Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Bu Ürünü Almalı Mı

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Alınmaya Değer Mi?
Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Şu Anki Satış Fiyatı 124.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Kaç Kişi Memnun?

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yaklaşık 2014 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürün Detayları

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürününün Satıcısı, BEYZANA Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk ürününü 124.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Kullanıcı Yorumları
124.8 Tl ye satışta olan Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2014 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Gerçekten çok güzel bir ürün ve çok güzel paketlenmişti tavsiye ederim kızıma aldım çok beğendi.
İsim: S** Y**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AKDAĞ HOME

Yorum: O kadar güzel ki herkes hayran kaldı çok kullanışlı ablamada aldım aynısından hediye
İsim: B** G**
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: BEYZANA

Yorum: Çok beğendim , daha önce kendime aldım , şimdi de kızım için sipariş verdim , koku yapmıyor , memnunum 😍
İsim: E** Ü**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: AKDAĞ HOME

Yorum: Hediyeler için teşekkür ederim çookkk beğendim 💕 En çok su içerken koku olur mu die tereddüt ediyordum asla koku yok ve kaliteli bi ürün teşekkürler #beyzana 🌸
İsim: E** Ç**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çok kullanışl ve paketlenme çok iyidi hiçbir şekilde zarar görmemiş hatta arkadaşımada hediye aldımm :)
İsim: M** G**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Paketlemesi gayet güzeldi ayrıca bazı yorumlarda koku var diye yazılmış kesinlikle koku yapmıyor ☺ su içmek artık daha zevkli olacak 🥰 Minik hediyeniz içinde teşekkür ederim ayrı bi hava kattı mataraya
İsim: Merve T.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesi ile aldım çok memnun kaldım su içmeyi sevmeyen benim gibi birisi için günlük içtiğim suyu belirliyor su içmeye teşvik ediyor. Koku yok asla. Gönderdiğiniz minik hediyeler için de teşekkür ederim
İsim: C** Ü**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Cok begendim hediyeler için teşekkür ederim
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mart 2023

Yorum: Kızım için aldım, gayet güzel memnun, severek kullanıyor
İsim: S** B**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: kızkardeşime doğum günğnde aldım koku yapmıyo çok kullanışlı sayesinde su içmeye başladı
İsim: n** ü**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldık güvenilir satıcı hediye için teşekkür ederim ☺ ikinciyi sipariş verdim 🤓🤓🤓
İsim: E** M**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Ürün elime sorunsuz bir şekilde ulaştı çok beğendim bayağı büyükmüş
İsim: Ö** T**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel hızlı ulaştı elime içinden çıkan hediyeler için teşekkür ederim çok tatlılar🥰
İsim: B** Z**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Kardeşime aldım su içme alışkanlığı edinsin diye gerçekten işe yarıyor. Koku yapmıyor.
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Harika bayıldımm resmen şişemle aşk yaşıyorum. Özenli paketleme ve yanındaki minik hediyeler için ayrıca teşekkür ederimm 🙏
İsim: H** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: cok güzell süslemeler içinde teşekkür ederim
İsim: zeynep a.
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Ürünü ben begendim hediyeniz içinde çok teşekkür ederim
İsim: Arefe A.
Beden: 22 Ocak 2023

Yorum: sorunsuz ve hızlı bı şekilde geldi beklediğimden gayet büyük su içmeye özendirici ayrıca hediyeler için teşekkür ederim
İsim: D** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: önce ablama hediye aldım. daha hediyeyi vermeden bir tanede kendime siparis verdim hemen. su icmek icin motive isteyenler tam bizlikk. çıkartmalar içinde çok tatlı teşekkür ederim. boyutu resimlerden çok çok daha büyük. koku konusunda hic problem yasamadım
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: çok güzel bayıldım minik hediyeniz için teşekkür ederim
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: CLNK HOME

Yorum: çok güzel bir matara kocaman su içmeye teşfik ediyor insanı
İsim: S** K**
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: CLNK HOME

Yorum: Ürün gerçekten güzel plastik kokusu gelir mi diye korkuyordum ama asla öyle bir koku almadım paketlemesi güzeldi sorunsuz geldi. Hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: H** Ö** Ç**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: kızım için aldım. çok beğendi
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Aşırı güzel kaliteli saglam geldi hediye için teşekkür ederim 🤍
İsim: G** K**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Aşırııı güzel, çok beğendim, hem ne kadar su içtiğini çok rahat hesaplıyorsun, hem de aşırı kolaylık ve motive sağlıyor. Biraz büyük dışarıda zor olur taşıması ama ev içinde kullanımı çok rahat çok kullanışlı. Koku yapmadı. Geldiğinde iç dış yıkadım elde, dışını sert süngerle yıkamamanızı tavsiye ederim demişti satıcı. Bende öyle yaptım. Yanında geDevamını Oku
İsim: E** Ç** A**
Beden: 15 Mart 2023

Yorum: ürün çok güzel geldi özenle paketlenmişti teşekkürler
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bayıldım ☺ tek kelime harika 🤩 koku var diye yorumlarda görmüş tedirgin olmuştum ama asla öyle bisey yok paketi açtım ve hemen kıllanmaya başladım. Satıcıya teşekkürler
İsim: S** E** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: evde kullanmak için aldım çok begendim sticker ve süsler de yollanmış teşekkür ederim
İsim: D** Y**
Beden: 03 Ekim 2023

Yorum: Paketlemesi temiz ve ürün görseldeki gibi aynı geldi. Üründen memnunum. Küçük sticker ve 3d etiketleriniz için teşekkür ederim.
İsim: M** C**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Paketleme iyiydi, herhangi bir koku yok ve çok kullanışlı Hediyeniz için teşekkürler.
Tarih: 07 Mart 2023

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Merak Edilen Konular

Soru: Istedıgımız renk gonderılıyor degıl mı? Ayrıca sırf stıckerları var dıye bunu seçti kızım, umarım içinden çıkıyordur.
Cevap: çıkacaktır efendim

Soru: merhaba koku yapar mı acaba
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: Bazı yorumlardaki görsellerde kapaklar farklı görseldeki kapaklıdan mu gönderiyorsunuz yoksa diğerinden mi
Cevap: Görseldeki kapak her zaman çıkmıyor efendim

Soru: İçinde pipet oluyor mu acaba bir de sticker gönderiyor musunuz
Cevap: pipetli tabiki efendim sticker mevcuttur.

Soru: Pipetli mi?
Cevap: evet efendim

Soru: …………aaaaaaaaaaaaa
Cevap: Sizi anlayamadık efendim

Soru: stikerda geliyormu
Cevap: hediyemiz mevcuttur efendim.

Soru: yanında sticker gonderiyor musunuz acaba?
Cevap: tabiki efendim

Soru: Plastik sağlığa zararlı içerikli maddeler mevcut mudur
Cevap: Efendim ürün tritan malzemedir araştırmanızı tavsiye ederiz

Soru: Hangi kargo
Cevap: trendyol express ve sürat kargo ile gönderim yapılmaktadır efendim

Soru: ürün cam mı plastik mı
Cevap: tritan plastik efendim

Soru: aynı ürünün yanında bi küçüğü yok mu acaba. ?
Cevap: Yok efendim

Soru: ayrı pipet satılıyormu
Cevap: Maalesef efendim

Soru: Ürün cam mı yoksa plastik mi?
Cevap: Plastik efendim

Soru: sticker yollayacak miisjniz

Soru: sitikrs varmıdır

Soru: stikir var mı

Soru: stickerlimi geliyor

Soru: siticker geliyormu

Soru: Almak istiyorum yanında 3d sticker ve normal sticker geliyor mu?
Cevap: Evet efendim

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürün Resimleri

Pink Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü