Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Satın Alır Mısınız?
Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Güncel Fiyatı 364.0 Tl'den Satılmaktadır.

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Hakkında yaklaşık 5000 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Ürün Detayları

Sinoz Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ML Yağlı Karma Ciltler için_x000D_

Salisilik Asit, Zinc PCA ve Çay Ağ özüyle zenginleştirilmiş formülü cildi fazla yağdan arındırır, pürüzsüz, temiz ve mat bir görünüm . 400 ml>
Yağlı ve ye eğilim gösteren ciltler için özel olarak formüle edilmiş arındırıcı yüz temizleme jeli, ciltteki fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe ken aynı zamanda eneklerin sıkılaşmasını , ve siyah noktaların oluşumunu . İçeriğindeki aktifler sayesinde cildinizi germez, kurutmaz ve dış etkenlere karşı korur. Yüzünüzü nemlendirir ve sebum dengesini . Cildi ferahlatır ve canlandırır.>İçindekiler ve Etkileri:Salicylic Acid: enekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağı kontrol altına alırken aynı zamanda oluşumunu .>Zinc Pca: Yağlı ve ye meyilli ciltlerde yağ oranını>Niacinamide: Cildin nem dengesini koruk cilt bariyerini , böylece cildin sağlıklı görünümünü ve doğal savunma mekanizmasını korur.>Aleo Vera: Cildi yatıştırır ve nemlendirir.>Panthenol: B5 vitamini olarak da bilinen Panthenol, cildi nemlendirir daha canlı durmasını ve cildin onarılmasında etken rol oynar.Cucumber Extract: Cildi arındırır, kurumasını ve dış etkenlere karşı korur.>Tea Tree Extract: oluşumunu önleyici etkisi sayesinde cildi yeniden yapılandırmaya ve onarmaya . enekleri ve arındırır.>Kullanım: Yeterli miktarda ürünü avucunuza sıktıktan sonra su ile köpürtüp, yüzünüzün tamamına masaj yaparak uygulayınız. çevresi temizliğinde lerin tamamen kapalı olmasına dikkat ediniz. Uygulama sonrası köpükten arınana kadar yüzünüzü durulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılabilir. Yağlı ve karma ciltlerin kullanımı için uygundur.Uyarılar: Sinoz Yüz Temizleme Jelini le temas ettirmekten kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde, orijinal ambalajında, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. İlaç degildir, kozmetik üründür, haricen kullanılır. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, 10-15 dk. bekledikten sonra herhangi bir k reaksiyon olmaması halinde yüzünüze uygulayınız.>Ürün İçeriği: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium C14-16 Olein Sulfonate, Glycerin, Propylene Glycol, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Niacinamide, Salicylic Acid, Panthenol, Cucumis Sativus Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zinc PCA, Tartaric Acid, Malic Acid, Pyrus Malus Fruit Extract, Parfum,Vitis Vinifera Leaf Extract, Citrus Medica Fruit Juice Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract,Saccharum Offcinarum Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.>_x000D_

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Ürününün Satıcısı, Sinoz Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için ürününü 364.0 Tl'den Satılmaktadır.

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için En Son Yapılan Yorumlar
364.0 Tl ye satışta olan Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5000 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün. Cildime çok iyi geldi severek kullanıyorum
İsim: P** A**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sinoz Kozmetik

Yorum: Cildime çok iyi geldi. Bittikçe stoklayacağım.
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2023
Satıcı: The Bath Factory

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün kargo da çok hızlıydı hediyeler için teşekkürler
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: ipek gibi yumuşacık yapıyor cildi bayıldım teşekkürler sinoz
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: İndirimdeydi stok yaptim
İsim: Y** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Hassas cildim oldugu için başta biraz tereddüt ettim fakat denildiği kadar varmış, yüzümü yıkadıktan sonra müthiş bir yumuşaklık veriyor ve kuruma kesinlikle olmuyor hiç düşünmeden alabilirsiniz
İsim: E** D** Ö**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Cildi cok guzel temizliyor, goz makyajini bile cikariyor. Ben indirimden 180 tl ye iki adet almistim indikce stok yapacagim
İsim: D** Ö**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: harikaaaaaa alın alın kokusu çok hoş sabun gibi kuruluk asla bırakmıyor stok yapacam
İsim: K** Ş**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: kokusu dokusu miktarı inanilmaz yeterli cok beğendim markanin diger ürünlerini de memnuniyetle kullanıyorum indirime girince tekrar stok yapacağım devamli kullandigim icin cok cabuk bitiyor stok yapmak şart
İsim: o** t**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: hızlı ve güzel paketleme. sinozdan kampanyali zamanlarda stoklanmalık ürünler. teşekkürler kizim icin aldim yorumu deneyimledikten sonra guncelleyecegim. ama simdiye kadar kullandigim bütün ürünlerinden memnunum.guncelleme: kızımın cildi karma ve bu ürün çok iyi temizliyor sivilcelenme yapmiyor severek kullaniyor indirimde tekrar aldım
İsim: G** B**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Vallahi tebrik ederim 1 günde geldi.Kutusu paketlenmesine bakar mısınız ne kadar özenli oldukları buradan belli.Umarım ürün performansı da güzeldir yüzüm çok yağlanıyor ihtiyacı kadar dengelemesi ve yağdan arındırması için aldım bakalım kullanıp göreceğiz
İsim: H** D**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tek kelime ile mükemmel indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: F** G**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: sinoz ürünlerini ilk defa aldım kullanıyorum çok memnun kaldım yüzüm yumuşacık pürüzsüz oluyor ve aydınlık görünüm verdi bundan sonra sürekli kullanacağım urinler herkese tavsiye ederim...😉
İsim: M** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: indirime girdikçe stok yapiyorum çok güzel bir urun
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: ürünler muhteşem stok yapıyorum
İsim: H** D**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün cildimi ışıl ışıl parlıyor
İsim: Melek A.
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: mükemmel bir ürün yüzüme çok çok iyi geliyor. Daha bitmedi ama indirimde olduğu için stok ypmk istedim. uzun zmndir tester gönderilen yağı denemek istiyordum eğer cildime iyi gelirse onu da sipariş vermek istiyorum.
İsim: F** B**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: çok güzel 😍 kokusu stok yapılması gereken yüz temizleme Jeli 👍
İsim: Ö** Z**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Ürün çok güzel bayadır sinozun ürünlerini kullanıyorum cildime çok iyi geliyor çok çabuk ve güzelde kargolanmıştı indirimde stoklanır
İsim: G** A**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: ürünüm çok kısa sürede geldi ilk defa kullanıcam bakalım hediyeler için de teşekkürler #sinoz😊😊
İsim: n** k**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: daha önce sinoz’un salatalık özlü temizleme jelinden memnun kalmistim cildime gözle görülür bi parlaklık verip yag dengesini saglamisti aynı markadan devam ediyorum tesekkürler
İsim: Y** M**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: indirime girdikçe stok yapacak ürün yüzü kurutmadan çok güzel temizliyor sürekli kullandığım ürün tekrar sipariş verdim çok güzel geldi
İsim: M** b**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Bittikçe stok yapacağım bir ürün , hediye için çok teşekkür ederim :)
İsim: Hülya B.
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: stok için aldım indirime girdikçe de almayı düşünüyorumm
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: yıkama jeli gerçekten çok güzel düzenli olarak kullanıyorum yüzümde fark oldu parlak olmaya başladı ☺
İsim: Ü** k**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim . Temizleme hissi çok güzel . Sinoz leke kremi kullanıyordum etkisini görünce diğer ürünlerini de denemek istedim. Şu anlık 3 kez kullandım beğendim. Zam gelmiş iyi ki stok yapmışım
İsim: M** G**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Bu markanın temizleme jelini uzun süredir severek kullanıyorum. İndirime girdikçe stok yapılması gereken bı ürün diye düşünüyorum 👌🏻
İsim: Şeyma C.
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: cildime o kadar oyo geldii ki stok yaptım
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: düzenli olarak kullandığım ürün İndirime girnce stokluyorum çok güzel yüzüme çok iyi geldi
İsim: s** d**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Gerçekten mükemmel ötesi indirme gircikce stok yapılmalı hediye içinde çok tşk ederim iyiki sinoz var ❤❤
İsim: Zeynep G.
Tarih: 09 Kasım 2023

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhabalar, normal bir cildim var. Bu ürün uygun olur mu ? yüzümü ekstra kurutur veya yaglandirir mi ?
Cevap: Merhaba, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Vücut için de kullanılır mı
Cevap: Merhaba, vücut için kullanıma uygundur.

Soru: Yağ bazlı mı su bazlı mı acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Güzel günler dileriz.

Soru: iyi günler efendim Sinoz marka Türkiyeye ait bi marka mı ?
Cevap: Türkiye aittir

Soru: merhabalar 1 hafta içerisinde her gün kullanılır mı yoksa belirli aralıklar ile mi kullanmak gerekir. örneğin 2 güne bir 3 güne bir gibi.
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: sabah ürünü kullandıktan sonra makyaj yapılabilir mi?
Cevap: Merhaba, makyaj yapabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: 11 yaş için uygun mu ?
Cevap: Merhaba, ürün 14 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: salisilik asit oranı nedir
Cevap: Merhaba, niacinamide oranı 0,50, salisilik asit 0,50'dır. Güzel günler dileriz.

Soru: Cilt tonunu açarmı
Cevap: Merhaba, ciltteki sebum dengesini sağlar. Güzel günler dileriz.

Soru: merhabalar karma cildim var. gözeneklerimin küçülmesini istiyorum. Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler İçin olani mi yoksa Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 + Niacinamide %1 200 ml olani mi tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, ürünler arası minimum 10-15 dakika zaman bırakarak kullanmanızı öneririz. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba iyi günler cildim yağlı gözenek problemim ve sivilce skarları vardı cilt soydurma işlemi yaptırdım acaba bu ürün uygunmudur
Cevap: Merhaba, Sinoz Acne Free ürünümüz ile birlikte kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba yesil olan diger yuz yikama.jelinden farki nedir
Cevap: Merhaba, içeriğinde Salisilikasit, zinc pca ve çay ağacı özü bulunmaktadır. Ürün 400 ML'dir. Güzel günler dileriz.

Soru: Karma cildim var ve aktif sivilcelerim mevcut sizce kullanmalı mıyım?
Cevap: Merhaba, ürünü tercih edebilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: vücuta uygulanır mi
Cevap: Merhaba,sadece yüz için kullanılması önerilir.

Soru: ürün su bazlimidir
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Güzel Günler Dileriz

Soru: Hangi temizleme jeliniz gözenek sıkılaştırıcıdır
Cevap: Merhaba, ürünümüz gözenek görünümünü azaltır.

Soru: Yüz yıkama jeli mi? Yoksa temizleme yağı mı?
Cevap: Merhaba, yüz yıkama jelidir. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürün sabah akşam kullanım için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: merhabalar vücut için kullanır mı 🥲
Cevap: Merhaba, vücut için kullanıma uygundur.

Soru: selamlar emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzü hamilelik ve emzirme döneminde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için Detaylı Resimler

Perfect Sebum Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli 400 ml Yağlı Karma Ciltler Için En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü