Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık - Cüzdan En Düşük Fiyat Nerede ?

Ayca

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
289
0
0
Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Şu Anki Fiyat Aralığı 589.9 Tl'den Satılmaktadır.

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Alanlar Memnun Mu?

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Hakkında yaklaşık 393 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Ürün Detayları

Modica Pescol - Mekanizmalı Hakiki Deri Kartlık/Cüzdan_x000D_
_x000D_
EBAT:_x000D_
_x000D_
7,5x10,2x2,2 cm _x000D_
_x000D_
AĞIRLIK:_x000D_
109 Gr _x000D_
_x000D_
HIGHLIGHTS:_x000D_
_x000D_
➢ 5 x Mekanizma İçi + 4 x Mekanizma Dışı Kart Bölmesi (Toplam 9 Kart Kapasitesi) _x000D_
➢ 1 x Şeffaf Bölme (Foto vb.) _x000D_
➢ 1 x Banknot Para Bölmesi _x000D_
➢ Çıtçıt ile Kapanma _x000D_
➢ Unisex Kullanım _x000D_
➢ Çok Amaçlı Ergonomik Tasarım _x000D_
➢ Birinci Sınıf Hakiki Deri & Üst Düzey El İşçiliği & Göz Alıcı Detaylar _x000D_
RFID Koruma*_x000D_
RFID teknolojii kart kopyalayıcı cihazlar ve temassız nakit çekim posları, uzak mesafeli dijital hırsızlıklara kapı açmış durumda. _x000D_
Güvenliğiniz için RFID korumalı yeni nesil cüzdanlarımızı kullanmanız yeterli. _x000D_
Ürünlerimizde kullanılan mikro-teknolojili astar, cüzdanınıza gelen RFID frekans bağlantılarını bloke edip, kişisel bilgilerinize istenmeyen kişilerin erişimini engeller, sizlere güvende olmanın rahatlığını sunar. _x000D_
Ürün özel kutusunda, pelur kağıda sarılı ve kutulu hediye konseptinde gönderilecektir. _x000D_

Özel seri deri ile üretilmiş olup, deri üzerindeki ton ve desen farklılığı bu derinin doğal yapısının sonucudur. >_x000D_

TSE standartlarında Türkiye'de hijyenik ortamda 1.sınıf hakiki deriden üst düzey el işçiliğiyle titizlikle üretilmiştir >_x000D_

Birinci sınıf hakiki deriden üretildiği için yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır >_x000D_

Geniş renk skalası, kombinlenebilir ürünler ve indirimler için Modaincisi mağazasını ziyaret edebilirsiniz. >_x000D_

Üstün kalitesi ve işçiliğiyle hayatınızın her anında yanınızdan ayıramayacağınız Modica cüzdanları keşfedin. >_x000D_

Sık tercih edilen Modica markalı cüzdan, kartlık, çanta ve aksesuarlara sadece Modaincisi mağazasından ulaşabilirsiniz. >_x000D_
Prestij, Kullanışlılık ve Güncel Modayı eş anlı talep edenlere.. _x000D_
Modica Kalitesiyle.. _x000D_
_x000D_
_x000D_
*Görsellerdeki ek aksesuarlar, kartlar ve paralar ürünün kullanımına dair fikir vermek ve fotoğraf çekimi adına kullanılmıştır, sipariş içeriğine dahil değildir._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
*Hakiki derinin doğal yapısı gereği, ürettiğimiz her modelin kendine has dokusu ve renk tonu mevcuttur. _x000D_
Elinize ulaşan ürünün, fotoğraflarda görünenden minör farklar barındırması gayet tabîdir. _x000D_
Derinin kendine has bu değişken yapısı, her modelin eşsiz olması sebebiyle, prestij sahibi kişilerin ana tercih sebebidir._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
*Hakiki Deri Hakkında Kullanım ve Bakım Talimatı: Deri ürünlerde, deri kısımların rengi kullanıma, ışığa, sürtünmeye bağlı olarak değişir, koyulaşır, açıklaşır. Deri ürünler su, sabun, alkol bazlı ürünler ile temizlenmemelidir. Çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Az nemli bez ile ovmadan temizlenmelidir. Bakım için; renksiz vazelin veya renksiz el kremini deri yüzeyine yüzeysel olarak sürerek birkaç saniye ovuşturmak yeterli olacaktır._x000D_
_x000D_
(Su, ter ve leke yapacak her türlü ortamdan etkilenir ve temizlenmesi mümkün değildir.)_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Ürününün Satıcısı, Modica Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan ürününü 589.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Yorum Ve Değerlendirmeler
589.9 Tl ye satışta olan Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
393 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Eşime aldım çok beğendi,çok kullanışlı.Paketleme çok özenliydi.
İsim: Kübra M.
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Modaincisi

Yorum: super gerçekten😍 olduğu gibi geldi çok kaliteli😊 alın aldırın. kardeşlerime aldim kuzenimede almağı düşünüyorum😊👍🏻
İsim: N** H**
Tarih: 19 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: baba aldım çok güzel bir ürün
İsim: E** g**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım paketleme süperdi cüzdan da güzel alınır
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel. eşime aldım oda çok beğendi
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: kardeşime aldım çok güzel beğendi
İsim: mukaddes y.
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: ürün görseldeki gibi, güzel bir şekide paketlenmiş, çok şık duruyor, 3 gündür kulanıyorum, günül rahatlığıyla sipariş verebilir siniz.. metalden dolayı nurmal cüzdandan bi tık daha kalın, bilginize
İsim: A** H**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel ve kullanışlı babama aldım
İsim: Z** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Eşime hediye aldım beğendik teşekkürler
İsim: M** G**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Nişanlıma aldım çok beğendi
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: Nişanlıma aldım begendi. Özellikle kaba durmayan bir cüzdan arıyorduk. Kaba durmuyor bir tık daha ince olabilirdi ama içinde mekanizma ile anca o kadar olur diye düşünüyorum
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: Beğendim babam ve eşime aldım
İsim: Ş** K**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: eşim için aldım çok güzel henüz kullanmaya başlamadı ama rengi çok canlı fotoğrafları biraz soluk görünüyor teşekkürler
İsim: s** b**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Sevgilim için aldım bayıldı
İsim: E** A**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Çok şık ve kullanışlı. Tavsiye ederim.
İsim: F** Y**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: çok kaliteli cüzdan
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel dokusu yumuşaklığı
İsim: C** T**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: eşime aldım, kaliteli tam fiyat performans ürünü
İsim: K** Y**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Babama babalar günü hediyesi olarak almıştım. Her gün teşekkür ediyor çok beğendi kullanımı kolaylık sağlamış 😍
İsim: A** D**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel bı ürün hocama hediye olarak aldım çok begendi
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye aldım çok güzel çok kullanışlı🥰☺
İsim: Esra Ç.
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Eşime hediye aldım. Bu fiyata daha güzel olabilirdi dedi .. Içinde astar kalitesiz ..
İsim: A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: güzel
İsim: H** E** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2024

Yorum: eşime aldım bayıldık tek kelime ile kalitesi kullanımı harikasınız
İsim: I** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Yumuşacık derisi beğendik
İsim: D** D**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Eşime aldim ve cok begendi arkadaşlarinada sipariş verdik herkez begendi
İsim: F** D**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: hediye olarak almıştım beğendim tekrar aldık gayet güzel ve kullanışlı hasarsız elime ulaştı
İsim: Ş** D**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: arkadaşıma hediye aldım gerçekten mükemmel bir cüzdan kaliteli
İsim: r** c**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Duruşu çok güzel eşime hediye aldım umarım oda beğenir teşekkür ederim
İsim: Y** K**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: kardeşime doğum günü için almıştım çok beğendi tavsiye ederim
İsim: s** y**
Tarih: 23 Haziran 2024

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Merak Edilenler Neler?

Soru: garantisi varmı
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin 6 ay garantisi vardır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Ölçüleri nedir
Cevap: Merhabalar, EBAT: 7,5x10,2x2,2 cm AĞIRLIK: 109 Gr , iyi alışverişler dileriz.

Soru: Hakiki derimi
Cevap: Merhabalar evet %100 hakiki dana Deresidir🙏

Soru: isim yazıyormusunuz
Cevap: Merhabalar, lazer makinamız da yaşanan teknik arızadan dolayı şuan da yazamıyoruz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: isim yazıyormusunuz?
Cevap: Merhaba, lazer makinamız da yaşanan problemden dolayı maalesef kişiselleştirme hizmeti verememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba İsim yazabiliyor musunuz cüzdan üzerine ?
Cevap: Merhaba, lazer makinamız da yaşanan problemden dolayı maalesef kişiselleştirme hizmeti verememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: isim yazabiliyormusunuz

Soru: isim yazabilirmisiniz

Soru: isim yazıyomusunuz

Soru: paketlemeti nasıl yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, pelura sarıyoruz ve kendine özel kutusuna koyuyoruz, iyi alışverişler dileriz🙏

Soru: üzerine isim yazdırabiliyor muyuz

Soru: Mekanizması kaç adet kart alıyor
Cevap: Merhabalar, 5 adet kart almaktadır, iyi alışverişler dileriz 🙏

Soru: Merhaba cüzdan üzerine isim yazabiliyor musunuz?

Soru: İsim yazılıyormuuu

Soru: Çıtçıtlı bozulur mu ?
Cevap: Merhabalar kolay kolay bozulmuyor, iyi alışverişler dileriz

Soru: Selam erkek içinmi?
Cevap: Merhaba, unisex bir modeldir. Beyler de hanimefendiler kullanabilir. İyi geceler dileriz.

Soru: isim yazılıyor mu

Soru: Taba rengi ne zaman stoğa gelir acaba?
Cevap: Merhaba, bu hafta stok güncellemesi yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: ne derisi acaba
Cevap: Merhabalar, hakiki dana derisidir, iyi alışverişler dileriz. 🙏

Soru: logosuz alabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar logosuz şu anda mevcut değil, iyi alışverişler dileriz🙏

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan Detaylı Resimler

Pescol - Hakiki Deri Rfid Korumalı Hırsızlık Engelleyici Mekanizmalı Siyah Akıllı Kartlık / Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü