Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Güncel Fiyatı 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Memnuniyet Durumu Nedir?

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Hakkında yaklaşık 4845 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Ürün Hakkında Bilgi

Sinoz Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler İçin>_x000D_
Sinoz SPF50+ Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi PA++++; yüksek güneş koruması özelliği sayesinde, cildinize UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı hibrit güneş filtreleri ile etkin ve uzun süreli koruma sağlamaya yardımcı olur. Formülünde bulunan kalamin ile cildinizin daha canlı ve aydınlık görünmesine destek olur. Pembe bazı ile renk eşitsizliklerini, cansız ve solgun yüz görünümünü anında düzenlemede etkilidir, aydınlık bir bitiş sağlar. Yüksek güneş koruması ile leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Yaşlanma belirtileriyle savaşır. Su bazlıdır, yağlılık hissi bırakmaz ve ciltte ağırlık yapmaz._x000D_
İçindekiler ve Etkileri:panthenol: B-5 vitamini olarak da bilinir. Derideki hassasiyeti önler ve nemi ciltte depolamaya yardımcı olur._x000D_
Niacinamide: Cildi beyazlatma özelliğine sahiptir. Cildinize yaşlanma karşıtı koruma sağlamaya yardımcı olur. Nemlendirir.Nasıl Kullanılır?Pembe güneş kremini, güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulamayı tekrarlayın. Uzun süre güneşte kalmanız durumunda 2 saatte bir yenilemeyi ihmal etmeyin.UyarılarÜrün bebek ve çocuklar için uygun değildir. Haricen kullanım içindir. Göz çevresine uygulamayın. Göze teması halinde bol su ile durulayın. 25C’nin altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Üretim tarihi, son kullanma tarihi ve parti numarasıyla birlikte kutunun üzerindedir.Ürün İçeriğiAqua, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Coco-Caprylate/Caprate, Zinc Oxide, Calamine, Ceteareth-25, Glycerin, Propylene Glycol, Stearic Acid, Titanium Dioxide, Niacinamide, Ceteareth-20, Dimethicone, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Potassium Cetyl Phosphate, Ceteareth-12, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Cetyl Palmitate, Parfum, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, CI 77492, CI 77491, CI 77499._x000D_

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Ürününün Satıcısı, Sinoz Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için ürününü 199.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Kullananlar
199.0 Tl ye satışta olan Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4845 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: indirimli aldım çok beğendim indirime düştükçe stokliyorum
İsim: S** T**
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kozmobox

Yorum: Çok memnun kaldım indirim fırsatları oldukça stok yapacağım alacak olan herkese tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2024
Satıcı: Kozmoboxx

Yorum: hayatımda kullandığım iyi ürünler arasında yerini aldı indirime girdikçe stoklayacagim
İsim: D** k**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Ürün mükemmel cildi parlatıyor resmen kapatıcıya ihtiyac kalmıyor kesinlikle alınmalı
İsim: S** ö**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: 1 tane bitirmiştim 2.yi aldım cildi çok güzel ve canlı gösteriyor. Kesinlikle alın
İsim: H** A**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü uzun süredir kullanıyorum çok memnunum ayrıca her siparişimde mutlaka içinde hediye de gönderiyorlar.
İsim: E** ş** U**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Çok memnun kaldığım bir ürün indirime girdikçe alıyorum
İsim: R** T**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: ürün harika indirime girtikçe Stok yapıyorum
İsim: b** a**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: icindeki kucuk hediye icin tesekkur ederim surekli kullandigim bir urun stokladim
İsim: m** B**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: İnanaılmaz sevdim. Renkli olduğu için cildime uyum sağladı ve yağlı bir his bırakmadı. Hızlı teslimat, paketleme de çok başarılı. Stoklarım artık.
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: indirimindeyken stok yaptım. severek kullanıyorum.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: bittikçe alıyorum devamlı kullandığımz bir ürün annemle
İsim: H** Ş**

Yorum: Göz altı kremi almıstım onun yanında bana kücük deneme amaçlı hediye göndermişlerdi hemen denedim ertesi günü sipariş ettim cok bebeksiii 🎀
İsim: N** K**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: çok severek kullandığım bir güneş kremi
İsim: N** G**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: bittikçe stokladığım bir güneş kremi yapısı ve ton eşitleyiciliği harika tavsiye ederim
İsim: İlknur O.

Yorum: alın aldırın stok yapılacak bir ürün kesinlikle
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel föntoten gibi harika anneme aldım ikitane kendime aldım süper alın düşünmeden
İsim: d** y**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten kullandığımdan beri en favori ürünüm oldu. Yapısı, rengi o kadar güzel ki, cildime çok güzel bir parlaklık verdi. Hem de sıvı olduğundan sürmesi de kolay ve hızlı oluyor. Sinoz Lover olmamız için güzel bir sebep daha.
İsim: Sena İ.
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: Sinoz Kozmetik

Yorum: Stok yapılacak bir ürün tavsiye ediyorum
İsim: İrem D.
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: ben çok memnun kaldım yorumlara bakarak almıştım krgo çok hızlıydı gerçekten cildime iyi geldi pürüzsüz alın aldırın ben aldıktan sonra indirime düşmesi haricinde herşey iyi
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: dokusu çok güzel ton eşitleme konusunda bir tık daha iyi olduğunu düşünüyordum gün boyu yüzümü pamuk gibi hissettim
İsim: A** A**

Yorum: denedimm vee gerçekten yüzüme canlılık ve aydınlık verdi alınmalı bencee

Yorum: Çok guzel sinoz ürünleri kaliteli..tavsiye ederim...Fiat uygunken stokladım küçük zaten cok büyük degil cantaya iyi olur... Küçük hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: S** Ö**

Yorum: almışken İndirimde 2 adet Aldım Ve Bayıldım Yüzu Pürüzsüz Yapıyor Resmen
İsim: S** T**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Cok begnerek kullanıyorum ama ındırımdeyken alın

Yorum: çok hızlı kargo teslimi ve ürünün sağlam gelmesi süper çok beğendim iyi ki sinoz 🤗
İsim: F** Ş**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: kremi 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum 💫indirime girdikçede uygun aliyorum
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Ürün beklediğimden çok kısa bir süre içerisinde elime ulaştı yanında gönderilen hediye için çok çok teşekkür ediyorum çokmutluoldum:) kendinize çocuklarınıza güvenle kullanabileceğiniz bir krem herkese şiddetle tavsiye ediyorum:) mutlaka alın aldırın
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğenerek kullanıyorum sürekli alıyorum tavsiye ederim
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel bir güneş kremi başka kremleri kullanıyordum beyaz beyaz ovulup dökülüyordu yüzümden sinoz markası gerçekten çok güzel yüzümü okadar güzel parlatiyorki koruyor bebek yüzü gibi görünüyor ilk 2 gün sivilce yaptı sonra olmadı inşallah bidaha olmaz çünkü çok beğendim bu güneş kremini 3adet daha aldim çünkü stokladım satıcı da çok guzel pakettDevamını Oku
Tarih: 19 Haziran 2024

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Su bazlımıdır
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Güzel günler dileriz.

Soru: Hibrit filtre ne demek
Cevap: Merhaba, mineral ve kimyasal filtre bulunmaktadır.

Soru: kaç MLm acaba ve krem şeklinde mi su bazlı mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. İçerisinde gözenek tıkayıcı herhangi bir madde bulunmamaktadır. 50 ml'dir. Güzel günler dileriz.

Soru: 13 yaş için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün 14 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: içeriğin de bulunan asid ve alkol miktarı hamilelik dönemi için uygun mudur güvenli midir
Cevap: Merhaba, ürünümüzü hamilelik ve emzirme döneminde gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: aydınlatıcı mi
Cevap: Merhaba, pembe bazlıdır. Cilt rengini alarak aydınlık bir bitiş sağlar. Güzel günler dileriz.

Soru: Yüz için mi bütün vücut için mi deniz havuz kullanılır mı acaba
Cevap: Merhaba, yüz için kullanıma uygundur. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulamayı tekrarlayın. Uzun süre güneşte kalmanız durumunda 2 saatte bir yenilemeyi ihmal etmeyin. Güzel günler dileriz.

Soru: merhabalar bu güneş kremi fondeten gibi beyazlatiyor mu
Cevap: Merhaba, ürün içeriğinde fondöten bulunmamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: su bazlı mıdır
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. İçerisinde gözenek tıkayıcı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: yani emziren ve gebe kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzü hamilelik ve emzirme döneminde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: Yeşil sinoz pure cica dan farkı nedir o da cilt tonu eşitliyor bunun farkı ne o üründen ?
Cevap: Merhaba, SPF 50+ yüksek güneş koruması özelliğiyle cildinizi UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı hibrit güneş filtreleri ile etkin ve uzun süreli korur. Formülünde bulunan kalamin ile cildinizin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Pembe bazı ile koyulaşmış, cansız ve solgun yüz görünümünü anında düzenler. Cilt tonunuzu eşitler. Aydınlık bitiş sağlar. Yüksek güneş koruması ile leke oluşumunu önler. Yaşlanma belirtileriyle savaşır.

Soru: merhabalar yeni ürün ile diğeri arasındaki fark nedir ayrıca kuru bir cildim var hangi güneş kremini almalıyım bir sorum daha olacak daha önce bir kaç farklı güneş kremi denedim hep bitkisel olan fakat yinede yüzümün tamamında kızarıklık yaptı sıcak suyla yanmış gibi buda yaparmı acaba aldığım krem çöp oluyor buda olsun istemiyorum şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba, yeni nesil kore filtreleri ve mineral filtre kombinasyonlarıyla ciltte beyazlık bırakmayan hibrit bir formül yapısı hazırlanmıştır. Yağlı his bırakmayan hafif dokulu sıvı formül sayesinde hızlı emilim sağlamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: Ürünü erkekler de kullanabılır mı Hangı cılt tıpıne uygun
Cevap: Merhaba, erkek ve kadın için kullanıma uygundur. Tüm cilt için uygundur.

Soru: merhaba sürüldüğü zaman cilr rengini biraz açan ve parlak duran bir ürün arıyorum bu ürün uygun mudur acaba
Cevap: Merhaba, cilt rengini alarak aydınlıkbir bitiş sağlar. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba şu bazlımı acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba, 14 yaşında kardeşim kullana bilirmi?
Cevap: Merhaba, ürün 14 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: kimyasal iceriyormu?
Cevap: Merhaba, hem fiziksel hem kimyasal filtrelidir. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba bize gelen krem resimdeki gibi katı formda mı olacak.
Cevap: Merhaba, krem formundadır.

Soru: merhabalar ten rengimi daha açık ve parlak gösterir mi birde yapış yapış olmaz dimi?
Cevap: Merhaba, cilt rengini alarak aydınlık bir bitiş sağlar. Güzel günler dileriz.

Soru: kaç yaş için

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için Detay Resimler

Pink Touch Spf 50 Cilt Aydınlatıcı Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi 50 ml Tüm Ciltler Için En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü