Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Alanlar Memnun Mu?
Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Güncel Satış Fiyatı 49.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Hakkında yaklaşık 11196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Ürün Tanıtımı

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Ürününün Satıcısı, Missha Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice ürününü 49.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Son Yorumlar
49.9 Tl ye satışta olan Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: merik sayesinde 3al2ode ile aldim,bir sonraki indirimde depolayacagim. ilk kullanimla etkisi cok ciddi hissediliyor
İsim: Büşra G.
Tarih: 27 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha T

Yorum: İndirimden almıştım gerçekten maskeyi yaptıktan sonra yüzüne bir parıldama bir canlılık geliyor. İndirime girdiğinde stok yapılması gereken tek maske diyebilirim
İsim: t** k**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Fiyat düşünce stokladım
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mart 2022

Yorum: Merikkk çok sağol
İsim: esra e.
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: Cildi bebek gibi yapiyor ve ferahlatici
İsim: E** K**
Tarih: 17 Aralık 2023
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: Meriç Keskin tavsjyesiyle aldım. akşam maskeyi yapıyorum sabaha mis gibi uyanıyorum. indirimi takip edin ben 10kusur tlyye almıştım
İsim: S** G**
Tarih: 20 Kasım 2021

Yorum: Daha önce kullanıp sevmiştim, bu sefer indirimde dört tane aldım her hafta düzenli olarak yaptım ve resmen yüzümdeki sivilce lekelerinin görünümü azaldı yüzüme bi canlılık geldi. İndirime girdikçe stoklayacağım bi ürün kesinlikle 😍
İsim: d** e**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Sorunsuz kargo
İsim: N** B** D**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Merikin tavsiyesi ile almıstım gercekten bayıldım 😍indirim varken stokladımm
İsim: T** Ç**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Bu fiyata alinabilecek en guzel maske
İsim: N** Y**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: Başarılı. Teşekkürler MERİK
İsim: B** Ç**
Tarih: 20 Ağustos 2021

Yorum: güzel bir his kaliyor yuzde
İsim: B** Ş**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: urunun kullanimda direk etkisini goruyorsunuz ışıl ışıl bir cilt bırakıyor kullanım sonrası. indirime girdiğinde stoklayın derim
İsim: c** g**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: İlk kullanımdan itibaren etkisini görüyorsunuz harika bir maske,3 al 2 ödede stok yaptım :)
İsim: P** K**
Tarih: 30 Ekim 2021

Yorum: bağımlısı oldugum bir maske. cildinize hem aydinlik hem dolgunluk veriyor. bence cok guzel nemlendirdiginden kuru veya soğuk havalara maruz kalan cildinizi vakit kaybetmeden maskelemeniz icin enfes bir ürün. bittikçe aliyorum.
İsim: D** C**
Beden: 02 Şubat 2022

Yorum: Ise yariyor bence guzel
İsim: E** V**
Beden: 25 Şubat 2023

Yorum: Meriç tavsiyesiyle stok yaptım coook güzel cildi inanılmaz güzel yapıyor
İsim: G** M** G**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Kaliteli bir ürün yüzü de beyazlatıyor
İsim: G** İ**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: ertesi gün bile nemli bir cilt.Bir defadan fazla kullanıyorum bir maskeyi.Guzel ürün
İsim: C** Ö**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: her zaman ki meriç tavsiyesi 💜
İsim: Z** E**
Tarih: 31 Ağustos 2021

Yorum: Stoklu aldım haftada bir uyguluyorum ve etkisinden çok memnunum. Cildiniz parlıyor ve nemleniyor
İsim: aysel f.
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: Cildimi nemlendirip parlatıyor indirimde stok yapmayı düşünüyorum
İsim: F** V**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Meric Keskinin askerleyiz mukemmel stoklar yapıldi
İsim: İrem K.
Tarih: 09 Eylül 2021

Yorum: yumusacik yapiyor yuzu
İsim: e** s** ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Evet herkesin beklediği o yorumu ben yapıyorum. Tam 8 senedir, bakın TAM 8 SENEDİR sivilce ve lekeleriyle uğraşıyorum. Nedendir bilinmez, hiçbir tedavi işe yaramadı. Ben bir diyetisyenim ve kendi kendime bir rutin oluşturdum ve rutinime son eklediğim bu ürün o kadar çok fayda yarattı ki! İlk etapta probiyotik başladım, ardından inek sütünü kestim,Devamını Oku
İsim: Ö** Ö**
Beden: 23 Şubat 2023

Yorum: Harika bir ürün, cildi müthiş parlatiyor. indirimde stokla anlardan💙
İsim: Gaye U.
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: harika ötesi bir maske hemen farkı hissettim indirime düşmesini bekliyorum stok yapmalık
İsim: Z** Y**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum cildimi aydınlatıyor
İsim: N** M** B**
Beden: 22 Ocak 2024

Yorum: Çok memnunum bu maskeden, haftada bir uyguluyorum, indirime girdikçe stokluyorum.
İsim: S** T**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Stok yapacağım ürünler arasına girdi 👍
İsim: B** A**
Tarih: 11 Kasım 2023

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba ürün stoğu ne zman güncellenecek
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız iki hafta içerisinde güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.Sevgiler

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba; Trendyol express ile çalışmaktayız. Sevgiler

Soru: Merhaba tam içerik nedir? Gebelikte uygun mudur?
Cevap: Merhaba öncelik olarak tebrik eder sağlıklı bir evre geçirmenizi temenni ederiz. Hamilelik dönemi ve emzirme dönemi 6 . aya kadar ürünlerimizin kullanımı için sakınca bulunmamaktadır.Ürün içeriği; Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Carbomer, Arginine, Coptis Japonica Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Disodium Edta, Olea Europaea Fruit Oil, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Oryza Sativa Extract, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Copaifera Officinalis Resin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Pvm/Ma Copolymer, Salvia Sclarea Oil, Cedrus Deodara Wood Oil Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba ☀ hamilelerin kullanımı için uygun mudur?
Cevap: Merhaba Ürünlerimiz Hamilelik ve Emzirme Dönemi Kullanım İçin Uygundur. Cilt İle Uyumsuz Oranlar da Kimyasal İçerik Kullanılmamıştır. Fakat Bu Dönem İçin Hekiminize Danışarak Değerlendirmeniz Daha Sağlıklı Olacaktır. Sevgiler

Soru: Stoklar ne zaman yenilenecek acaba?
Cevap: Merhaba stoklarımız ortalama olarak 3 hafta içerisinde güncellenecektir.

Soru: Bu maskeyi kullanmadan önce yüz temizleme jeli ile yüz yıkandıktan sonra kulanılır mı tonikle olması mı gerek
Cevap: Merhaba temizlenmiş cilt olması yeterlidir.

Soru: merhaba bunları 6 7 ay dayanır mı acaba buzdolabında saklasam
Cevap: Merhaba ürün açılmadan son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Kaç günde bir kullanmak gerekir
Cevap: Merhaba haftada 1-2 sıklıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Sevgiler

Soru: Kullanmadan önce peeling yapmak uygun mudur
Cevap: Merhaba farklı zaman aralıklarında kullanım sağlayınız.

Soru: Tüm yaprak maskelerde 5al 4 adet öde demişsiniz ama sepette olmuyor
Cevap: Merhaba konu ile ilgili trendyol asistan üzerinden bilgi alabilirsiniz.Sevgiler

Soru: Merhaba burun ve çenedeki siyah noktalar için ne önerirsiniz?
Cevap: Merhaba endişeniz için MISSHA A'PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack değerlendirrebilirsiniz.Sevgiler

Soru: Bronzer BR02 ne zaman stoğa gelecek?
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız Kasım ayı içerisinde güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: merhaba normalde yaglı bir cildim var fakat temizleme jelimi cok kullandıgım icin suan yüzümde kuruluk var maskeyi kullanmamda sakınca yoktur degil mi ?
Cevap: Merhaba ürünümüz tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Soru: ürünü kullandım güzel bi ürün ama maskeden sonra güneş kremi sürdüm pul pul oldu suratım
Cevap: Merhaba maskeyi genel olarak haftada 1 akşamları uygulayınız ve üzerine ürün kullanmayınız.

Soru: merhaba iyi çalışmalar hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba aras kargo ile gönderim sağlanmaktadır

Soru: tonik kullandıktan sonra maskeyi kullanmakta sakıncası varmı
Cevap: Merhaba herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.Sevgiler

Soru: Merhaba içinde neler var ona göre alacağından Teşekkürler
Cevap: Merhaba ürün içeriği;Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Carbomer, Arginine, Coptis Japonica Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Disodium Edta, Olea Europaea Fruit Oil, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Oryza Sativa Extract, Trehalose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Copaifera Officinalis Resin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Pvm/Ma Copolymer, Salvia Sclarea Oil, Cedrus Deodara Wood Oil

Soru: Merhaba ton eşitleyici güneş kremi ne zaman stoğa gelecek
Cevap: Merhaba Stoklarımızın güncellenmesi ile ilgili olarak çalışmalarımız devam etmekte olup henüz net bir tarih aralığı bulunmamaktadır. Beklemiş olduğunuz ürüne alternatif muadil olarak ürünümüzü değerlendirebilirsiniz. MISSHA A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+/PA+++ Sevgiler

Soru: bu tarz maskelerin hepsi için soruyorum tek kullanımlık mi
Cevap: Merhaba; Ürünümüz 1 adet, tek kullanımlıktır. Sevgiler

Soru: Emziren anneler bu maskeyi kullanabiliyormu
Cevap: Merhaba, C vitamini içerikli leke açıcı ürünlerimiz ve Glycolic Acid içerikli ürünlerimiz gebelik ve emzirme döneminde kullanıma uygun değildir. Diğer tüm ürünlerimizin kullanımında her hangi bir sakınca mevcut değildir. İyi günler dileriz. Sevgiler

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice Resim Galerisi

Pirinç Özlü Aydınlatıcı ve Nemlendirici Yaprak Maske (1ad) Airy Fit Sheet Mask Rice En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü