Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Alanlar Memnun Mu?
Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Şimdiki Fiyatı Ile 779.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Hakkında yaklaşık 3421 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Detaylı Açıklama

_x000D_
_x000D_

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml ürününü 779.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
779.0 Tl ye satışta olan Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3421 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Lekeleri gideren açan beyazlatan mucizevi bir krem ben çok memnunum indirime girdikçe düzenli takip Edip oluyorum herkese tavsiye ederim
İsim: Melek S.
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Recete

Yorum: çok güzel bir ürün genital için almıştım 2 hafta düzenli kullandım,sonuç bariz şekilde ortadaydı.ayrıca bilek kararmaları için de kullandım ve etki etti kesinlikle parasını hak ediyor.
İsim: A** B**
Tarih: 18 Nisan 2022
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Evveett bitirdim kremi aralıksız krem bitene kadar hergün sabah ve gece yatmadan günde iki kere bacak arasına sürdüm bikini bölgesine ve 2 ton kadar açıldığını gördüm burda önemli olan düzenli olarak aksatmadan kullanmak kızlar Ozaman kesinlikle işe yarıyor
İsim: S** S**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: ben bu urunu cok uzun zamandir kullaniyorum, lazere ilk basladigim siralar almistim ve sonuc harikaydi. duzenli kullanimda cidden fayda ediyor fakat urunu kullanmayi birakinca hiperpigmentasyon geri donuyor gibi. her sey bi yana bu konuda ise yarayan en guzel urun bence. dipnot: ise yaramadi diyen arkadaslar bence oncelikle bi insulin direncleriniDevamını Oku
İsim: P** Y**
Tarih: 20 Temmuz 2022
Satıcı: dermopera

Yorum: ürün çok iyi etkisi inanılmaz üçüncü kez aldım cildimi bebek gibi yaptı çok memlun kaldim tafsiye ederim ama duzunli kullanmak gerek
İsim: sevim t.
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: Kesinlikle düşünmeden alın. Birçok bloggerı takip ediyorum cilt bakımı konusunda ve çoğu kararmalara bu ürünün en etkili ürün olduğunu söylüyor. Denemek istedim korka korka özellikle de bir tık pahalı olduğu için beklediğim etkiyi yapmazsa diye korktum. Ama beklediğimden çok daha iyi etki etti ki iki haftadan daha kısa bir sürede etkisini görmeye bDevamını Oku
İsim: meryem ö.
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Haziran 2022

Yorum: Alın aldınır. Kesinlikle koltuk altım için aldım doktor tavsiyesi ile 1 ay düzenli kullandım suan gayet farkedilir sekilde acıldı rengi
İsim: Tuğçe C.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: muhteşem indirimde iken almıştım
İsim: S** K**
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Eczapazar

Yorum: Bir süredir kullaniyorum faydasını görmeye başladım. kargo hızlı paketleme özenli teşekkürler
İsim: N** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bi krem boyu da yeterli bence indirimde yine alinir
İsim: Elifnur Ş.
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: dermatoloğumun tavsiyesi üzerine aldım ve yorumları okudum çok güzel sonuçlar alacağıma inanıyorum Hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: K** Ç** G**
Tarih: 03 Şubat 2024
Satıcı: BIODERMA

Yorum: Duzenli kullanimda etki ediyo
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: hizli teslimat ve ozenli paketleme..cok begendim ilk kullanimda bile renk esitledi..duzenli kullanimda renkte acarsa tekrar alirim..
İsim: e** e**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: Hızlı kargo, hemen denicem düzenli kullanmaya çalışıcam umarım iyi gelir. Yanındaki hediye güneş kremlerini görünce çok sevindim çok teşekkür ederim
İsim: R** P**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Ürünü bir haftadır kullanıyorum düzenli olarak kesinlikle fark yarattı. Eminim düzenli ve uzun kullanımda etkisi daha fazla olacaktır.
İsim: I** K**
Tarih: 19 Aralık 2021
Satıcı: Sağlık Candır

Yorum: gerçekten işe yarar bir krem bioderma nin kullandigim her ürününü kaliteli buluyorum. koltukaltim için almıştım baya fark oldu düzenli kullanmamama rağmen.
İsim: elif e.
Tarih: 10 Eylül 2021

Yorum: Minik hediyesi için satıcıya teşekkürler ☺
İsim: C** U**
Tarih: 12 Eylül 2022
Satıcı: HIZLI KAPINDA

Yorum: Düzenli kullanımda etkili
İsim: T** C**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Ürünü cildiye doktorumun önerisi üzerine aldım. Naostan gelmişş çok mutlu oldum hediye de vardı teşekkür ederim, umarım tekrar indirime girer
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: çok merak ediyorduum kuponla aldım ve yanındaki minik ürünler çok mutlu etti beni çok merak ettiğim urunlerdi diğer ürünleride inşallah bir gün alabilirim
İsim: N** F**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: düzenli kullanimda etkisini gördüm
İsim: n** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2022

Yorum: Almak ıcın ındırım beklıyorum çok memnun kaldım resmen ıkı ton açtı kararmalarımı
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Eczanelerde neredeyse 100lira daha pahalı olduğu için orjinal gönderilecek mi diye çok korkmuştum ama iyi paketlenmiş ve orjinal geldi. Sabah akşam düzenli kullanıyorum ve etki ediyor ikinciyi alacağım
İsim: Y** S**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Lazer sonrası oluşan koltukaltı kararması için ürünü aldım. İlk kullanımdan itibaren renk açılımı gözlemledim. Günde 2 defa kullanıyorum. Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.
İsim: İris G.
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Ürün paketmesi çok iyi indirime girdikçe alıyorum çok memnunum doktorumun önerisiyle aldım
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Ürünüm elime geldi. Ürünün orjinalliğiyle ilgili çok terreddütüm vardı fakat ürün orjinalliğini kanıtladı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Özellikle koltuk altı kararması için mükemmel bir krem. Bir tüp bitirdim neredeyse tamamen kararmayı giderdi. Bir tüp daha aldım işimi garantiye almak için. Açıkcası bu ürünün krem ürünününden sonra kullanın yazıyor ama ben öyle kullanmama rağmen etkisi çok iyiydi . Her duştan sonra az miktarda düzenli olarak sürdüm. Pahalı bir ürün ama değer
İsim: C** z**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: düzenli kullanımda etkisini gördüm tavsiye ederim
İsim: D** T**
Tarih: 28 Eylül 2022
Satıcı: dermopera

Yorum: Çok memnunum işe yarıyor düzenli kullımda yüzümdeki lekelerde azalma oldu
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Düzenli kullanımda fark görülüyor.
İsim: E** u**
Tarih: 18 Ocak 2022

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürün orijinal mi
Cevap: Merhabalar ürün Bioderma kozmetik firmasının orijinal ürünüdür. Eczanemiz bu firmanın yetkili satıcısıdır

Soru: Merhaba .Ürün orijinal midir acaba
Cevap: Merhabalar, şirketimiz tüm Türkiye Eczanelerine satış yapmakta olan bir ecza deposudur. Tüm ürünlerimiz, ilgili şirketlerden yada ulusal tedarik depolarından faturalı şekilde satın alınmaktadır. Aynı şekilde, bizde tüm siparişlerimizi faturalı şekilde satışa sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz orijinaldir ve Trendyol vesilesi ile sizlere temin edilmektedir. Bu hassas konuyu bilgilerinize arz eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar. Ürünü ne kadar süre kullanmalıyız. 1 kutu yeterli mi?
Cevap: Merhaba düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz

Soru: Merhaba. Ürün orijinal mi, kodu nedir
Cevap: Merhaba.orjinal üründür.

Soru: Orjinal ürünmü çünkü bazı sıtelerde fıyatı yuksek sızde uygun fıyatlı neden. acaba?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin hepsi orijinaldir ve belgeleri ile Trendyol'a kanıtlandıktan sonra satışa açılmıştır. Fiyat uygunluğu ise tamamen satış stratejisi ile ilgilidir. Dönem dönem bazı ürünler uygun fiyatlardan verilebiliyor.

Soru: merhaba orijinal ürün mü
Cevap: Evet efendim direk distrübitör firmalardan teaarik edilmektedir.

Soru: bu ürünü kullandıktan sonra başka bir nemlendirici kullanmamızda bir problem olur mu
Cevap: Merhaba cildinize uygun nemlendirici kullanabilrsiniz

Soru: bu ürün yüze kullanılıyor mu bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim.Sadece vücut kullanımına uygundur .Sağlıklı ve güzel günleriniz olsun.

Soru: bikini bölgesine sürülür mu
Cevap: Merhaba; özellikle koltuk altı, bikini bölgesi, diz ve dirsek bölgeleri içindir.

Soru: orjinalmi urun
Cevap: Merhabalar, farmabin olarak tüm ürünlerimizde %100 orjinallik garantisi sunmaktayız. Ürünlerimizi, barkodu ile beraber Sağlık Bakanlığı'nın ürün takip sisteminden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Trendyol orjinallik konusunda biz satıcılardan mutlaka resmi belgeler talep etmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürün jelatinli değildi orijinalliği noktasında şüphe duydum.
Cevap: Merhaba, Tüm ürünlerimiz %100 orjinaldir, Son kullanım tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderiliyor. Orjinalliği hakkında endişeniz olmasın efendim güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba bu urun ne için faydalidiir kara bolgeleri beyazlatirmi bide bikink bolgesine kulanilirmi
Cevap: Merhabalar. Düzenli kullanımda sonuç veren ürün özellikle diz, dirsek ve bikini bölgesi içindir.

Soru: merhaba ürün orijinal mı sorusuna sürekli farklı kişiler cevap vermiş neden acaba orijinalliğini nerden anlıcaz
Cevap: Mağazamızda satılmakta olan tüm ürünler orijinal olup, Naos puanlı olarak sevk edilmektedir. Mağazamızdan güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Aynı soru değişik dönemlerde farklı mağazalara sorulduğu için aynı soruya her mağaza ayrı ayrı cevap vermektedir.

Soru: Bu ürünün ağız kısmında koruyucu bir şey yok mu? Kapağını açar açmaz içinden ürün çıktı ve sıkarken içi boş gibiydi. Sanki önceden kullanılmıştı?
Cevap: Merhaba, ürünler firmadan gelen ambalaj ve paketinde satışa sunulmaktadır efendim.

Soru: Hangi bölgelere kullanımı uygun acaba ?
Cevap: Merhabalar, kullanılan bölgeler: bikini bölgesi, koltuk altı, diz ve dirsekler.

Soru: dizlerimde cok kararma var sadece ona etki edermi
Cevap: Merhaba, detaylı bilgi için marka web sayfasını ziyaret etmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderim sağlamaktayız. Kargo firması teslimat adresinizin bulunduğu lokasyona göre otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Soru: Merhabalar bikini bölge kararmaları için kullanılır mı? Evet ise nasıl ve ne sıklıkla kullanılmalı?
Cevap: Merhaba, Hassas, özel bölgeler ve eklem bölgelerinde görülen kararmaların azaltılmasına ve cildi aydınlatarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı nemlendirici ve yatıştırıcı etkili bakım kremidir. Kullanım Şekli: Ürünü kullanacağınız bölgeyi ilk olarak temizleyin. Ve ürünü cildinize uygulayın. Ayrıca ağda gibi işlemler sonrasında cildiniz fazla kızarıyor ve bunun sonucunda da renk farklılıkları ortaya çıkıyorsa bu ürünü yaptığınız işlemler sonrasında kullanabileceksiniz.

Soru: Yüz kısmında kullanımda sorun olur mu
Cevap: Merhaba yüz için serinin diğerlerini kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba yüze serumlardan sonra nemlendirici olarak kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, mesajınız için teşekkür ederiz. Şu anda mesai saatleri dışındayız, çalışma saatleri içerisinde mesajınızı tekrar iletebilirsiniz geri dönüş yapılacaktır.

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml Detaylı Fotoğraflar

Pigmentbio Sensitive Areas Genital Bölge, Eklem Bölgeleri Kararma Karşıtı Aydınlatıcı Krem 75 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü