Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Alanlar Memnun Mu?
Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Anlık Fiyatı 359.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Kullanıcılar Memnun Mu?

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Hakkında yaklaşık 1372 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Teknik Detaylar

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Ürününün Satıcısı, JEONJU Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik ürününü 359.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik En Son Yapılan Yorumlar
359.99 Tl ye satışta olan Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1372 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ürün mükemmel kullandığım anda cildim yumuşacık oldu ve daha canlı bir görünüm kazandı, düzenli kullanımda baya etkisini gördüm lekelerimde renk açılmaları oldu
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Haziran 2024
Satıcı: JEONJU

Yorum: tek kelime ile efsane bir ürün gerçekten cildim bu ürün sayesinde bebek gibi oldu üstelik cildimi o kadar güzel temizlediki gören herkes cildime ne kullandığımi soruyor düzenli olarak her gün 2 defa kullanıyorum ve cildim canlandı bembeyaz oldu
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cildimin bebek gibi olmasını sağladı daha aydınlık bir cilt elde ettim
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Uzun süredir istediğim bir tonikti sonunda kavuştum 🥰 ben sabah işe giderken ve akşam geldiğimde mutlaka yüzüme uyguluyorum. Yüzüme sıkınca hem ferah bir his bırakıyor hem de cildimi nemlendirip daha sıkı olmasını sağlıyor. Cilt tonumu beyazlatması için kullanmaya devam edeceğim 👍
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Cildimi bebek gibi yapiyor bayiliyorum bu urune gozeneklerimi sıkılastiriyor
İsim: Z** n** S**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: denedigim en iyi tonik diyebilirim. leke karsiti ve beyazlatıcı etkisinin bir arada olması büyük avantaj. oldukça etkili bir ürün memnunum
İsim: m** c** ö**
Beden: 17 Haziran 2024

Yorum: Cildimi çok güzel aydınlatıyor. Sürekli kullanıyorum ve cildimdeki lekelerin renginin açılmaya başladığını gözlemliyorum
İsim: F** K**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: Her yüzüme sıktığımda yüzüm ferahlamış oluyor. Cildimi pamuksu ve yumuşak yapıyor. Nemlendiriyor. Düzenli kullanımda yüzümün daha aydınlık göründüğünü fark ettim. Ben sevdim 🥰
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: ürünü instagramda gezerken hikayelerde kullanıcılar gordum link falan istedim buldum urunu ama benim aldigimda ne bi degerlendirme nede bi urun hakkinda begeni favorileme falan vardı ilk basta alırken cok tereddut ettim saticinin magazasinda bi tek bu urun vardi ama dedim deneyim ne kaybederim dedim hatta alırken guzel cikar sonra fiyat artirirlarDevamını Oku
İsim: T** K**
Tarih: 15 Nisan 2024
Satıcı: Toptan mağazası

Yorum: 2 al bir öde kampanyasından aldım ürünün kokusu çok hoş yüze verdiği yumuşaklık çok güzel 💜
İsim: A** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Satıcı: MULTİEREN

Yorum: Yüzümdeki lekelerin rengini düzenli kullanımda gözle görülür bir şekilde eşitledi diyebilirim, açık Gözenekleri sıkılaştırıyor ve derinlemesine temizliyor bayıldım
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: kokusu müthiş, nem ve ciltte bıraktığı etki huzur verici ...
İsim: H** E** O**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Kullanımı oldukça pratik ve cildime çok iyi geldi çok beğendim cildimi derinlemesine nemlendirirlen geniş gözenek problemimi de ortadan kaldırdı
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: cildime çok iyi geldi içeriye çok sevdim butonik sayesinde cildim hem aydınlandı hem de lekelerin bayağı bayağı azaldı
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Cilt ekerim düzenli kullanım sonucu neredeyse bitti, sabah ve akşamları muhakkak uyguluyorum açık gözeneklerimde sıkılaşma olduğunu gözlemledim çok memnunum bittikçe alıyorum
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu şekerimsi herkes hayatında en az bu kokuyu duymuştur, içerisinde parfüm var. 6-7 fıs sıkıyorum biraz bekledikten sonra parfüm kokusu gidiyor (ya da artık almıyorsunuz) hissi çok güzel henüz güneş kremlerimle vb kombinlemedim anlaşamazlarsa güncellerim. Tabiiii kiiii bahar deniz aşkımın tavsiyesiyle aldım bi kere de şaşırt be kadın ✨
İsim: D** S**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Pirinç mayasının etkisini çok sevdim. Cildim daha canlı gözükmeye başladı. Daha aydınlık gözüküyor. Hem nemi geri kazandı gibi ölü derilerden rahatla kurtulmamı sağladı.
İsim: S** G**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: Happy Center

Yorum: ürün çok güzel kokusu çok hos yüzünüze sıktığında parliklik veriyor sevdim tavsiye ☺☺
İsim: B** T**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: kokusu sahane temiz cildime uyguluyorum cildim cok kuruyodu duzenli kullanimda nem oranini duzenledi cok memnun kaldim
İsim: D** Ş**
Beden: 12 Mayıs 2024

Yorum: Düzenli olarak sabah ve akşam cildimi temizliyorum cilt tonumu eşitledi diyebilirim, aynı zamanda açık gözeneklerimi kapanmaya başladığını gözlemledim, cildimi kurutmadan derinlemesine temizlik sağlıyor
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: pınar dönmez hanımın tavsiyesiyle aldım ve gerçekten güzel ürün cildimi yumuşacık yaptı
İsim: Burcu Ç.
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Düzenli kullanımda cildimdeki Gözenek sorunum yok denecek kadar azaldı aynı zamanda cildimdeki kırışıklıklar açıldı ve cildim daha pürüzsüz gözüküyor ben sevdim 🥰
İsim: n** M** M**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: iyiki almışım çok güzel bi ürün
İsim: e** a**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: cildimi makyajdan arındırdıktan sonra bu toniği sıkıyorum gerçekten cilt rengime eşitliyor ve cildime aydınlatıyor çok beğendim
İsim: b** ç**
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: Happy Center

Yorum: Pınar dönmezin önerisiyle aldım cildime parlaklık verdi ayrıca nemli tutuyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: cildimin daha aydınlık parlak bir görünüm elde etmesini sağladı ayrıca gözenek problemine çok iyi geldi
İsim: B** B**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: ürüne bayıldım günde iki defa falan yüzüme sıkıyorum hem çok güzel nemlendiriyor hemde gün boyu yüzümde kokusu kalıyor gece yatarken sıktığımda sabah nemli ışıl ışıl bir cilde uyanıyorum sprey şeklinde olması da ayrı avantaj
İsim: M** G**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: cildimi Harika bir şekilde nemlendirdi renk tonunu esitledi lekelenmeyi önledi çok severek kullanıyorum
Beden: 31 Mayıs 2024

Yorum: mucize gibi birsey... Sabah akşam temiz cildime uyguluyorum. duzenli olarak kullanimda cilt tonumu eşitledi. koreli kızların sırrı buymuş demekki diyorum. çok severek kullanıyorum. etkili ve baya bereketli 💯❤🫶
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Yüzümü yumuşacık yapıyor
İsim: Büşra U.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar trendyol ekspress ile gönderilmektedir

Soru: merhaba içeriğini ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim; içerisinde kore pirinç’i,ekstra desteklemek amaçlı niacinamid,phantenol,allantoin bulunuyor tam içerik listemiz şu şekildedir iyi günlerde kullanınız Aqua, sodium polyacrylate, hydrogenated polydecene, trideceth-6 , oryza sativa ban oil, oryza sativa bran extract, amaranthus caudatus seed extract, niacinamide,glycerin,ethylhexylglcerin, pheboxyethanol, tetrasodium EDTA, sodium hydroxide

Soru: cilt beyazlatma özelliği var mı
Cevap: Merhabalar efendim düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz

Soru: nasil kullanmamı önerirsiniz
Cevap: Merhabalar temiz cilde gece gündüz uygulayabilirsiniz

Soru: yaş sınırı var mı?
Cevap: Merhabalar 16 yaş üstü için kullanım önermekteyiz

Soru: Ürünün kullanım şekli nasıl oluyor
Cevap: Merhabalar gün içinde temiz cildinize 4/5 uygulama yapabilirsiniz

Soru: gözenek tıkayıcı bir madde var mı
Cevap: Merhabalar yoktur efendim

Soru: cilde nasil uygulanir?
Cevap: Merhabalar temiz cildinize 5/6 kez sıkmanız yeterli olacaktır gün içince 4/5 kez uygulayabilirsiniz

Soru: İçeriğinde iyot var mı? Alerjim olduğu için soruyorum. Yanıtlarsanız sevinirim
Cevap: Merhabalar hayır yok efendim

Soru: Merhaba koreaco ürünleri tükendi mi
Cevap: merhabalar sadece prinç mayası satışımız mevcuttur

Soru: Merhaba hamilelikte kullanıma uygun mu
Cevap: Merhabalar doktor insiyatifinden kullanabilirsiniz

Soru: merhaba sabahları makyaj altına kullanılırmı ürünü skıp üzerine nemlendirici sonra makyaj yapa bilirmiyiz sevgiler🙏
Cevap: Merhabalar yapabilirsiniz efendim tabii

Soru: merhaba, neye iyi geliyor
Cevap: Merhabalar ; Pirinç Mayası toner olarak püskürtme yöntemi ile temiz cildinize günde 3-4 kez kullanım yapabilirsiniz.Yoğun nem desteği sağlayarak aydınlık bir cilt olmasını sağlar,leke oluşumunu engeller,gözenek sıkılaştırır,siyah nokta ve sivilceleri toparlar ve Cilt bariyerini onarır

Soru: tatilde denize girip çıkıyoruz sabah sürüp güneşi çıkınca bir sıkıntı olur mu acaba
Cevap: Merhabalar uyguladıktan sonra dilerseniz güneş kremi kullanabilirsiniz

Soru: 1 alana 1 bedeva kampanyası bekliyorum lütfen
Cevap: ilginiz için bizler teşekkür ederiz.

Soru: Sabah sürüp üzerinede makyaj yapılırmı
Cevap: Merhabalar evet kullanabilirsiniz

Soru: Makyaj öncesi nemlendirici olarak kullanılır mı
Cevap: Merhabalar temiz cilde uygulayabilirsiniz

Soru: Emziren anneler de kullanabilir mi acaba ?
Cevap: Merhabalar doktor inisiyatifinde kullanabilirsiniz

Soru: merhaba,en az kaç yaş kullanabilir?
Cevap: Merhabalar 16 yaş üstü için kullanım önermekteyiz.Saygılarımızla

Soru: mevcut olarak kullanmis oldugum tonik var. buda tonik olarak geciyor ikisini bes dk araliklarla kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar temiz cildinizi uyguladıktan sonra kullanabilirsiniz

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik Görsel Galerisi

Pirinç Mayası Beyazlatıcı Aydınlatıcı Leke Karşıtı Tonik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü