Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane En Düşük Fiyat Nerede

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Alınmaya Değer Mi?
Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Şuanki Fiyatı Ne Kadar 508.8 Tl'den Satılmaktadır.

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Teknik Bilgiler

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane ürününü 508.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Kullanıcı Geri Dönüşleri
508.8 Tl ye satışta olan Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Rahat, şık, ekonomik..
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: POLKA

Yorum: güzel ama bir beden büyük alın derim yoksa çok güzel
İsim: R** Ç**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: 37 alıyorum küçük 38 alıyorum büyük geliyor.
İsim: E** T**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: tam kalıp harika rengi tam istediğim gibi çok canlı değil solukta değil ❤
İsim: P** H**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Bayıldım çok zarif
İsim: K** İ**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Yoğun bir yapıştırıcı kokusu var. Havalandırma ile geçer diye düşünüyorum. Çok güzel bir ayakkabı, bayıldım. Tam numara alabilirsiniz. Birkaç kullanımda katlanma yerleri yıpranacak gibi duruyor ama açıkçası umrumda değil o kadar güzel ki
İsim: K** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ocak 2024

Yorum: Güzeldi fakat kalıpları küçük sanırım bi beden büyük almalısınız
İsim: Z** T**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: size:39

Yorum: diğer yorumlarda da olduğu gibi çizikler ve boyasının silik olduğu yerler mevcut. ama bu modeli ve rengi beğeniyorum ve kullanmak istiyorum. iade edip yeni alsam muhtemelen onlarda da aynı problemle karşılacağım için geri göndermek istemedim. çok rahat bi ayakkabı oldugunu da söyleyemem ama modeli çok beğeniyorum bence tarz bi parça.
İsim: B** D**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Təşəkkür ediyorum çox bəyəndiyim
İsim: S** K**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: güzel fakat kalıp dar bilhassa taraklı ayaklar için 1 numara büyük olmalı
İsim: B** g**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Işıltının trend olduğu günlük kombinlerle de kullanılabilecek spor şık ve rahat bir ayakkabı, malzeme kalitesi belki çok iyi olmayabilir ama sık giyilmeyen bir ürün için idare edecektir
İsim: B** D**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Bayıldım tek kelimeyle harika
İsim: E** H**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim çoookkkk 🤩
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Haziran 2024

Yorum: çok güzel beğendim
İsim: Z** C**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: Urun guzel sık duruyor sadece kumasi cok sert
İsim: R** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: İnanılmaz güzel
İsim: M** Y**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürünü çok beğendim biraz daha soğuk renk bekliyordum fakat bu da güzel. 2 günlük kullanım sonrası fotoğraflarda
İsim: Murat T.
Tarih: 27 Ocak 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ayakkabı 36 ama kalıp olarak 37 çünkü 36 giyiyorum 36 bir numara büyük geldi resmen çok uzun
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel rahat ayağıma vurmadı rengi çok hoş
İsim: G** D**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: rengi efsane....lastik kopuktu 1 puanı ordan kırdım....taraflı ayağım 40 numara...bana aşırı dae geldi eğer 41 olsaydı sipariş ederdim...üzülerek iade
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Göründüğü gibi ama hiç rahat değil ya ayağımı da çok aşırı büyük gösterdi zaten büyük giyiyordum rahatsız etti 🥲
İsim: A** G**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bir yıldız bile fazla….
İsim: n** d**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: süper bayıldım.
İsim: C** S**

Yorum: derisi çok sert rahat değil
İsim: P** Y**

Yorum: Kargo çok hızlıydı bayrama yetişti ayakkabı bende hemen attım valize götürdüm… hayatımda giydiğim en rahatsız edici en kalitesiz ayakkabıyı bayramda deneyimlemiş oldum. Bin pişmanım bu ayakkabılara bu parayı verdiğim için keşke evde bi iki tur atsaydım iade de edemiyorum giydiğim için…
İsim: R** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Sert bir ayakkabı, ben ayağını vuracağın diyor ve kutudan böyle çıktı. Sanırım boyamada hata var ten rengi üstüne boyanmış ve kimi yerlerde boya silinmiş. Benim ayaklarım küçük bana yakışmadı maalesef.
İsim: H** S**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: ürün tek kelimeyle çok kötü arka topuk kismim yara oldu o kısım çok sert hiç tercih etmem kullandığım için iade edemicem ama pişmanlık almayınnn
İsim: k** m**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Aşırı sert ayağıma vurdu çok kötü iade etmek istiyorum ama bir saat tek giydim
İsim: s** e**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Kalıbı dar ve plastik kokuyor.
İsim: B** G** k**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Sadece görünüşü güzel ayaklarımı yara yaptı çok beğendiğim halde giyemiyorum çok acıtıyor arkası
İsim: S** G**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Corap dahilmi
Cevap: Merhaba, hayır

Soru: Merhaba ayak ölçüm 23.6 cm hangi beden uygun olur ? Genelde 37 dar 38 bol oluyor.
Cevap: Merhaba, 38 tercih edebilirsiniz

Soru: Taraklı ayaklar için uygun mudur
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ise uygundur

Soru: Merhaba ayakkabının burun kısmından oarmaklar belli oluyor mu
Cevap: Merhaba, parmak dekoltesi ise kastettiğiniz burun kısmı ölçü olarak derindir ve Petite modelimiz parmak dekoltesi olan bir seri değildir.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Salam.Efəndim 37-38 geyinirəm .Hansı ölçünü önerirsiniz?.Ve Corab linki varsa paylaşırmısınız lütfen
Cevap: Merhaba, ayak yapınız geniş ise 38tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: merhaba gümüş ve goldun 38 i gelecek mi
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: çorapları nerden bulabilirim acaba babetin içine giyinmek için markasını söyler misiniz?
Cevap: Merhaba, aksesuar bilgisi bulunmamaktadır

Soru: Merhaba, 38 numara ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane Görsel Galerisi

Petite Gold Dore Arkası Kapalı Tek Bant Kare Burunlu Baretli Kadın Babet Ayakkabı Mary Jane En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü