PINK TRANSPARAN PUDRA Alanlar Memnun Mu ?

Aylin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
PINK TRANSPARAN PUDRA En Ucuzu Nerede Bulunur?
PINK TRANSPARAN PUDRA Şuanki Fiyatı Ne Kadar 349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

PINK TRANSPARAN PUDRA Kullanıcılar Memnun Mu?

PINK TRANSPARAN PUDRA Hakkında yaklaşık 1231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

PINK TRANSPARAN PUDRA Teknik Açıklamalar

PINK TRANSPARAN PUDRA Ürününün Satıcısı, S'GLAM PINK TRANSPARAN PUDRA ürününü 349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

PINK TRANSPARAN PUDRA Kullanıcı Yorumları Nasıl?
349.0 Tl ye satışta olan PINK TRANSPARAN PUDRA Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Spflerin o yağlı gorunumunden nefret ederdim bu pudra çözdu çök güzel bittiğinde yine alirim sevdim kadifemsi dokusu var tam istediğim pudra.
İsim: D** M** T**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SGLAM

Yorum: çoookkk güzel,tüm gün kapatıcıyı yüzümde sabit tuttu yağlandırma yapmadı tazelememe gerek kalmadı aynı zamanda rengi de çok güzel yüze aydınlık bir görünüm veriyor bayıldım 😍😍
İsim: **** ****
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: hayatimda gordugum en mukemmel pudra asla boyle pembe durmuyor goz altini koyulastirmiyor muazzam
İsim: e** n**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Aşırı güzelll yüzümde bütünleşmesi gerçekten arya Bektaş güzelliği alın aldırın stok yapın bu kadar mükemmel bi ürün yapısı yok hudabeuty halt etmiş
İsim: beyza b.
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Hiç düşünmeden alın kızlar o kadar güzel bi dokusu var ki kokusuda muhteşem kesinlikle şans verilmeliii
İsim: Rabia S.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: gerçekten çok kaliteli bi pudra bilerek pembe olani aldim daha aydınlık gösteriyor göz altını
İsim: M** S**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: daha öncede normal transparan pudrasını kullanıyordum ve gerçekten çok güzel bi pudra asla yağlanma yapmadı cake görüntü yapmadı saatlerce yüzümde kalmasına rağmen o yüzden pembesinin çıktığını görür görmez kaptım zaten elimdeki renksiz olan az kalmıştı 149₺ yakaladım şanslı hissediyorum 🎀🌷✨
İsim: S** U**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Bebeksi bır görünüm için
İsim: F** A**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: çok güzel sabitliyor makyajım tüm gün çok güzel gözüktü
İsim: s** k**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Cok cok guzel ve saglam paketlenmisti muberya hanim ve ekibini bu sebeple oncelikle tebrik ediyorum. Yanindaki hediye minik lokum icin de tesekkurler. Urunu deneyip yorumlayacagim herkes cok begeniyor
İsim: A** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: İndiirmden almıştım , daha öncede kullandım harikaydı , müberra sağlamın kozmatikleri bir harika
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: DÜNYANIN ENNN İYİ PUDRASI ve ayrıca MİSS gibi kokuyor.
İsim: A** U**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Hayatimda aldigim en iyi pudra
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Olayyyyy bi şey kesinlikle bayıldım kadife gibi yapıyor göz altını tavsiye ederim
İsim: T** A**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Sürekli kullandığım alışveriş yaptığım bir marka genel olarak beğeniyorum ürünleri kullanıp yorumumu yapacağım
İsim: G** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: kuru bir cildim var ve hangi pudrayı kullansam o cakey görüntü oluşuyodu ta ki bu pudraya kadar. gerçekten çok beğendim kurutmadan sabitliyor makyajı, tiktokta paylaştım bakabilirsiniz: @cileklisutuseviorum
İsim: Zeynep A.
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel bir pudra düğünümde kullanmak için aldım <3
İsim: Gülsüm E. Ü.
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Bu markayı çok seviyorum ve pembe pudrası çok hoşuma gitti diğer pudradan da çok memnundum . Hediye lokum için teşekkür ederim 🤩

Yorum: Faceapp etkisi mis kokulu stok yapacağım pudra😍
İsim: C** A**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: ben 4 senedir Trendyoldan alışveriş yapıyorum ve bugün ilk defa böyle bir kargoyu açmaya kıyamıyorum bu nasıl bir özen göstermek şaşkinim S'glam pudrayı okadar harika korunma paketi yapmislarki ağzim açik kaldı işinizi gerçekten çok güzel yapıyorsunuz teşekkür ederim
İsim: Z** A**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: ALIN ALDIRIN KIZLAR
İsim: b** d**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Çok başarılı bir ürün pembe rengi bi ayrı güzel doğrusu,lokum için de teşekkür ederim.
İsim: D** M**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldımmm🤩 Küçük hediye içinde teşekkürler ☺
İsim: H** Ç** E**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim bayıldım tereddüt etmeden alın kesinlikle çok güzel sabitliyor gün boyu kalıcı çizgilere dolmayı önlüyor kısacası çok ama çok beğendim
İsim: M** D**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Kargo bugün elime ulaştı, paketleme inanılmaz sağlandı. Çok merak ettiğim bir pudraydı, kullanmak için sabırsızlanıyorum.🌸
İsim: T** A**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: tek kelimeyle mükemmel alın aldırın
İsim: N** K**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: pespembe bayıldımmm.. henüz denemedim ama mükemmel olcağından eminim
İsim: y** y** k**

Yorum: en iyi kapaticiyi kullansamda cildim onu kusuyordu ve bu pudra hem kusmasini önlüyo hem cok iyi sabitliyo hem bembeyaz bi goruntu yerine cok guzel bi pembe aydınlık bırakıyor huda nin pembe pudrasindan daha iyi olmasi mi desem uygun fiyatli olup bu kadar kalici olmasi mi desem bilemedim alın aldırın ozel gunlerin kurtaricisi oluyor kesinlikle
İsim: b** c**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: markaya hayranım pudraların ikiside bi harika alın aldorın
İsim: M** B**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: rengi çok iyi gözenekleri küçültüyo hd bi görüntü sergiliyo be allıkla biraz daha bütünleşiyo dokusu çok güzel
İsim: e** s**
Tarih: 20 Mayıs 2024

PINK TRANSPARAN PUDRA Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Transparan pudra ne zaman tekrardan gelicek
Cevap: Merhabalar. Ortalama 15-20güne stoklarımız yenilenecektir. Sağlıklı günler dileriz. Sevgiler🤍

Soru: Transparan olanı ne zaman gelicek
Cevap: Merhabalar stokta olmayan ürünlerimiz üretim aşamasındadır anlayışınız için teşekkür ederiz 🤍

Soru: kapatıcınız var mı acaba? var ise stok ne zaman güncellenir?
Cevap: Merhabalar hayır efendim yok , ilginiz için teşekkür ederiz 🤍

Soru: merhaba, transparan pudra stokları ne zaman yenilenecek acaba
Cevap: Merhabalar. Ortalama 15 güne stoklarımız yenilenecektir. Sağlıklı günler dileriz. Sevgiler🤍

Cevap: Merhabalar. Ortalama 15 güne stoklarımız yenilenecektir. Sağlıklı günler dileriz. Sevgiler🤍

Soru: beyaz olanı ne zaman stoklara gelecek
Cevap: Merhabalar stokta olmayan ürünlerimiz üretim aşamasındadır anlayışınız için teşekkür ederiz 🤍

Soru: transparan pudra ne zaman stok'a gelicek

Soru: pembe olanın farkı nedir acaba diğer renksiz olanından. hangisini almaliyim
Cevap: Merhabalar. Her iki pudra da makyajınızı sabitlemeniz için üretilmiştir. Eğer makyajınızda pembe yansımalar istiyorsanız veya koyu ve çökük göz altlarına sahipseniz pembe pudramızı tercih edebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Nude pudra ne zaman girer stoğa ?
Cevap: Merhabalar. Ortalama 15-20güne stoklarımız yenilenecektir. Sağlıklı günler dileriz. Sevgiler🤍

Soru: transparan pudra ne zaman stoga girecek

Soru: Transparan beyaz pudra ne zaman stok gelir
Cevap: Merhabalar. Sayfamızda olmayan ürünlerimiz üretim aşamasındadır anlayışınız için teşekkür ederiz 🌸

Soru: s,glam transparan pudra diğer rengi ne zaman satışa sunulur. Tşk ederim.
Cevap: Merhabalar. 10 gün içerisinde tekrardan stoklarda olacak efendim. Sevgiler.

Soru: Merhaba transparan pudra 15-20 güne stoklara girecek demişsiniz ancak hala stoklarda yok ne zaman gelecek?
Cevap: Merhabalar stokta olmayan ürünlerimiz üretim aşamasındadır anlayışınız için teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz 🤍

Soru: merhaba esmerim uygun olur mu bu ürün sabitleyici öyle değil mi
Cevap: Merhabalar. Transparan pudramız tüm cilt renklerine uygun olarak üretilmiştir. Sabitleme ve baking için uygundur 

Soru: merhabalar baya esmer tenliyim hangi transparan pudrayı önerirsiniz Beyaz mı? pembe mi ?
Cevap: Merhabalar. Şu anda sadece stoklarımızda pembe pudramız bulunmaktadır efendim ama genel olarak iki rengimizle tüm cilt renklerine uygun olarak üretilmiştir 

Soru: beyazı stoklarınızda yok mu Ne zaman yenilenir stoklariniz

Soru: Diğer pudra ne zaman stoğa girecek

Soru: Beyaz transparan pudra ne zaman gelicek

Soru: TRANSPARAN PUDRA NE ZAMAN GELECEK SAYFANIZDA NÖBET TUTUYORUM ARTIK
Cevap: Merhabalar. Sayfamızda olmayan ürünlerimiz üretim aşamasındadır anlayışınız için teşekkür ederiz 🤍

PINK TRANSPARAN PUDRA Detay Resimler

PINK TRANSPARAN PUDRA En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü