Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Alınır Mı ?

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Şu Anki Satış Fiyatı 780.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Hakkında yaklaşık 71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Ürünün Detayları

Tam içerik listesi için sayfayı aşağıya kaydırınız >_x000D_
_x000D_

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Ürününün Satıcısı, EIGHTH COLOR Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml ürününü 780.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
780.0 Tl ye satışta olan Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: 2. Alışverişim cildimde gözle görülür parlaklık var. Cildimin ne kadar güzel temiz ve parlak olduğuna dair iltifat aldım. Bir şey mi sürdün diyen de oldu. Severek tüm ürünleri kullanıyorum. Elvin e teşekkürler
İsim: B** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EIGHTH COLOR

Yorum: hicbir etkisi olmadigi gibi bir de akne yaptı👎
İsim: m** y**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Tatlı paketlenmiş, aynı gün kargolandı, hemen denedim ve yüzüme renk kattığını gözlemledim.
İsim: L** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme çok güzel ve sade ✨️ Cildim kızarıklığa çok yatkın bir cilt. Elvin'in kendi tavsiyesiyle iyi geleceğini düşünerek aldım. Kullandıktan sonra update yapacağım.
İsim: M** D**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Yapısı çok güzel hemen emiliyor serinin diğer ürünleri super natural ve smart block gibi rutine eklenebilir
İsim: B** A**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı umarım Elvinin övdüğü kadar vardır
İsim: F** H**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: gerçekten çok tatlı hızlı kargo deneyimledikçe tekrar yorum güncellemesi yapacağım ... ilk alan kişi olabilirim bubarada 🥳🥳🥳🥳
İsim: P** K**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Çok tatlı bir şekilde güzel bir şekilde kargolanmış eminim diğer ürünleri gibi çok güzeldir
İsim: A** B** V**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: İlk defa denedim güzel parlaklık veriyor
İsim: Z** Ö**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu, ürünün kıvamı her şeyiyle o kadar güzel ki. Teşekkürler Elvin :)
İsim: H** Y**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Ürün biraz dökülmüş ama kullanıcam
İsim: Yağmur E.
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Ürün kullanılmış gibi resmen yarısı boş. Kargo 10 dk önce geldi
İsim: Y** B**

Yorum: urunum gelirken yarisi dokulmus
İsim: Z** n** T**

Yorum: markanın diğer ürünlerini de denedim, bunu ilk kez aldım, bi kere renk zaten yüzünüze ışıltı katıyor, beğendim tekrar alabilirim.
İsim: G** K**

Yorum: Rengi harika.
İsim: Y** Ş** K**

Yorum: Özensiz paket dökülmüş pembelik Kalıcı değil max 1 dk kullanınca faydasını görürüz umarım
İsim: H** H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Eylül 2024

Yorum: Paketleme mükemmel merakla bekledim ve uygulamak için sabırsızlanıyorum 🫠🫠
İsim: b** e**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: en üste görünsün diye 5 veriyorum. ürünün bir miktarı dökülmüş şekilde geldi. bunun daha iyi paketlenmesi gerekiyor.
İsim: **** ****

Yorum: Iki serum aldim , bu pembenin dortte biri dökülmüş geldi:(agzi kurumus zaten yazik oldu
İsim: i** D**

Yorum: guzel emiliyor yuzde kokusu da guzel
İsim: P** C**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Ürün kullanılmış geldi.Aldığımda kontrol etmedim.Markanın kalitesine güvenerek bu şekilde kullanılmış gönderileceği hiç aklıma gelmedi.İade süresi dolduğu için iade olmuyor.Lütfen satıcı yardımcı olabilir mi?
İsim: Ö** A** G**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: kokusu yok henüz deneme aşamasındayim, şimdilik cilde zararı yok ilerleyen zamanlarda güncelleme yaparim. sadece ürünün birinde tüketim tarihi yazarken birinde yazmıyor o kafa karistirdi
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım ama diğeri gibi kokmuyor sadece
İsim: D** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: Bir günde etkisini hissettirdi. Artık benim cildim de sağlıkla parlayacak.
İsim: M** Ü**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: yeni kullanmaya başladım cildim hep nemli kaliyor
İsim: E** Ş**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Daha önce glow me up ve supernatural serumlarını beğenerek kullanmıştım, pink lemonade çok merak ettiğim bir serumdu. Heyecanla kullanmayı bekliyorum
İsim: Y** T** A**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Çok hızlı teslim edildi zaten mükemmel ürünler elvin‘in cildini görmemize rağmen almamak hata olur çok kaliteli ürünler
İsim: A** E**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel duruyorlarr
İsim: E** D**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Nenlendiriciliği çok güzel kokusu diğerlerine göre daha hafif bu yüzden bu ürünü daha çok sevdim
İsim: H** Y** D**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: on numara beş yıldız zaten kullanıyordum indirim de tekrar aldım.
İsim: A** O**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Supernatural ile birlikte kullanılır mı
Cevap: Evet kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün içeriğindeki maddeler komedona sebep olabilir mi?
Cevap: Ürünün komedon yapması beklenmemektedir. Ancak öncelikle yüzün küçük bir bölgesinde kullandıktan sonra sonuca göre tüm yüzde kullanımına karar verilmesi daha doğru olacaktır.

Soru: Cilde parlaklık veriyor mu birde serumdan sonra güneş koruyucu sürmemiz de sakınca varmı
Cevap: Vitaminler ve lipitlerle zenginleştirilmiş formülü ile cildinize canlı ve enerjik bir görünüm verir. Sonrasında güneş koruyucusu uygulayabilirsiniz.

Soru: Merhaba haftada kaç kez kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhaba sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere, her gün kullanabilirsiniz.

Soru: Yağlı ciltler için kullanıma uygun mu?
Cevap: Merhaba evet kullanımınıza uygundur.

Soru: merhaba 15 gün ara ile 3 seans dermapen işlemi göreceğim son uygulamamdan ne kadar sonra bu serumu kullanmaya başlayabilirim ?
Cevap: Merhaba doktorunuza danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Soru: merhaba serum yağ bazlı mı su bazlı mı
Cevap: Merhaba su bazlıdır.

Soru: Supernatural ile beraber mi kullanılcak yoksa ikiside nemlendirici biri yeterli mi
Cevap: 2sini birlikte de kullanabilirsiniz, içerik bileşenleri farklıdır.

Soru: MERHABALAR.TÜM SERUMLAR ELIMDE MEVCUT C VİTAMİNİDE DAHİL.SIRALAMA NASIL OLMALI HANGI ÖNCE HANGISI EN SON.BIRDE HEPSI SABAH AKŞAMMI ACABA?
Cevap: Merhaba sıralaması şu şekildedir...Pink lemonade, Supernatural ve sonrasında Glow me Block. Sabah ve akşam uygulayabilirsiniz. Glow me up serumunun içerisinde yer alan C vitamini nedeniyle gündüz kullanımında güneş kremi kullanmanızı veya glow me up serumunu akşam rutininizde uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Soru: Merhabalar bu serumu c vitamini serumu ile birlikte kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Soru: Bugün supernatural için tekrar stok açılacak mı kampanya bitmeden?
Cevap: Merhaba, Supernatural ürünümüzün stokları güncellenmiştir

Soru: buz dolabında mı yoksa oda sıcaklığında mı beklemeli bir de hem gece hem gündüz kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba hem gündüz hem gece kullanımına uygundur, oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

Soru: ürünü sabah mi akşam mı kullanacagiz ?
Cevap: Gece ve gündüz kullanımına uygundur.

Soru: Hamilelerin kullanımı için uygun mudur? Teşekkürler
Cevap: Merhaba evet kullamınıza uygundur.

Soru: Üzerine nemlendirici sürmek gerekir mi?
Cevap: Merhaba, evet üzerine nemlendirici ile kullanılması tavsiye edilir

Soru: Merhaba, renginin pembe olmasının sebebi nedir ?
Cevap: Merhaba ürünün rengi B12 vitamininden kaynaklanmaktadır.

Soru: Merhabalar karma yağlı cilt için uygun mudur?

Soru: Hassas kuru rose cilt için uygun mudur ?

Soru: supernatural ve glow me up serumlariyla kullanımı nasıl olmalı.
Cevap: Eğer rutininizde Supernatural ve Glow Me Up serumlarımızı da kullanıyorsanız, Pink Lemonade serumumuzu ilk adım olarak kullanabilirsiniz. Gece ve gündüz kullanımına uygundur.

Soru: Glow blocktan önce mi sonra mu kullanmak lazım
Cevap: Evet öncesinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml Ürün Resimleri

Pink Lemonade - Yenileyici ve Cilt bariyerini Koruyucu Cilt Bakım Serumu 30ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü