Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Alınmaya Değer Mi

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Güncel Fiyatı 599.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Detaylı Bilgi

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Ürününün Satıcısı, MUGGLE Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml ürününü 599.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
599.99 Tl ye satışta olan Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: güzel beğendim
İsim: D** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GENÇAY OFİS KIRTASİYE

Yorum: ürün tamamen yanlış gönderildi ,astronot lu, aldığım matarayi oğlum sevdiği için almıştım. acil doğru ürünü gonderirmisiniz. iki ürün aldım kiziminki doğru geldi. oglumunki farklı.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: ALPA STORE

Yorum: 3 yaşındaki oğluma aldım çok beğendim kesinlikle akıtma yapmıyor
İsim: S** D**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Satıcı: GENÇAY OFİS KIRTASİYE

Yorum: güzel bir urun
İsim: Hasan K.
Tarih: 28 Ağustos 2024
Satıcı: sevgi kırtasiye

Yorum: Ürünün iç kısımlarında siyah lekeler var ve yıkamakla geçmedi. İade ediyorum.
İsim: N** Ö**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Satıcı: sevgi kırtasiye

Yorum: ürün güzel fakat ters döndüğünde çok fazla su akıyor onun dışında bı sorun yok
İsim: K** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023
Satıcı: SEPETLESENE AVM

Yorum: Uzay desenli olmadığı için arabalı göndermişler. Arabalı da çok güzel. Kaliteli. Teşekkürler
İsim: D** Y**
Tarih: 07 Aralık 2023
Satıcı: Kibar Market

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Mataranın rengi siyah mı lacivert mi?
Cevap: Merhaba, siyahtır efendim

Soru: Termos özelliği var mı ?
Cevap: evet efendim çelik

Soru: merhaba tek duvar mi yoksa çift duvarlı mi acaba?
Cevap: Merhaba, Muggle Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Ürün paslanmaya karşı yüksek direçli malzemeden üretilmiştir Matara başlığındaki mekanızma sızıntı olmasını önler ve herhangi bir akıntıya yol açmaz Pipetlidir Dayanıklı askısı ile kolay taşıma sağlar Renkli ve eğlenceli görsel baskısı çocuklar için su içmeyi eğlenceli hale getirecek 40 derece üzerinde sıcaklığı olan sıvıları koymayınız efendim

Soru: Merhaba . Ürünün içi çelik mi ? 316 veya 304 olduğuna dair bir bilgi göremedim.
Cevap: Merhaba, ürünün içi çelik 316 kodludur.

Soru: merhaba. çelik değeri ve plastik değeri kaç acaba? açıklama kısmında yazmıyor?
Cevap: Merhaba efendim, çelik numarası 304

Soru: merhaba mataranin içi alüminyum mu çelik mi öğrenebilir miyim lütfen
Cevap: Merhaba, Ürün paslanmaya karşı yüksek direçli malzemeden üretilmiştir Matara başlığındaki mekanızma sızıntı olmasını önler ve herhangi bir akıntıya yol açmaz Pipetlidir Dayanıklı askısı ile kolay taşıma sağlar Renkli ve eğlenceli görsel baskısı çocuklar için su içmeyi eğlenceli hale getirecek 40 derece üzerinde sıcaklığı olan sıvıları koymayınız efendim

Soru: Çelik numarası kaç acaba
Cevap: ürün üzerinde Bileşenleri : içi 201 çelik dışı 201 çelik ibaresi yeralmaktadır

Soru: merhabalar ürünün garantisi var mı
Cevap: ürünün imalat hatalarına karşı garantisi vardır kullanıcı hatasında garantisi yoktur

Soru: Ürünün plastik bölümlerini kaynatarak temizlenme yapılıyor mu ?
Cevap: yapabilirsiniz ama kullanım sürenizi azaltır

Soru: Ürün var mı ? Aynı ürünün kalemliği de gerek bir de beslenme kabı
Cevap: Matara elimizde var diğerleri yok ne yazikki

Soru: merhaba pipetsiz kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba; pıpetsız kullanıma uygun değildir.

Soru: Merhaba uzaylı elinizde var mı ?
Cevap: Merhaba mevcuttur efendim.

Soru: ürünün sadece kapağı satılıyor mu ayrı olarak,
Cevap: Hayır satilmaz

Soru: merhaba, sadece kapağını alma şansımız varmi ?geçen sene aynı suluk aldik. Bu sene kapağı kırıldı
Cevap: Merhaba, yedek kapak mevcut değildir efendim

Soru: Merhaba. Sizden aldığımız mataranın kapağı kırıldı. Kapak tek başına satılıyor mu?
Cevap: satılmıyor efendim

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml Detaylı Resimler

Pipetli Çelik Matara MT-2635 Uzay Desenli 550 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü