Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Alanlar Memnun Mu

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Şu Andaki Fiyatı 359.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Kaç Kişi Memnun?

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Teknik Açıklamalar

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Ürününün Satıcısı, Ultio Spor Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı ürününü 359.95 Tl'den Satılmaktadır.

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
359.95 Tl ye satışta olan Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Harika ürünler ya teşekkürler
İsim: Elif Ö.
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ultio Spor

Yorum: Yeğenime başlangıç seti aldım. Egzersiz yapıyor. Gayet güzel.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: kaliteli ve kullanişli
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Mat dışında diğer ürünler güzel ama mat hem kısa hem de sünger gibi fakat önemli değil fiyat performans ürünü, sağlam ve hızlı geldiler
İsim: İ** E**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Güzel alın da biraz vucudunuz güzelleşsn
İsim: Ş** N** D**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Ürün geldi beğendim gayet güzel
İsim: H** T**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: fiyatına göre normal ama mat biraz küçük ve kayıyor
İsim: Z** Ş**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: mat çok ince bazen halıda kayma yapabiliyor. squat bantları görseldeki gibi gelmese de begendim. tam olarak fiyat performans ürünü diyebilirim. evde egzersiz yapmak isteyenlere öneririm.
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: sungeri ince kenarlardan yirtildi bile fiyat performans urunu diyebilirim
İsim: S** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: matı çok ince onun dışında iyi
İsim: s** A**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: dumbıllar kaç kg?
Cevap: MERHABA 1 KG EFENDİM.

Soru: 2 kglık dambıl koyabilirseniz alacağım
Cevap: merhaba 2 kg bulunmuyor efendim.

Soru: Matın en ve boyu nedir? Kalınlığı 6 mm olarak gösteriyor doğru mu?
Cevap: Merhaba, 140x50 cm dir. Evet efendim 6 mm kalınlığındadır. Teşekkürler

Soru: boyun 170 spor matının 170 olanı varmı acaba
Cevap: 180 olanı var efendim

Soru: Merabalar dambılların ağırlıklarını farklı gönderme şansınız var mı acaba ? Ayrıca bantların zorluk derecesini öğrenebilir miyim? (Daha sert olanlardan istiyorum)
Cevap: merhaba dambıl 1kg geliyor sadece efendim 5 derece var çok hafif hafif orta orta sert sert şeklindedir.

Soru: Merhaba dambil kilolari nedir? 3kg lik set var mi?
Cevap: merhaba 3 kg yok efendim set içerisndeki dambıl 1 kg dur.

Soru: boyum 179 spor matının 170 olanı varmı acaba
Cevap: 180 olanı var efendim mağazamızda mevcut

Soru: merhaba! Bu paketi aldım, ancak eğitim matı fotoğraftakiyle aynı değildi, paketin içindeki her şey çıktı. Bir öğeyi sığmadığı için nasıl değiştirirsiniz!
Cevap: Merhaba, sorunu anlamayamadık. Daha detaylı yazar mısınız.

Soru: pilates bantları nasıl acaba ucu açık olanlardan ve kapalı olanlardan her iki türden var mı?
Cevap: KAPALI UCU EFENDİM.

Soru: matın taşıma çantası varmı
Cevap: Maalesef efendim

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı Ürüne Ait Fotoğraflar

Pilates Seti 5 Adet Lateks Squat Bant Atlama Ipi Dambıl Yoga Matı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü