Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band En Ucuzu Nerede Bulunur?
Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Güncel Fiyatı 78.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Detaylı Bilgi

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Ürününün Satıcısı, GAZELMANYA Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band ürününü 78.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Ürün Hakkındaki Yorumlar
78.0 Tl ye satışta olan Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kalın ve sağlam görünüyor
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GAZELMANYA SPORTS

Yorum: harika skuat bununda çok güzel oluyor
İsim: A** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ürün yumusak densede sert hizlı karğo
İsim: K** B**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: sertliği gayet iyi
İsim: C** K**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Çok sevdim
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: beğendim ama biraz daha dar olabilirdi
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: Açıkçası bu kadar kaliteli beklemiyordum. Yumuşak diye geldi ama değil olsun tam benlik 💪 orta ve sert bantlarını da alacağım 🤸‍♀️
İsim: I** Ç**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Siparişlerim istediğim gibi geldi. Teşekkürler
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Beklemediğim daha farklıydı
İsim: G** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Agirligi ne kadar acaba
Cevap: hafif bir ürün efendim

Soru: Hangi kargo
Cevap: tex efendim

Soru: Hediyesi nedir ?
Cevap: hedıye yok efendım

Soru: merhaba bana hafif değil de sert olan lazım var mı elinizde
Cevap: orta serlik olanından var efendim sadece

Soru: direnç bantini ilk defa alıp kullanacağım ilk başlayanlar için hangisini önerirsiniz efendim
Cevap: düşük seviye efendim

Soru: yumusak orta sert ve sert hangi amacla kullaniliyor
Cevap: direnç seviyeleri efendım sizin ne şekilde çalışacağınıza baglı olarak degısıyor

Soru: bu mavi bant 12 yaş yeni başlayan için uygunmudur
Cevap: uygundur efendım

Soru: bu mavi band kaç kilo efendim
Cevap: ağırlık olarakmı efendım

Soru: yanına hala hediye ekliyor musunuz acabaa
Cevap: Malesef efendim stoklarımızda kalmadı hediye ürün

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band Görsel Galerisi

Pilates Lastiği Squad Bandı Yumuşak Squat Bant Fitness Kalça Egzersizi Direnç Bandı Loop Band En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü