Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 949.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Hakkında yaklaşık 1638 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Ürün Bilgisi

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml ürününü 949.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Yorum Ve Değerlendirmeler
949.5 Tl ye satışta olan Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1638 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: indirimi takip ediyorum ve denk gelince hemen alıyorum Dr tavsiyesi ile kullandığım ürün cilt lekelerine soluk bir cilde birebir şifa
İsim: C** Ş** Ş**
Tarih: 05 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Maynatura

Yorum: Mükkkk her kış bir şişe kullanırım mutlaka Orjinal uzun yıllardır kullanıyorum çok memnunum 👍🏻 cildim de ki ufak sivilce lekelerini hemen yok etmeye başladı bile.. c serumu ve güneş koruyucu ile satınalmalısınız….
İsim: H** Ö**
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: Recete

Yorum: gündüz bunu akşamları bu serinin gece kremini sürüyorum, sivilce lekeleri gözle görülür derecede soluyor ve c vit. olduğundan cildiniz parlıyor teşekkürler bioderma <3
İsim: S** E**
Tarih: 27 Ocak 2022
Satıcı: Maynatura

Yorum: Benim favori leke serumum 10 yıldız olsa 10 yıldız veririm . Yüzümü sivilceler bastı ve hepsi de leke kalıyordu serumu bi haftadır kullanıyorum ciddi anlamda lekelerim azaldı . Geçen yılda kullandığımda aynı etkiyi almıştım sivilce yapmıyor ve olan sivilcelerinizi de yatıştırıyor
İsim: D** Ç**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Çok memnun kaldım cildimde fark inanılmaz.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Kasım 2021
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Bittikçe alıyorum, tüm seriyi kullandığımdan beri cildim çok düzeldi
İsim: E** r** U**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Alali nerdeyse 10 gun oldu cildim parliyor sabah aksam kullaniyorum cok koyu lekelerim simdilik duruyor ama bence zamanla onlar da acilacak gibi inanilmaz yogun bir nem de veriyor cildi yumusak ve isil isil yapiyor urune bayildim 🤍
İsim: S** K**
Tarih: 13 Şubat 2024
Satıcı: DERMOPORT

Yorum: cilt tedavisi görüyordum doktor tavsiyesi üzerine aldım kesinlikle çok memnunum yüzümdeki lekeleri bi tık açtı
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: kullandığım en etkili serum. çok pahalı ürünler kullandım hiçbiri bu kadar etkili değil. tek kullanımda bile cildinizdeki farkı hissediyorsunuz. Ben pigmentbio foaming cream ile birlikte kullanıyorum geceleri sabaha ışıl ışıl gergin bi ciltle uyanıyorum kesinlikle tavsiye edilir
İsim: e** k**
Tarih: 10 Nisan 2022
Satıcı: Kozmovip

Yorum: Harika bir ürün cilt tonumu eşitledi 3 şişe kullandım devamlı kullanmayı düşünüyorum
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Çok teşekkür ediyorum ben yıllardır bioderma leke serini kullanıyorum ve çok memlunum gerçekten devamlılık çok önemli çok uzun vadede kullanırsanız kesin çözüm 👍yanındada hediye gönderilmiş çok teşekkür ederim gerçekten memlun oldum
İsim: G** T**
Tarih: 26 Şubat 2022
Satıcı: Dermoshops

Yorum: tam bir aydır kullanıyorum lekelerimde açılma oldu ayrıca yüzü pamuk gibi yapıyor bitmek üzere inşallah indirm olursa tekrar alacam
İsim: R** b**
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: Eczaexpress

Yorum: SKT - 02.25 / bu ikinci Şişecam ilki bitmek üzereyken stokladım. Cildimde bir aydınlanmaya sebep oldu, ama koyu lekelerimi geçirdi diyemem. Zaten koyu lekelerimi cildiyecinin verdiği eczane ilaçları bile geçiremedi. :) o yüzden ikinci bir tüpe daha şans vermeye karar verdim.
İsim: A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2023
Satıcı: Kuzey Işıkları

Yorum: Lekelerim için gittiğim Dr öneresiyle aldım yaklaşık on gündür kullanıyorum açıkcası bu kadar kısa sürede lekerimde bu kadar etkili olmasını beklemiyordum :) yağlı karma cildim ama asla sivilce yapmadı. İlk günden farkı hissediyorsunuz yumuşacık canlı parlak Işıl Işıl bir cilt 🫶boyutu küçük ama işlevi büyük bir ürün kesinle şans verilmeli. KargoDevamını Oku
İsim: N** K**
Tarih: 17 Eylül 2022
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Muhteşem bir ürün birgün böyle bir yorum yapacağım aklıma gelmezdi gep okuordum yorumlarda ama inanın ürünlerimi yüzüme ilk uygulamamdada bile cildim ışıl ışıl oldu ben bu ürünün tüm serisini aldım adan z ye böyle birsey görmedim buzamana kadar bi çom ürün kullandım ama cildim hassas olduğu için pek faydasını görmedim umarım düzenli kullanımda dahaDevamını Oku
İsim: T** C**
Tarih: 09 Mart 2023
Satıcı: ŞİFANNE

Yorum: kesinlikle çok beğendim akşamdan sürüp sabaha parlayan aydınlık bir ciltle uyanıyorsunuz tekrar alırım ilk birkaç gün çok minik 1 2 sivilcem oldu ama kullandıkça geçti cildim alışınca
İsim: n** b**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: okadar kullandigim kremden sonra tek etkili serum ama fiyati indirinde stok yapalim
İsim: Z** K**
Tarih: 28 Kasım 2023
Satıcı: BIODERMA

Yorum: çok etkili bir serum. memnunum ve tekrar alacağım bir ürün. umarım indirime girer
İsim: Ö** D**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Harika bir ürün fiyatı tekrar düşerse stok yapmayı düşünüyorum teşekkürler Trendyol👍👍
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: doktorum önermişti zaten kullanıyorum etkisini bilerek aldım neredeyse 8.10 yıllık lekelerimde var bu 2.ci şişe lekelerinden ciddi anlamda açılma oldu şimdi serisini aldım tavsiye ederim
İsim: d** Y** K**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: anneme almıştım memnun baya alın derim hassas ciltlere uygun bence
İsim: A** T** D**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Ilk kullanimda bile yuzum aydinlandi muthis 😍
İsim: S** Y**
Tarih: 16 Mart 2022
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: Ürünü 3 aydır kullanıyorum cilt tonum eşitlendi, lekelerim açıldı
İsim: K** T**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: sağlıklıbesleniyorumyiyemem zeynep önerisiyle aldım. Aşk kadın ya hatalı tek bi önerisi olmadı cok sevdim ürünü lekelerimi bayagı açtı.
İsim: M** A**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: Kaçıncı alışım sayamadım bile, o kadar güzel o kadar mükemmel ki anlatamam. Özellikle yüzünde pul pul dökülme olanlara şiddetle tavsiyem. Akşam yüzünüzü güzelce temizleyin sonra üstüne bunu sürüp yatın sabah kalktığınızda yumuşacık ve parlak bi ciltle uyanacaksınız. 💘🤩
İsim: E** Ç**
Beden: 26 Kasım 2023

Yorum: Artık rutinim oldu bu serum ayrıca paketleme de güzel
İsim: A** A** G**
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Welldermo

Yorum: Tek anlamıyla mükemmel stoklamayı düşünüyorum hediyeler içinde çok teşekkür ederim ❤ hemen elime ulaştı 🙏🏻
İsim: Ş** A**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Hediyeler için teşekkür ederim, paketleme de çok güzeldi, hepsi kaliteli ürünler. Sizi çok sevdimm
İsim: G** P**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: severek kullandim , 2 kutu bitirdim, c vitaminli oldugu icin ozellikle rercih etmistim
İsim: O** C**
Beden: 07 Ocak 2023

Yorum: Ürünü annem için aldım. Görünür lekelerinde ortalama 1 aylık kullanımında gözle görülür azalma oldu . Bioderma kalitelisinden ödün vermiyor
İsim: K** Y** M**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhba kızarmaya vok müsait aşırı hassas cildim var uygunmudur
Cevap: Cilt hassasiyetiniz varsa hekiminize danismanizi tavsiye ederim.iyi aksamlar

Soru: Merhaba bu serum ile , vichiy b3 serumu ile birlikte kullanılabilir mi , ya da aralıklı günlere bölünüp mu uygulanmalı cildimde oluşan leke için tedavi sağlamak istiyorum
Cevap: Merhaba. 2 serumu ayni anda kullanmayi cok tavsiye etmiyorum. Reaksiyon verebilir. 2 serum kullanmaktansa serum ile birlikte krem kullanip kremin etkisini arttirmak daha faydali olacaktir sizin icin. Keyifli alışverişler sağlıklı günler

Soru: sabah kullanılir mı
Cevap: Merhaba gece serumudur efendim.

Soru: cildi soyma işlemi mi yapıyor, yazın kullaniliyormu
Cevap: Merhaba, Yazın güneş koruyucu kremle birlikte kullanmanızı öneririz, soyma işlemi yapmaz, Özellikle hassas ciltler göz önüne alınarak üretilmiş ve formülünde C vitamini de olan bir serumdur. Gece serumu olarak üretilen bu ürün leke sorunları olanların lekelerin azalmasına katkı sağlar. Bunlarla birlikte, bireylerde daha aydınlık bir görünüm de sağlar.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar. Öncelikle trendyol express. Göturmedigi yerlere yurtici kargo ile gonderiyoruz efendim.

Soru: merhaba yaz mevsiminde gece sürülse olur mu yine de sabah güneşe çıktığımızda bi yan etki olabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar; Bu konuda markasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygulama Pigmentbio H2O veya Pigmentbio Foaming Cream ile temizledikten sonra her akşam yüze 4 (alın, yanaklar, çene) ve boyna 1 olmak üzere 5 damla olacak şekilde 1 ay boyunca uygulayın. Geceleri tek başına ya da Pigmentbio Night Renewer’la, gündüzleri ise Pigmentbio Daily Care SPF 50+ ile kombine olarak kullanılabilir. Göz çevresi temasından kaçının. Özellikle kullanım talimatlarını takip etmeniz önerilir. Etki mekanizmasına bağlı olarak karıncalanma hissine neden olabilir, bu his hızlı bir şekilde kaybolmaktadır fakat hassasiyetin devam etmesi durumunda ürünü kullanmayı bırakın ve dermatoloğunuza danışın.

Soru: Merhabalar.Ürününüz yazın kullanıma uygun mudur?Uygunsa kullanım sonrası nelere dikkat etmeliyiz
Cevap: Merhaba, Şuan soru-cevap ekibimiz aktif değildir. Sorularınızı hafta içi 09:00 - 18:00 arasında tekrar sorabilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür dileriz.

Soru: Göz alti icin kullanilabilir mi? goz cevresine uygun mu?
Cevap: Merhaba, göz çevresi için uygun değildir

Soru: merhaba goz cevresi kullanimina uygunmu
Cevap: Merhaba efendim hayır göz çevresi harici kullanımı uygundur

Soru: merhaba ürün orjinal mi
Cevap: Merhaba Ürün orijinaldir naos puanlı gönderilmektedir Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 😊

Soru: yüzümde sivilce lekrler mevcut gidermi
Cevap: Merhabalar, ciltte oluşan tüm lekelerin tedavisinde kullanılır

Soru: ürün orijinal mi acaba? nasıl anlariz
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal, son kullanma tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb lar bu ürünün son kullanma tarihi nedir acaba
Cevap: Merhabalar, 10/24

Soru: Merhaba. Ürünün orijinal olduğunu nerden anlayacağız?
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal, son kullanma tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba naos puanı var mı
Cevap: Merhaba, naos puanı mevcuttur.

Soru: Ürün orijinal mi? Hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal, son kullanma tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo ve Trendyol Expres ile gönderim sağlıyoruz, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hamıleler kullanabılır mı
Cevap: Merhabalar, Firma tarafından hamileler ve emziren anneler kullanamaz ibaresine yer verilmemiştir. Özel durumlar için doktorunuza danışarak kullanılmasını önermekteyiz.

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba ürünün son kullanma tarihi 12.2024 tür. Sağlıklı günler dileriz

Soru: ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal, son kullanma tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderilmektedir. Üretici firma müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sprgulatma yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bioderma sebium foaming temizleme jeliyle yıkadıktan sonra kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar, evet temiz cilde uygulamanız daha iyi sonuç almanızı sağlar

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml Resim Galerisi

Pigmentbio Leke Karşıtı C Vitaminli Peeling Etkili Gece Serumu 15 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü