Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Şimdiki Fiyatı Ile 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Ürün Hakkında Bilgi

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik ürününü 199.0 Tl'den Satılmaktadır.

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Kullananlar
199.0 Tl ye satışta olan Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Tam uyum sağladı
İsim: K** Y**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Şehir Online Mağazacılık

Yorum: tam uydu tavsiye ederim
İsim: A** Ö**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: evde yedekte saklayin derim
İsim: Yasemin T.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Önce yanlış gönderildi fakat hallettik çok teşekkür ederim ilgili satıcı yalnız ilk geldiğinde plastik kokusu vardı zamanla geçiyor
İsim: Z** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Yedek olarak almistim
İsim: i** K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ocak 2024

Yorum: Ürün sorunsuz, termosumuza tam uydu. Pipette plastik Kokusu da yok. Tek eksisi bir pipete bu kadar para vermiş olmam sanırım.
İsim: G** Y**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Çok pahalı uzun zamandır bekliyordum ama bu fiyata alınmaz 4 ay önce bu fiyata komplesi alınıyordu
İsim: M** M**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: gayet guzel kullanışlı sadece pipet kısmını çocuğum ısırıp koparmıştı bizi tüm matarayi atmaktan kurtardı.
İsim: Hasan Ç.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: iyi ki yedek ürünü var bu markanın.yoksa biricik aşk balı oglumun çiğneyip kopardigi pipetleri nasıl yenilerdim.
İsim: K** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Aralık 2023

Yorum: Yanlış ürün. İadeyle uğraşıcam şimdi boşuna
İsim: T** K** A**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Çok kötü kokuyor kesinlikle almayın
İsim: ö** d**
Tarih: 02 Eylül 2024

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba shamobo marka suluk pipeti için uygun mu
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: Kapak gelecekmi yedek ?
Cevap: BEKLIYORUZ EFENDIM BIZDE GUMRUK ISLEMLERI BEKLENIYOR SAGLIK TESTLERI YAPILACAK

Soru: Merhaba shamobo kapağı var mı lila rengi olan?
Cevap: merhaba elimizde şuan stokları bulunmuyor, 15-20 gün sonra stokları güncelleyeceğiz.

Soru: merhabalar seffaf pipetin baş kısmı mı geliyor sette yoksa sadece kapak mı?
Cevap: Bu üründe kapak yoktur efendim sadece pipet aksamları gelmektedir

Soru: kapagi varmi acaba
Cevap: Merhaba efendim yedek kapagin stogunu kontrol etmemiz gerekmektedir

Soru: Merhabalar baby plus çelik sulukların pipeti için de uygun mudur ya da o model için pipet öneriniz var mı
Cevap: efendım bu model shomobo pıpetler ıcın uygundur soyledıgınız model hangı markaya aıt

Soru: Kedili olan suluk tekrar stoğa girer mi ve tahmini ne kadar sürede girer
Cevap: Kedili olandan elimizde var efendim arkadaşlarım diğer renkleri bitince kapatmışlar yaklaşık 1:10 tane olması gerekir yarın sabah ben tam sayısını öğrenip açtırabilirim isterseniz

Soru: Pipet ve pipet ağzı var değil mi?
Cevap: evet efendım urunde sadece kapak bulunmuyor

Soru: Shamobo 350 ml çocuk matarası için lazım. Önceliğim turkuaz ama başka renk de olur
Cevap: maalesef turkuaz elımızde yok efendım soyledıgım gıbı yanlıs bılmıyorsam yesıl ve pembe renk modellerınkınden 1 er adet kalmıs elımızde

Soru: Ebebek markasının baby plus çelik matarası
Cevap: efendım ml ve seklı benzıyor gıbı kontrol ettım resımlerıne baktım ama uyar mı bılmıyorum maalesef bız kendı sattıgımız shamobo modelı ıcın getırdık ama emın olamadım

Soru: Merhaba yedek kapaklarla ilgili bir gelişme var mı ?
Cevap: Halen sağlık testlerinde efendim çıkmasını bekliyoruz

Soru: Merhabalar yeşil yedek kapağınız mevcut mu acaba?
Cevap: Merhaba efendim maalesef tükenmiştir. Uzun bir süre gelmeyebilir fakat takipte kalmanızda fayda var.

Soru: Merhaba shamobo turuncu suluk için yedek kapak varmı
Cevap: yedek kapak henuz gelmedı efendım saglık testlerınde beklıyor

Soru: Kapağı mevcut mudur acaba
Cevap: Efendim elimizde kalmadı gelmesini bekliyoruz

Soru: Merhaba vagon life 350 ml mataraya uygun mudur
Cevap: Merhaba sadece resimdeki Shamobo modelini olan matara için uygundur. Diğer mataralar için uygun değildir.

Soru: Merhaba shamobo 350 ml matara için yedek kapağa bakacaktınız bakabildiniz mi
Cevap: baktık efendım ama cok soran olmustu sıze hangı model ıcın lazımdı

Soru: yedek kapak mevcut mudur acaba?
Cevap: Merhaba efendim şuan için mevcut değildir.

Soru: Merhabalar mor ve turuncunun yedek kapaklarına ihtiyacımız var stok gelecek dediniz ara ara kontrol ettim ama denk gelemedim hiç. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: bır oncekı soruda cevaplanmıstır

Soru: iyi günler bu dediğiniz yalnız pipet mi acaba
Cevap: evet efendım kapaklar henuz gelmedı

Soru: Shamobo turuncu suluk için yedek kapak ne zaman stok gelir ?
Cevap: efendım 1 ay surebılır

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik Detay Resimler

Pembe 350ml Termos Matara için Yedek Pipet Seti 0,35 L Çelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü