama Ve Özellikler

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı ürününü 699.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Ürünü Kullananların Görüşleri
699.99 Tl ye satışta olan Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
82 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Bir beden büyük almanızı tavsiye ederim 36 giyiyorum iade yapıp 37 aldım
İsim: F** Ç**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: POLKA

Yorum: bir beden büyük almıştım iyi ki öyle yapmışım çok rahat ve çok şık
İsim: S** T**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: begendim kalibinin kucuk oldugunu dusunmuyorum tam beden alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz çok rahat
İsim: N** B**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: ayakkabıyi caok beğendim çok şık duruyor tam oldu
İsim: G** S**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir ürün resimde de belli . Aşırı topuk istemeyenler için harika ben de bu yüzden tercih ettim .1 beden büyük alın
İsim: D** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok hoş ve çok rahat kesinlikle tavsiye bi ürün alın aldırın🥰
İsim: Fatma K.
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: harika bir ürün ayakta çok şık duruyor
İsim: Z** A**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok rahat ve şık teşekkürler 🤗
İsim: M** M**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Baya rahat ve şık
İsim: P** Ş**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabı çok güzel tam göründüğü gibi yorumlara güvenerek 39 sipariş ettim normalde 38 giyiniyorum tam oldu nişanım için aldım nişanlığımın altına çok yakışıcak teşekkür ederim
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahatttt. Hiç yorulmadan bütün gün bu ayakkabıyla dolaşabilirsinizz
İsim: E** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim rahattı
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Anneme aldım şaşırtıcı bir şekilde çok beğendi ve görüntüsü çok rahat değilmiş gibi durmasına rağmen annem çok rahat olduğunu söyledi çok şık düğünlük
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok iyi çok beğendim fiyatına göre süper bence alınmali
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: nişanım için aldım gayet rahat ve harika uyum sağladı 🩷🌸 beden konusunda polkanın diğer modellerini tam kalıp kullanıyorum 36 olarak ama bu çok çok az arkadan taşma yaptı. onu da ön tarafının şeffaf plastik gibi olmasına veriyorum çünkü bir deri ayakkabı farklı kumaş ayakkabı gibi direkt açılmıyor giydikçe de alışıyor daha da oturuyor 🫶🏻💫
İsim: e** ş**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel ancak 39 numara büyük geldiği için üzülerek iade etmek durumunda kaldım
İsim: b** k**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ayakkabı aynı zamanda çok rahat tavsıye ederim özellikle uzun boylular için ideal
İsim: mücella k.
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürün mükemmel gayet güzel alın aldırın
İsim: Y** K**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Ayak numaranızdan 1 numara büyük almanızı öneririm
İsim: A** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ayakkabı muhteşem ayaklarım taraklı olmasına rağmen çok yakıştı
İsim: G** G**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: mehtap i.
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: Ş** D**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: O kadar güzel geldi ki teşekkür ederim çok beğendim
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat kendi numaranızı alın
İsim: Tuğçe C.
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: bence çok güzel çok hoş alın aldırın kızlar
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Mü kemm mellll🥰🤌
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: sivri burun olduğu için biraz tereddüt ettim rahatlığı ile ilgili, ama aşırı rahat ve şık duruyor. ister kot altına ister abiye altına gidebileceğini müthiş bir ayakkabı. fiyatı çok iyi gerçekten. Tam numara alın.
İsim: Ş** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Yanlışlıkla gümüş rengi sipariş vermişim beyaz almak istiyordum ama hem çok rahat Hemde fiyatı uygun olduğu icin iade etmedim
İsim: C** Ö**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ve rahat bayıldım
İsim: B** A**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 39 GELİR Mİ
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Taraklı ayağa uygunmudur
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ise uygundur

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: merhabalar 9 cm lik olanı mevcutmu
Cevap: Merhaba maalesef

Soru: Merhaba 37 bedeni gelecek mi acaba

Soru: merhaba ten rengi tekrar gelicekmi
Cevap: Merhaba, evet önümüzdeki günlerde tekrar satışa sunulacaktır

Soru: 40 numara için hala stok güncellemesi yokmu

Soru: merhaba gümüşün 40 numarası çarşambaya kadar stokta olur mu

Soru: Merhaba topuk kaç cm
Cevap: Merhaba, 3cm

Soru: Salam,ölçü dogrumu?
Cevap: Merhaba, doğrudur

Soru: gri renk mi bu
Cevap: Merhaba, gümüş tondadır

Soru: merhaba ürünün 40 numarasının ne zaman gelir hani bir tarih var mı ona göre alacağım da

Soru: merhaba ayakkabının gri olanının 40 numarası ne zaman gelir

Soru: 40 numaranın stoğunu gunceleme yapicakmisiniz düğün var almam gerekiyor
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: 40 numaranız ne zaman gelicek acaba

Soru: Topuk boyu kaç cm acaba

Soru: Topuk boyu kaç cm

Soru: Merhaba 38 numara güncellenecek mi uzun zamandır bekliyorum

Soru: 40 numarası ne zamn gelicek

Soru: merhabalar 40 numarası için stok ne zaman güncellenir acaba

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı Ürüne Ait Fotoğraflar

Pearly Şeffaf Taş Detaylı İncili Arkası Açık Lastikli Kısa Blok Topuklu Mary Jane Kadın Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü