Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Ürün Alınmaya Değer Mi ?

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Şu Andaki Fiyatı 721.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Hakkında yaklaşık 24103 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Ürün Tanıtımı

Solante pigmenta lekeli ciltler güneş koruyucu spf50 150 ml solante pigmenta lekeli veya leke oluşma riski taşıyan ciltler için üretilmiş yüksek koruma özellikli güneş losyonudur.Yağsız, suya dayanaklı, non-Komedojenik ve hipoalerjik yapıdadır.Isviçre' den ithal edilmektedir. >_x000D_

Çok yüksek seviyede uva / uvb koruma spf50 ile çok yüksek seviyede uva ve uvb koruması sağlar. >_x000D_

Düzensiz lekelenmeye karşı etki solante pigmenta formülünde bulunan özel bileşenler sayesinde cilt üzerindeki kalıcı hasarların önlenmesine yardımcı olur.Ciltteki renk düzensizliklerin giderilmesine ve yeni leke oluşumlarına karşı cildinizin korunmasına destek olur. >_x000D_

Güçlü antioksidan etki ve yüksek nemlendirme solante pigmenta yüksek miktarda antioksidan madde içermektedir. >_x000D_

Bu sayede cildinizin korunmasına ve zararlı maddelerin yok edilmesine yardımcı olur.Solante pigmenta güneşe karşı yüksek koruma sağlamasının yanında cildinizi nemlendirirken yatıştırır ve besler.Cildinize canlılık katarken cidinizde ipeksi bir his bırakır. >_x000D_

Parfümsüz, doğal içerikli koku solante pigmenta içerisinde parfüm bulunmamaktadır. >_x000D_

ürün %100 orijinaldir.ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. >_x000D_
_x000D_

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Ürününün Satıcısı, Solante Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml ürününü 721.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
721.0 Tl ye satışta olan Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24103 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ba-yıl-dımm. Uzun süredir yüz için güneş kremi arayışındaydım. Sonunda buldum ❤. Bol bol stoklayacağım. Yüze sürümü kolay. Sürdükten sonra lekelerimde azalma oldu.
İsim: M** D**
Tarih: 04 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Süper bir krem yaglılık hissi yok çok memnun kaldım indirime daha sık girerse sevinirim kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ocak 2022
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: herzaman kullanırım süper güneş kremi
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: muhteşem bir ürün stokluyorum her indirimde
Tarih: 24 Nisan 2023
Satıcı: VİTALMED SAĞLIK TİCARET

Yorum: bayıldım yapış yapış değil cildi parlak gösteriyor.eczanece 200 tl dediler indirimde gorunce kaçırmadım alan kesinlikle pişman olmaz tavsiye ederim
İsim: H** A** P**
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: bayıldım ozellikle kargo sorunsuz geldi en çok sevindigimde bu oldu ürün parasına değer bence stok yapilmali
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Mükemmel bir güneş kremi
İsim: D** S**
Tarih: 08 Ekim 2021
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Ürünü cuma sipariş verdim Pazartesi ulaştı arkadaş tavsiye etti okuttum ürün orjinal inşallah çok teşekkür ederim Trendyol ☺
İsim: A** M**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: ürün yıllardır kulaniyorum çok memnunum indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** T**
Tarih: 22 Nisan 2024
Satıcı: Farmahanem

Yorum: Kargo çok hızlıydı bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum ürünün kalitesi belli zaten yağlılık hissi bırakmıyor cilt tonunu eşitlediği farkettim gönül rahatlığıyla alınabilir
İsim: G** D**
Tarih: 25 Nisan 2022
Satıcı: EliteSepet

Yorum: 8 yıldır annem ben ve kız kardeşim kullanıyoruz çok memnunum çok güzel bir güneş kremi
Tarih: 22 Nisan 2022
Satıcı: Maynatura

Yorum: yıllardır kullanıyorum şahane ötesi ben 160 a almıştım fiyatı daha da düşmüş kaçırmayın derim
Tarih: 26 Haziran 2021

Yorum: Senelerin kullandığım tek güneş kremi cildime verdiği nem ve parlaklık süper. Düzenli olarak yaz kış demeden kullanıyorum 👍 tavsiye ederim 🤌🏻
Tarih: 01 Mart 2022
Satıcı: Nrc Cosmoshop

Yorum: paketleme özenliydi. orijinal ürün. en kaliteli ve en hesaplı güneş kremi bence solante çünkü piyasada 50 ml ürünler 300 lira. ciltte kolay dağılıyor ve yağ kusmuyor
İsim: a** ö**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Annem için aldım çok memnun şuanlık
İsim: N** Y**
Tarih: 30 Mart 2023
Satıcı: facedermo

Yorum: Yaklaşık 10 yıldır kullandığım bi güneş kremi normalde eczaneden alırdım burada da satıldığını görünce daha uyguna aldım; çok severek kullandığım bi ürün gerçekten ve cilt lekelerime de uzun süre kullanınca çok iyi geldi , herkese tavsiye ederim.
İsim: Ayşe U.
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Annem için almıştım gayet güzel güneş kremi annem çok memnun kaldı
İsim: T** B**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: urun zaten hep.kullandıgım bir urundu.cillerim var en en koruyucu krem bana gore bu hemde daha ekonomik.Benden hemen sonra fiyati yukselmis iyide almisim .indirime girince tekrar almak akillica olur
İsim: T** B** T**
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: FARMA KOZMETİK VE MEDİKAL

Yorum: ürünü cok severek kullandım cok guzel yapiyor cildi alin aldirin
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: muhteşem bir ürün. cildim çok hassa ve sivilceye yatkın ancak o kadar güzelki cilt tonumu açtığını düşünüyorum gerçekten cildime ışıltı verdi,iyi ki almışım
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Ürün elime bugün ulaştı daha önce de kullandım ve memnun kaldım, kesinlikle fiyat/performans açısından piyasadaki en iyi güneş kremlerinden. Üstelik orijinal bir ürün, tavsiye ediyorum
İsim: E** İ**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: Cilt tedavisi gördüğüm zaman dermatoloğumun önerisi ile almıştım yaklaşık 2013den beri kullanıyorum çok bereketli bir üründür asla çantamdan ayırmam başta yapışkqnlık hissedersiniz ama cildiniz hemen emer o his geçer :)
İsim: Ş** i** T**
Tarih: 14 Mart 2023
Satıcı: Eczaexpress

Yorum: bu güneş kremi yıllardır vazgeçilmezim stok için aldım
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: çok uzun süredir kullanıyorum cilt tonumu güzel eşitledi sürdüğümde cildim pırıl pırıl oluyor ve oldukça uzun süre gidiyor
İsim: İ** U**
Tarih: 12 Kasım 2022
Satıcı: ECZANEMM

Yorum: Nisan ayında almıştım çok memnunum süper bir ürün sadece bunu kullanıyorum başka birşey sürmeye gerek kalmıyor harika bir güneş kremi kullanmaya devam ediyorum.
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: tavsiye üzerine almıştım cilt lekelerimde bir hafta içerisinde düzelme oldu çok memnun kaldım muhteşem bir güneş kremi
Tarih: 11 Eylül 2022
Satıcı: eeczaneden

Yorum: problemsiz elime ulaştı, çok teşekkürler. kontrol yaptım orjinal ürün.
İsim: B** A**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Eczane fiyatının çok altında aldım ürünü ve çok memnunuz aile boyu kullanıyoruz cildime en uygun olanı bu yaz kış severek kullanıyorum teşekkürler trendyol..
Tarih: 09 Şubat 2022
Satıcı: İkoncan

Yorum: Sağlam bir şekilde elime ulaştı. Kutu üzerinde 299₺ yazıyor ben 306₺’ye aldım. Orijinal ürün. Annem için alıyorum ve güneş lekelerine çok iyi geliyor gerçekten cilt tonunu açıyor ve eşitliyor. Çok memnunuz.
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2022
Satıcı: Vitazon

Yorum: çok memnunum zaten kullandığım üründü tavsiye ediyorum benim cildimde lekeler var düzenli kullanimda faydasıni gördüm
İsim: ş** C**
Tarih: 25 Nisan 2023

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Ürüne Dair Sorular

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba.05/2027 sktlidir.

Soru: Hangi kargo veriyosnx
Cevap: Trendyol efendim

Soru: hangi kargo ile calisiyoesunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol express ve aras kargo ile çalışıyoruz.

Soru: yağlı ciltler için önerir misiniz?
Cevap: Merhaba, tüm ciltler için önerilmektedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Yaşlanma karşıtı özelliği var mı
Cevap: Merhaba, detaylı bilgiler açıklama kısmında yer almaktadır.

Soru: merhaba ben altında New formül yazmayan kremden istiyorum elinizde mevcutmu acaba yeni formüller çok akışkan hiç memnun kalmadım eski versiyonunu istiyorum
Cevap: Merhaba urunlerimizin tamami yeni uretimdir.

Soru: Güneş kremin son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhabalar, ürünün son kullanma tarihi 2025 tir

Soru: Merhaba ürün renksiz dimi?
Cevap: merhaba ürün renksiz içeriklidir efendim.

Soru: Şimdi bu önerdiğiniz lekeli ciltler için pigmenta,akneli ciltlere yatkın olan acnes,hassas ciltliyim de immunayı yani üçünü de alayım o zaman karıştırıp cildime süreyim söylediginize göre😂😂Bu üç sorunum da var sorduğum soru çok basit pigmentayı kullanabilirmiyim hassas ciltlere ya da sivilceye yatkın ciltlere de uygunmudur zarar verir mi??Herkesin tek sorunu olmuyor cildiyle ilgili hem lekeli hem sivilceye yatkın hem de hassas ciltlerin kullanabilceği solante hangisi bana onu söyleyin lütfen ben zaten tüm solantelerin tek başına ne işe yaradığını biliyorum
Cevap: Merhaba, sivilceye yatkın bir cildiniz varsa bu ürün yağlı olduğu için sivilce yapabilir. Bu durumda size prpblem oluşturacağı için kullanmamanızı öneririz. Hem lekeli hem sivilceye hemde hassas ciltle için üretilen bir ürün yoktur. Fakat hassas bir cildiniz varsa zaten sivilce problemi de yaşarsınız bu durumda ikisinide ortadan kaldıracak olan immuna olanı alabilirsiniz. İyi günler. EliteSepet

Soru: ürün orjinal mi
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal, son kullanma tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba. daha önce acnes serisini kullanıyordum yüzüm yağlı olduğu için. pigmenta içeriğinden dolayı yüzde yağlanma acne vs yapar mı? bir de yüzümdeki uçuk ve sivilce lekerim güneşte daha çok belli olıypr. koyulaşıyor rengi.. siz ne önerirsiniz? acnes devam mı yoksa pigmenta ile mi devam etmeliyim? teşekküler.
Cevap: Merhaba, Pigmenta ürününün sivilce oluşumuna sebep olduğuna dair bir geri dönüş almadık efendim. Su bazlı bir üründür. Solante Pigmenta ürününü tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: yani bu urun krem mi. jel mi
Cevap: Krem efendim

Soru: hamileler kullanabilir mi
Cevap: Evet efendim

Soru: İçeriği nedir
Cevap: Merhaba efendim ürün bileşimleri şu şekildedir Water Aqua, Chamomilla Recutita Flower Water/ Chamomilla RecutitaMatricaria Flower Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoly Hexyl Benzoate, Mentha Piperita Leaf Water/ Mentha Piperita Perpermint Leaf Water, Butylene Glycol, Bis- Ethylhexyloxphenol Methoxphenyl Triazine, Glyceryl Stearate, Dibutyl Adipate, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Peg-100 Stearate, Niaccinamide, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Ethylhexyl, Triazone, VP/Eicosene Copolymer, Dimethicone, Triethanolamine, Panthenol, Cucumis Melo Seed Extract/ Cucumis Melo Melon Seed Extract, Pvp, Xanthan Gum, Magnesium Aluminum Slicate, Cetyl Phosphate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, DMDM Hydantion, Lecithin, Octadecenedioic Acid, Disodium Edta, Trimethoxycaprylylsilane, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cassia Alata Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Alpha-Arbutin, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract/ Glycyrrhiza GlabraLicorice Root Extract, Mentha Piperita Oil/ Mentha Piperita Perpermint Oil, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium, Sorbate.

Soru: ürünün orjinalligini nereden sorgulayabilirim acaba
Cevap: Geldiğinde üst kapaktaki qr koddan efendim

Soru: İçeriğinde fondöten var mı yoksa beyaz renk mi
Cevap: Merhaba, sormuş odluğunuz ürün fondotenli değildir

Soru: Merhaba losyonla kremi arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba efendim, Ürün tinted losyon ve normal losyon olarak ikiye ayrılmaktadır. Tinted renkli güneş kremidir. Güneş korumasının yanında hafif kapatıcılık sunar. Normal losyon da renksiz formudur. Sizin soruyu yönelttiğiniz güneş kremi normal olanıdır. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle iyi günler dileriz😇🙏🏻

Soru: kuru ciltler için hangisi uygundur
Cevap: Merhabalar bu ürün uygundur

Soru: merhaba ne zaman indirime girer lütfen
Cevap: Merhaba fiyatlarımız günceldir.İyi güünler dileriz.

Soru: İçindekiler
Cevap: Solante Pigmenta SPF 50 Faktör 150 ml Güneş Kremi İçeriği Oktil Salisilat, Titanyum Dioksit, Uvinul A+, Uvinul MC 80, Uvinul T 150 ve Uvinul MS 40 maddeleri ile son derece yüksek bir UVA/UVB koruyuculuğu sağlıyor.

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Pigmenta Sun Care Lotion Spf50 150 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü